A magyar csapat 6 arany, 7 ezüst és 6 bronzéremmel zárta a Párizsi olimpiát. Ebből a termésből, egy arany és egy ezüstérmet Milák Kristóf szerezett. A kiváló pillangóúszó hosszú idő után állt nyilvánosság elé.
Vas Blanka csapattársáért dolgozva a 49. helyen zárta a női Tour de France országúti kerékpáros körverseny második szakaszát, amelyen három holland sprinter zárt dobogós helyen, az etapot a sárga trikós Charlotte Kool nyerte.
Közép-Európában kiemelkedően szerepeltek az olimpián a magyar sportolók, hazánkon kívül ugyanis senki nem szerzett három aranynál többet. A magyarok számára a párizsi játékok legjobban teljesítő sportágának az úszás számított.
Csalás gyanúja miatt feljelentést tettek az olimpiai bokszbajnok, Imane Khelif ügyében – egyelőre ismeretlen tettes ellen. A genetikailag férfi bokszoló, nők között való indulásából világbotrány lett.
Folytatódnak a játékok Párizsban. A paralimpiai sportolók ma délután négy órakor mondják el az esküt. A Híradóban kapcsoltuk Szabó Lászlót, a Magyar Paralimpiai Bizottság elnökét.
Talán az olimpiai nyár teszi, de divatja lett más sportágak nagyságaihoz hasonlítani a Forma-1-es versenyzőket. A Ferrari elnöke után megtette ezt Pierre Wache, a Red Bull technikai igazgatója is.
A Porsche sportprogramjának vezetője egyértelműsítette, a gyártó számára hosszú időre lekerült a napirendről a Forma-1-be való visszatérés kérdése azok után, hogy két éve meghiúsult a megállapodásuk a Red Bull-lal.
Az UTE olimpiai bajnok öttusázója Párizsból hazatérve azt mondta az InfoRádióban, hogy mind mentálisan, mind fizikailag végig nagyon erősnek érezte magát az ötkarikás játékokon. Arról is beszélt, hogy folytatja a nagy változások előtt álló öttusát, és reményei szerint tornász múltja miatt könnyebben tud majd alkalmazkodni ahhoz, hogy a lovaglás hel
A világbajnokságot bár az egyéni és gyártói pontversenyben is a Hyundai és Thierry Neuville vezeti, összességében a Toyota és Kalle Rovanpera dominálja a szezont.
Szexuális bántalmazás, rasszizmus és antiszemitizmus is szerepelt a szurkolói szabálysértések között, de az is elég volt, ha valaki csak az interneten gyalázkodott.
Egy öt évvel ezelőtti, Daniel Ricciardo és a Renault sikertelensége okán kialakult feszültségről lebbentette most fel a fátylat Nico Hülkenberg, ami arról árulkodik, hogy 2019-ben sem volt már minden rendben a csapatnál.
A Ferencváros 1-1-es döntetlent játszott a keddi visszavágón a vendég Midtjyllanddal, amely így 3-1-es összesítéssel jutott tovább a labdarúgó Bajnokok Ligája selejtezőjének harmadik fordulójából.