2023. november 17. péntek

nov. 17
0:12
A Honvéd nyerte a férfi vízilabda Eurokupa magyar rangadóját (m4sport.hu)
A Honvéd óriási csatában, ötméteresekkel nyert a címvédő Vasas otthonában a férfi vízilabda Eurokupa csoportküzdelmeinek negyedik fordulójában.
nov. 17
0:12
Fedetlen mellekkel érkezett a focistanő a gálára, mindenki őt figyelte (BorsOnline)
Bevállalta az átlátszó ruhát a válogatott sztár.
nov. 17
0:12
Így ünnepelték az Eb-kijutást a magyar szurkolók egy bulgáriai kocsmában! videóval (Sportal)
Mint ismert, a magyar labdarúgó-válogatott drámai, utolsó perces döntetlennel biztosította helyét a 2024-es Európa-bajnokságra. Marco Rossi csapatát jó néhány szurkoló elkísérte Bulgáriába, ahol sokan egy kocsmában ünnepelték a csapat sikerét. Íme:
nov. 17
0:16
Fotók: így ünnepelte a pályán az Eb-kijutást a magyar válogatott (m4sport.hu)
Az MTI fotói örökítették meg a 97. perces egyenlítő gól okozta, lefújás utáni mámor pillanatait: a magyar labdarúgó-válogatott sorozatban harmadszor kijutott az Európa-bajnokságra.
nov. 17
0:16
Dráma Bulgáriában, óriási csatában lett meg a kijutás (BorsOnline)
A hosszabbításban egy öngól mentette meg a csapatot.
nov. 17
0:16
Gólzáporos meccsen nyert a BVSC (Sportal)
A BVSC 17-12-re nyert a német Waspo Hannover otthonában a férfi vízilabda Eurokupa csoportküzdelmeinek negyedik fordulójában, csütörtökön.
nov. 17
0:20
Montenegró életben tartotta Eb-reményeit; megvan Cristiano Ronaldo 10. gólja a selejtezősorozatban (m4sport.hu)
A magyarokkal azonos csoportban szereplő montenegrói válogatott 2-0-ra nyert otthon Litvánia ellen a labdarúgó Európa-bajnoki selejtező csütörtöki játéknapján.
nov. 17
0:20
Neymar erre csúnyán ráfizethet: kirúgta a terhes nőt (BorsOnline)
Neymarnak meggyűlt a baja a törvényekkel.
nov. 17
0:20
Botka: El kell gondolkoznom, hogy ez a játékmennyiség elég lesz-e az Eb-hez (Sportal)
A magyar labdarúgó-válogatott 22-s döntetlent játszott Bulgáriában, így kiharcolta az Eb-szereplést. Botka Endre is értékelt a lefújás után.
nov. 17
0:24
Kint az Eb-n! – Gurulj be lassítva is! (m4sport.hu)
Nem sokkal a lefújás után a Közmédia kollégái beszélik át, osztják meg élményeiket a felejthetetlen selejtezőről, egyenesen Bulgáriából.
nov. 17
0:24
Szoboszlai Dominik a bolgár-magyar meccs után: "Ha most őszinte lennék, akkor nem jönnék jól ki belőle" (BorsOnline)
A csapatkapitány nagyon büszke mindenkire, akik kiharcolták az Európa-bajnokságot.
nov. 17
0:24
Ilian Iliev: Sajnáljuk, hogy mi volt a stadionon kívül, nem szabadna ilyesminek történnie (Sportal)
Mint megírtuk, a magyar válogatott drámai végjátékban 22-es döntetlent játszott Bulgáriával, így kijutott a 2024-es németországi Európa-bajnokságra. A mérkőzést követő sajtótájékoztatón a bolgárokat irányító Ilian Iliev mondta el a gondolatait.
nov. 17
0:28
Rossi, a bűvész a magyar válogatott kapitánya ezt posztolta az Eb-re jutás után (Sportal)
Mint megírtuk, a magyar válogatott drámai végjátékban 22-es döntetlent játszott Bulgáriával, így kijutott a 2024-es németországi Európa-bajnokságra. A mérkőzést követő Marco Rossi a Facebook-oldalára posztolt egy nagyszerű képet, amelyen varázspálcával a kezében áll.
nov. 17
0:32
Galló Vilmos két gólpasszal segítette a Linköpinget a svéd hokibajnokságban (Sportal)
Galló Vilmos két gólpasszt adott, csapata, a Linköping pedig 4-2-re legyőzte a vendég éllovas Färjestadot a svéd jégkorong-bajnokság csütörtöki játéknapján.
nov. 17
0:36
A Honvéd nyerte a magyar rangadót az Eurokupában (Sportal)
A Honvéd óriási csatában, ötméteresekkel nyert a címvédő Vasas otthonában a férfi vízilabda Eurokupa csoportküzdelmeinek negyedik fordulójában számolt be róla az MTI.
nov. 17
0:40
Pál Tamara ezúttal 11 gólt lőtt (Sportal)
Pál Tamara 11 góllal járult hozzá az SCM Gloria Buzau 36-24-es hazai győzelméhez a CS Minaur Baia Mare ellen a román női kézilabda-bajnokság csütörtöki játéknapján.
nov. 17
0:44
Ronaldo ismét betalált, Portugália továbbra is hibátlan videóval (Sportal)
Portugália kilencedik meccsét is megnyerte az Eb-selejtezők során, miután 20-s győzelmet aratott Liechtensteinben.
nov. 17
0:48
Montenegró életben tartotta Eb-reményeit, legyőzte Litvániát videóval (Sportal)
A magyar labdarúgó-válogatott csoporttársa, Montenegró hazai pályán legyőzte Litvániát, így életben tartotta reményeit az Európa-bajnoki részvételre.
nov. 17
5:42
Szoboszlai Dominik: Én nem hittem el Egy helyben álltam, attól féltem les lesz (Sportal)
A magyar válogatott drámai végjátékban 22-es döntetlent játszott Bulgáriával, így kijutott a 2024-es németországi Európa-bajnokságra. A mérkőzés után Szoboszlai Dominik, Kalmár Zsolt és Szalai Attila válaszolt a kérdésekre.
nov. 17
5:48
F1-es világbajnok házasodott a Las Vegas-i F1-es "kápolnában" (m4sport.hu)
A Las Vegas-i szervezők úgy gondolták, mókás lenne felállítani egy kápolnát az F1-es paddockban, ahol törvényesen lehet házasodni. Egy világbajnok már ki is használta a lehetőséget!
nov. 17
6:12
Mindössze 9 percig tartott az első Las Vegas-i edzés; a lefújáskor Leclerc állt az élen (m4sport.hu)
Az FIA azonnal elkezdte átvizsgálni az egész pályát.
nov. 17
6:12
Így énekelték a Himnuszt az Eb-re kijutó magyarok Szófiában videóval (Sportal)
A magyar válogatott drámai végjátékban 22-es döntetlent játszott Bulgáriával, így kijutott a 2024-es németországi Európa-bajnokságra. A lefújás után a stadionban helyet foglaló magyar szurkolók és a nemzeti együttes játékosai jó szokásukhoz híven elénekelték a Himnuszt.
nov. 17
6:30
Két autót tett tönkre az elszabadult csatornafedél: bizonytalanná vált a Las Vegas-i program (m4sport.hu)
Kellemetlen fennakadás miatt mindössze 8 perc körözés után törölni kellett a Las Vegas-i Nagydíj második szabadedzését. Egy Ferrariban kárt tevő csatornafedél miatt.
nov. 17
6:36
nov. 17
6:36
Szoboszlai: magunknak tettük nehézzé ezt a mérkőzést - nyilatkozatok a magyar Eb-kijutás után (Eurosport)
Szoboszlai Dominik csapatkapitány szerint jobb, ha a bolgárok elleni selejtező-mérkőzésről nem beszél, annak ugyanakkor örül, hogy a magyar labdarúgó-válogatott a Szófiában elért 2-2-es döntetlennel csütörtökön kijutott a jövő nyári, németországi tornára.
nov. 17
6:36
Óriási lebőgéssel indult a Las Vegas-i Nagydíj, lefújták az edzést (Racing)
Az F1 hatalmas lelkesedéssel várta a Las Vegas-i Nagydíj eseményét, de az első edzést alig tíz perc után megszakították.
nov. 17
6:42
Pályán az U21-es válogatott; kezdődik a Las Vegasi Nagydíj pénteki sportműsor (Sportal)
Folytatódnak az Eb-selejtezők.
nov. 17
6:44
És az utolsó percben megvolt az az egy pont és így jutottunk ki videóval (Sportal)
A magyar válogatott drámai végjátékban 22-es döntetlent játszott Bulgáriával, így kijutott a 2024-es németországi Európa-bajnokságra. A mérkőzés után a Vaszil Levszki Nemzeti Stadion előtt ünneplő magyar szurkolókat kérdeztük arról, hogyan látták a meccset, és mit éreznek az Eb-re való kijutással kapcsolatban.
nov. 17
7:00
Kijutott az Eb-re a magyar válogatott; Rossi a családjának is köszönetet mondott reggeli hírösszefoglaló (Sportal)
Összegyűjtöttük a csütörtök este legfontosabb sporthíreit.
nov. 17
7:12
Videó: ipari kamerán Sainz balesete a csatornafedéllel (m4sport.hu)
Az F1-es élő közvetítésben külső képen nem látszott, de az utakat figyelő városi kamera megmutatta, milyen szikrázás közepette találkozott Carlos Sainz az elszabadult csatornafedéllel.
nov. 17
7:12
Kikaptak a vb-címvédő argentinok és a brazilok, Luis Díaz duplázott (Sportal)
A hétszeres aranylabdás Lionel Messivel felálló világbajnoki címvédő Argentína 20-ra kikapott a vendég Uruguaytól, míg Brazília 21-es vereséget szenvedett Kolumbiában a 2026-os labdarúgó-vb dél-amerikai selejtezőjének ötödik fordulójában, csütörtökön.
nov. 17
7:24
Az 51-es körzet melletti homokban, különleges járművel versenyeztek a Red Bull pilótái (Racing)
Légpárnás hajókkal mérték össze tudásukat a Red Bull és az AlphaTauri versenyzői a nevadai sivatagban, nevetés lett a vége.
nov. 17
7:24
Együtt ünnepeltek a játékosok és a szurkolók a szófiai éjszakában videóval (Sportal)
A kevés szurkoló, aki végül kilátogatott Bulgáriába együtt ünnepelt az Eb-re kijutó magyar válogatott játékosaival a stadion előtt, melyről a csapat egyik tagja, Horváth Krisztofer tett közzé videót.
nov. 17
7:24
Autókat gyújtottak fel a bolgár futballelnök ellen tiltakozó szurkolók a magyarok elleni meccs után (Telex)
Az utcai összecsapásokban öt rendőr és több mint húsz szurkoló megsérült, közel negyven embert őrizetbe vettek.
nov. 17
7:30
Ilyen sem volt még: A paddockban nősült meg az F1-es világbajnok (USAracing)
Max Verstappen szerint a Forma-1 Las Vegas-i Nagydíja 99%-ban show és csak 1%-ban sportesemény. A...
nov. 17
7:30
Az argentinok és a brazilok is kikaptak a vb-selejtezőben (m4sport.hu)
Luis Díaz egy braziloknak lőtt duplával ünnepelte édesapja kiszabadulását.
nov. 17
7:30
Utolsó utáni pillanatos Eb-kijutás | Milák-remény | Nadal-ígéret | F1-cirkusz | Verstappen-bohóc (Eurosport)
Az Eurosport csütörtöki híre között a bolgár-magyar Eb-selejtező és természetesen a válogatott lehetséges kijutása az Európa-bajnokságra volt a középpontban, de az ATP-világbajnokság hírei a világelső Novak Djokovic szereplésével, valamint Milák Kristóf és Rafael Nadal visszatérése is szóba került.
nov. 17
7:30
Ilyen sem volt még: A paddockban nősült meg az F1-es világbajnok (Racing)
nov. 17
7:30
Közel negyven személyt vettek őrizetbe, öt rendőr megsérült Szófiában (Sportal)
Közel negyven személyt vettek őrizetbe, öt rendőr, valamint több mint húsz szurkoló megsérült a csütörtöki bolgár-magyar labdarúgó Európa-bajnoki selejtező előtti és alatti utcai összecsapásokban Szófiában.
nov. 17
7:42
F1-hírek: piros zászló, gyorsan véget ért a Las Vegas-i szabadedzés (Sportal)
Bő tíz perc után véget ért az első szabadedzés Las Vegasban.
nov. 17
7:48
"Egyetlen csatornafedél hibásodott meg" – közleményt adtak ki a Las Vegas-i szervezők (m4sport.hu)
Közleményt adott ki a Las Vegas-i Nagydíj szervezője az első szabadedzés megszakítását okozó incidensről.
nov. 17
8:00
Így ünnepeltek együtt a magyar játékosok a szurkolókkal Szófiában (HírTV)
A Szófiába kiutazott pár száz szurkoló összejött, hogy köszöntse az Eb-re jutott magyar válogatottat. Az éjjel érthetően Szófiában sem akart véget érni.
nov. 17
8:00
Óriási blamával indult a Las Vegas-i Nagydíj – 20 perc után véget ért az első szabadedzés (Racing)
Carlos Sainz Ferrarija és Esteban Ocon Alpine-ja is megsérült, az FIA pedig vizsgálatot indított.
nov. 17
8:00
Sinner legyőzte Runét a tenisz vb-n (Sportal)
Jannik Sinner három szettben (6:5, 5:7, 6:4) legyőzte Holger Runét az ATP világbajnokságon.
nov. 17
8:00
Rémálomszerűen kezdett az F1 Las Vegasban – egy csatornafedél óriási károkat okozott az egyik Ferrariban (Telex)
Nyolc perc után leállították a pénteki programot.
nov. 17
8:06
Extra edzésidőt kell adni az F1-es mezőnynek Las Vegasban a Red Bull szerint (m4sport.hu)
Az Alpine és a Red Bull csapatfőnöke szerint is meg kell hosszabbítani a szabadedzéseket Las Vegasban az elsőn történt fennakadás után.
nov. 17
8:06
Marco Rossi: mindig az utolsó lépés a legnehezebb (Demokrata)
A magyar labdarúgó-válogatott 97. percben egy öngóllal csikarta ki az Eb-részvételt jelentő 2-2-es döntetlent.
nov. 17
8:12
Összecsaptak a szurkolók a rendőrökkel Szófiában (HírTV)
Miközben a Vaszil Levszki Nemzeti Stadioban javában zajlott a Bulgária–Magyarország Európa-bajnoki selejtezőmérkőzés, kinn az utcán a bolgár szurkolók tüntettek a Bolgár Labdarúgó-szövetség ellen.
nov. 17
8:12
Megható videó: így ünnepelte Luis Díaz édesapja a focista gólját (Sportal)
Az emberrablók fogságából szabadult édesapa a helyszínen szurkolt fia, Luis Díaz és a kolumbiai válogatott Brazília elleni mérkőzésén, amelyet Kolumbia nyert meg 21-re, Díaz duplájával.