2010. november 27. szombat

nov. 27
18:20
Skót Premier League: a Celtic hazai pályán csak döntetlenre volt képes (She)
A skót Premier League 15. fordulójában győzött a Kilmarnock, a nap másik három találkozója – köztük a Celtic Inverness elleni mérkőzése – döntetlennel zárult.
nov. 27
18:36
Kiütéses győzelmet aratott a Manchester United (Infostart)
A Manchester United - többek között Dimitar Berbatov öt találatával - hazai pályán 7-1-es diadalt aratott a Blackburn Rovers gárdája felett az angol labdarúgó-bajnokság 15. fordulójának szombati mérkőzésén.
nov. 27
18:36
Tenisz: Rafael Nadal jutott elsőként a londoni döntőbe (She)
Rafael Nadal óriási küzdelemben, három szettben legyőzte Andy Murrayt, és bejutott a londoni tenisz ATP-világbajnokság döntőjébe.
nov. 27
18:38
FA-kupa: csodával határos módon talpon maradt az „árnyék-MU" (She)
Újrajátszást érő döntetlent ért el a Manchester United szurkolói által alapított FC United of Manchester az angol labdarúgó FA-kupa szombati játéknapján a harmadik ligát vezető Brighton otthonában.
nov. 27
18:54
Női kosárlabda NB I: az utolsó negyedben tarolt, és nyert a Szolnok (She)
Az eddig mindössze egy győzelmet elkönyvelő BEAC-Újbuda három negyeden át méltó ellenfele volt a Szolnoknak, a vendégek azonban az utolsó játékrészben (28–16) érvényesítették a papírformát a női kosárlabda-bajnokság 13. fordulójának szombati játéknapján.
nov. 27
19:21
Kiütéses győzelmet aratott a Manchester United (Metropol)
nov. 27
19:23
Mesterek Kupája: Nadal a döntőben (Metropol)
A világelső Rafael Nadal nagy csatában, három játszmában nyert szombaton a hazai kedvenc Andy Murray ellen és ezzel bejutott a döntőbe a Londonban zajló, 2,6 millió euró összdíjazású tenisz Mesterek Kupáján.
nov. 27
19:30
Mesterek Kupája: Nadal a döntőben (Infostart)
nov. 27
19:39
Mutina és Verrasztó diadala az úszó EB-n (Metropol)
Három nap után harmadik helyen áll a magyar válogatott az eindhoveni rövidpályás Európa-bajnokság éremtáblázatán, miután szombaton Mutina Ágnes 400 gyorson, Verrasztó Evelyn 100 vegyesen győzött, míg Biczó Bence révén egy bronzérem egészítette ki az immár öt aranyból álló kollekciót.
nov. 27
19:48
Férfi vízilabda ob I: 20 gólt lőve nyert a Szeged, győzött a Vasas is (She)
A férfi vízilabda ob I-ben a Vasas 12–7-re legyőzte a PVSK-Fűszért együttesét. Szintén nyert a Szeged, amely húsz gólt dobott a Szentesnek.
nov. 27
20:06
Polgári vaksakk (Infostart)
Negyedszer rendezték meg szombaton a Polgár Sakknapot, amelyen különböző programokkal és újdonságokkal várták az érdeklődőket a kétszeres olimpiai bajnok Polgár nővérek. Nádasi Tamás szervező az InfoRádiónak arról is beszélt, hogy a Magyar Telekom székházában a többi között vak és bizalomsakk nevű játszmákra is sor került.
nov. 27
20:06
Primera División: idegenbeli sikerével őrzi harmadik helyét a Villarreal (She)
A Villarreal idegenben aratott 3–0-s győzelmet a spanyol labdarúgó-bajnokság élvonalának 13. fordulójában. A „sárga tengeralattjáró" mostani sikerével megszilárdította harmadik helyét a bajnoki tabellán.
nov. 27
20:08
Férfi kosárlabda NB I: ráadásban nyert a ZTE a Falco ellen (She)
A férfi kosárlabda NB I 9. fordulójának rangadóján a címvédő Zalakerámia ZTE KK hazai pályán hihetetlenül szoros mérkőzésen, hosszabbítás után legyőzte a nagy rivális Falco-Szova KC Szombathelyt (86–84).
nov. 27
20:24
Férfi vízilabda ob I: az OSC 15 gólt dobott az UTE-nak, győzött a Fradi (She)
A férfi vízilabda ob I-ben az OSC idegenben legyőzte 15–5-re az Újpestet, a Ferencváros 12–3-ra nyert a Debrecen ellen.
nov. 27
20:42
Serie A: Genovában botlott a listavezető Milan (Infostart)
Az éllovas AC Milan idegenben nem bírt a Sampdoria csapatával az olasz labdarúgó-bajnokság 14. fordulójának szombati nyitómérkőzésén.
nov. 27
20:42
Görögország: az AEK utolsó percben lőtt góllal nyert az Olympiakosz ellen (She)
A görög labdarúgó-bajnokság 12. fordulójának rangadóján az AEK Athén hazai pályán a 90. percben szerzett Ismael Blanco-góllal 1–0-ra legyőzte a listavezető Olympiakosz Pireuszt. A vendégegyüttesben Megyeri Balázs és Németh Krisztián sem jutott szóhoz.
nov. 27
21:00
Videó: Robinho gólja csak egy pontot ért a Milannak a Samp ellen (She)
Az AC Milan 1–1-re végzett Genovában a Sampdoria vendégeként az olasz labdarúgó-bajnokság 14. fordulójában. A milánóiak szerezték meg a vezetést, miután Zlatan Ibrahimovic passzát Robinho közelről a kapuba vágta, ám a hazaiak Giampaolo Pazzini góljának köszönhetően bravúros módon pontot mentettek a listavezető ellen.
nov. 27
21:09
Genovában botlott a listavezető Milan (Metropol)
nov. 27
21:18
Ligue 1: kiütéses győzelmével a Marseille átvette a vezetést (She)
Idénybeli legfölényesebb bajnoki győzelmével intézte el a Marseille a Montpellier-t a francia labdarúgó-bajnokság 15. fordulójának szombati játéknapján: a címvédő 4–0-ra győzött a fordulót előtte a második helyen kezdő déli vetélytársa ellen, és átvette a vezetést a tabellán.
nov. 27
22:30
Férfi kosárlabda NB I: a Körmend ráadásban nyert Kaposváron (She)
A férfi kosárlabda NB I 9. fordulójában a Körmend hosszabbításban 95–94-re legyőzte a Kaposvárt idegenben.
nov. 27
22:48
Videó: a német bajnokesélyesnek nem jelentett gondot a hátrány (She)
A német labdarúgó-bajnokság 15. fordulójában a listavezető Borussia Dortmund 4–1-re legyőzte otthon a Mönchengladbachot. Meglepetésre a vendégek szereztek vezetést egy bombagóllal, de a Ruhr-vidékiek még a szünet előtt egyenlítettek, a második félidőben pedig remek és eredményes támadásokkal lefutballozták a Gladbachot.
nov. 27
22:50
Ukrajna: győzelemmel hangolt a Loki elleni meccsre a Metaliszt (She)
A Metalurg Doneck elleni szombati 3–1-es ukrán bajnoki győzelemmel melegített a Debrecen elleni jövő heti labdarúgó Európa-liga-mérkőzésre a Metaliszt Harkiv.
nov. 27
22:52
Serie A: a Juventus nem tudta otthon legyőzni a Fiorentinát (She)
Döntetlent játszott egymással a Juventus és a Fiorentina az olasz labdarúgó-bajnokság (Serie A) 14. fordulójának második mérkőzésén.
nov. 27
23:24
Ligue 1: a Bordeaux ikszelt a Lille-lel, így az OM az élen maradt (She)
Döntetlent hozott a Girondins Bordeaux és a Lille csatája a francia labdarúgó-bajnokság 15. fordulójának szombat késő esti mérkőzésén, ami azt jelenti, hogy a Lille csak pontszámban érte utol a Marseille-t – jobb gólkülönbsége révén a kora este nyerő OM az élen maradt.