Szombaton megnősült Sergio Ramos (33), a Real Madrid focistája hét év után vette el riporter kedvesét és egyben három gyermeke édesanyját, Pilar Rubiót (41).
Újra versenybe száll az olimpiai bajnok teniszező. Nem gondolta volna, hogy egyszer még képes lesz fájdalommentesen hódolni szenvedélyének a tenisznek.
Foci helyett állatokkal foglalkozik Meziane Touati (50), a Ferencváros labdarúgócsapatának volt támadója, aki magyarországi édesvízi halakat (harcsát, pontyot, süllőt) nevel szülőhazájában, Algériában, mégpedig a sivatagban.
A labdarúgó NB I-ben szereplő Paksi FC hivatalos oldalán jelentette be, hogy Böde Dániel visszatér a klubhoz. A Ferencvárostól távozó támadó három évre írt alá.
A veszprémi illetőségű világklasszis nyílt vízi úszónk, Rasovszky Kristóf magyar közönség előtt is bizonyított: végre dobogóra, annak is a felső fokára állhatott Balatonfüreden.
A csapat tavalyelőtt kapott 15 milliárd forintos stadiont, aminek az üzemeltetése olyan drága, hogy az önkormányzat volt kénytelen fizetni. A csapat ki is esett az NB I-ből.
A zöld fehér egyesület négy csapata is magyar bajnok lett, a férfi vízilabdázók ráadásul a Bajnokok Ligája trófeáját is elhódították – idézte fel a klubelnök.
Tegnap a lett Krists Neilands nyerte meg a Tour de Hongrie-t, a második helyen Dina Márton, a harmadikon Valter Attila zárta a hatnapos, tizenegy megyét érintő tekerést.
Kubatov Gábor klubelnök szerint a 2018/19-es szezon aranyévnek nevezhető a Ferencváros történetében, mert az egyesület négy csapata is magyar bajnok lett, a férfi vízilabdázók ráadásul a Bajnokok Ligája trófeáját is elhódították.
Másfél hét, és már élesben megy — június 27-én megkezdődik a női kosárlabda Európa-bajnokság, amelyen a magyar válogatott a szerbiai Nisben játssza majd a csoportmeccseit.
Lenyűgöző első félidőt produkálva mutatkozott be a november 15-én a Puskás Stadion megnyitóján szereplő uruguayi válogatott a Copa Américán. Paraguay ellenben kétgólos vezetése ellenére sem bírt a vendég katariakkal.
A két kardozó közül Pusztai az első körben erőnyerő volt, a másodikban magabiztosan ejtette ki Andreyevát. Márton Anna pedig hazai versenyzőt búcsúztatott. Katona Renáta és Mikulik Júlia viszont hamar kiesett.
A fővárosiak klubrekordot jelentő 120 millió euróért (38,7 milliárd forintért) veszi meg a Benfica 19 éves portugál válogatott labdarúgóját, Joao Félixet.