2024. szeptember 3. kedd

szept. 3
20:03
Jó hír a szurkolóknak - fontos döntést hozott az UEFA (Infostart)
Új korlátozásokat jelentett be az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) a vendégszurkolókra kiszabható maximumjegyárakkal kapcsolatban - olvasható a szövetség oldalán.
szept. 3
20:03
Távozott Spanyolországból a kétszeres El-győztes támadó (Sportal)
A mexikói labdarúgó-bajnokságban szereplő Monterrey hivatalosan is bejelentette, hogy szerződtette Lucas Ocampost.
szept. 3
20:09
A Győr kiütötte a Mosonmagyaróvárt a női kézilabda NB I-ben (m4sport.hu)
A Bajnokok Ligája-címvédő Győri Audi ETO KC házigazdaként 32-21-re legyőzte a Mosonmagyaróvárt a női kézilabda NB I új idényének első, keddi mérkőzésén.
szept. 3
20:21
Ígéretet tett Máté Csaba a Debrecen új edzőjeként (Infostart)
Külföldi ajánlata is volt, de a klub kívánságlistáján ő állt az élen, ezzel meggyőzték a Fradi korábbi "beugrósát".
szept. 3
20:27
Szexuális erőszak vádjával letartóztatták az El-győztes labdarúgót (Sportal)
A spanyol labdarúgó-bajnokságban (La Liga) szereplő Valencia játékosát, Rafa Mirt a helyi polgárőrség hétfő este letartóztatta. A vád szerint a játékos és egy társa szexuálisan zaklatott két 25 év körüli nőt.
szept. 3
20:45
Kácsor nyerte a román női kézilabda-bajnokság "magyaros" rangadóját (m4sport.hu)
Az olimpikon Kácsor Grétát foglalkoztató Gloria Bistrita-Nasaud házigazdaként 31–29-re legyőzte az SCM Gloria Buzau csapatát a román női kézilabda-bajnokság keddi játéknapján.
szept. 3
20:45
Hajmási Éva győzött, elődöntős kardban a paralimpián (Demokrata)
Hajmási Éva bejutott az elődöntőbe a kerekesszékes vívók kard egyéni versenyében a párizsi paralimpián. A többi magyar a vigaszágon folytatja.
szept. 3
20:45
Negyedik bronzérmüket nyerték a magyarok a futócéllövő Eb-n (Sportal)
A Sike József, Boros László, Tasi Tamás összeállítású magyar hármas bronzérmes lett az 50 méteres 40 vegyes szám csapatversenyében a futócéllövők Európa-bajnokságán, amelyet a csehországi Plzenben rendeztek.
szept. 3
20:47
Darabos világbajnok, Lévai bronzérmes az U20-as birkózó vb-n (m4sport.hu)
Darabos László aranyérmet szerzett a kötöttfogásúak 130 kilogrammos súlycsoportjában a pontevedrai U20-as birkózó-világbajnokságon, míg a 77 kilós Lévai Levente a harmadik helyen zárt.
szept. 3
20:47
A belga élvonalból igazolt csatárt a Győr (Sportal)
A magyar labdarúgó Nb I-ben szereplő Eto Fc Győr hivatalos oldalain közölte, hogy leigazolta az algériai Nadhir Benboualit.
szept. 3
20:57
Világbajnok lett az Eb-győztes magyar birkózó (Sportal)
szept. 3
21:09
Ilyés Ferenc: Szerettünk volna nyomot hagyni az olimpián (m4sport.hu)
Ilyés Ferenc, a Magyar Kézilabda Szövetség (MKSZ) elnöke szerint nagy büszkeség, hogy a férfi és női válogatott is ott volt a párizsi olimpián, amelyen mindkét gárda "szeretett volna nyomot hagyni".
szept. 3
21:21
Major Endre nagyot fordított a negyeddöntőben, már biztosan érmes (m4sport.hu)
A para-asztaliteniszező Major Endre 3:1-re legyőzte az olasz Andrea Borgatót, amellyel bejutott a férfi egyesek elődöntőjébe a párizsi paralimpián.
szept. 3
21:27
Magyaros rangadót rendeztek a román bajnokságban (Sportal)
Az olimpikon Kácsor Grétát foglalkoztató Gloria Bistrita-Nasaud házigazdaként 31-29-re legyőzte az Scm Gloria Buzau csapatát a román női kézilabda-bajnokság keddi játéknapján.
szept. 3
21:33
Hotz paralimpiai hetedik 100 méter pillangón az S10-es kategóriában, a súlylökő Szőllősi nyolcadik (m4sport.hu)
Az úszó Hotz Csenge a hetedik helyen végzett az esti döntőben az S10-es kategória 100 méteres pillangó számában a párizsi paralimpián. Szőllősi István az F20-as kategória súlylökő számában a nyolcadik lett.
szept. 3
21:33
Aggodalom a magyar válogatottnál, két kulcsjátékos is lemondta a szereplést (BorsOnline)
A legjobbjait kell nélkülöznie a kapitánynak.
szept. 3
21:33
Három sztárjátékos is kikerült az Eb-ezüstérmes angol válogatott keretéből (Sportal)
Cole Palmer, Ollie Watkins és Phil Foden kikerült a Nemzetek Ligája-nyitányra készülő angol válogatott keretéből.
szept. 3
21:45
Major Endre már biztos érmes a paralimpián (Demokrata)
Az asztaliteniszező Major Endre első mérkőzését megnyerve bejutott a legjobb négy közé.
szept. 3
21:47
Hajmási Éva kikapott az elődöntőben (Demokrata)
Hajmási Éva kikapott az elődöntőben a kerekesszékes vívók kard egyéni versenyében a párizsi paralimpián.
szept. 3
21:57
Hivatalos: a belga Charleroi-ból érkezett algériai válogatott csatár az ETO FC Győrhöz (m4sport.hu)
Az OTP Bank Ligában szereplő ETO FC Győr a hivatalos honlapján jelentette be Nadhir Benbouali érkezését.
szept. 3
22:03
Valter van Aert kiesése után: Ez nem csak nekünk, hanem az egész versenynek óriási veszteség (m4sport.hu)
Valter Attila a 38. helyen zárt a Vuelta a Espana országúti kerékpáros körverseny 16. szakaszán kedden, összetettben egy helyet javítva a 28. helyen áll. A Visma Lease a Bike magyar versenyzője az M4 Sportnak adott interjújában értékelte teljesítményét, valamint beszélt arról is, hogy csapattársa, Wout van Aert feladni kényszerült a versenyt.
szept. 3
22:09
Érem nélkül maradtak kedden a magyar a kerekesszékes vívók a paralimpián (m4sport.hu)
A kerekesszékes vívók első, keddi versenynapján érem nélkül maradtak a magyarok a párizsi paralimpián.