2014. december 7. vasárnap

dec. 7
20:36
Döntetlennel kezdett a magyar válogatott az Eb-n (Infostart)
Döntetlennel kezdett a magyar női kézilabda-válogatott az Európa-bajnokságon. A 29-29 jó eredmény, de az utolsó két percre kétgólos vezetéssel mentünk bele.
dec. 7
20:38
Elhagyta a kórházat a Roma agyműtéten átesett brazil védője (Infostart)
Elhagyta a kórházat vasárnap Leonardo Castan, a Roma labdarúgócsapatának brazil védője, aki szerdán agyműtéten esett át.
dec. 7
20:40
A Szolnok nyerte a vízilabda Magyar Kupát (Infostart)
Az OSC felett aratott háromgólos diadallal a Szolnoké lett a férfiaknál az idei vízilabda Magyar Kupa.
dec. 7
20:54
Mol Liga: a DAB két góllal kapott ki Debrecenben (She)
A jégkorong Mol Liga alapszakaszában a bajnokaspiráns Dab.Docler kétgólos vereséget szenvedett a ligaújonc Debrecen otthonában. A címvédő érsekújváriak hármas sorozása három pontot ért Újpesten.
dec. 7
21:00
Női kézilabda Eb: spanyol siker a magyar csoportban (Metropol)
A spanyol válogatott hét góllal legyőzte a lengyel csapatot a magyar érdekeltségű győri csoportban.
dec. 7
21:02
Magyarország második az éremtáblázaton (Metropol)
A magyar úszók 11 medállal zárták a szereplést a dohai rövidpályás világbajnokságon.
dec. 7
21:04
A Szolnok nyerte a férfi vízilabda Magyar Kupát (Metropol)
A szolnoki csapat 1966, 1968 és 1985 után most negyedszer lett kupagyőztes.
dec. 7
21:06
Hivatalosan is elrajtolt a női kézilabda Eb (Metropol)
Az ünnepélyes megnyitón rövid műsorral lépett fel a győri balett.
dec. 7
21:12
Női röpi NB I: a Gödöllő hibátlan maradt Csabán is (She)
Teljes fordulót játszottak le vasárnap a női röplabda NB I-ben. A nap rangadóján a bajnoki címvédő Linamar-BRSE a bajnokságban százszázalékos teljesítménnyel vezető Teva-Gödöllőt fogadta. A vendégek négy játszmában bizonyultak jobbnak a békéscsabaiaknál, így továbbra is őrzik makulátlan mérlegüket.
dec. 7
21:36
Büntetővel nyert a Debrecen az MTK ellen (Metropol)
A fővárosiak a vereségük ellenére a tabella második helyén tölthetik a telet.
dec. 7
21:48
Vízilabda Magyar Kupa - Az UVSE a női győztes (Infostart)
A Dunaújvárost megfosztva címétől az UVSE nyerte az idei női vízilabda Magyar Kupát.
dec. 7
21:48
Románia: kis híján tragédiával ért véget Bőléék meccse - videó (She)
Bőle Lukács csapata, a CSMS Iasi a 95. percben kapott góllal vesztett 1–0-ra a listavezető Steaua otthonában a román élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 17. fordulójának vasárnap esti, kis híján tragédiába torkolló mérkőzésén.
dec. 7
21:50
Női kézilabda Eb - Spanyol siker a magyar csoportban (Infostart)
A spanyol válogatott hét góllal legyőzte a lengyel csapatot a magyar érdekeltségű győri csoportban a magyar-horvát rendezésű női kézilabda Európa-bajnokság nyitómérkőzésén.
dec. 7
21:52
Férfi kézilabda NB I - Döntetlen Füreden (Infostart)
Nem bírt egymással a negyedik helyen álló Balatonfüred és a második Csurgó a férfi kézilabda NB I egyetlen vasárnapi mérkőzésén: a félidőben még a vendégek vezettek két góllal, a vége azonban döntetlen lett.
dec. 7
21:54
Kézilabda Eb - Norvég győzelem a románok ellen (Infostart)
A norvég válogatott az esélyeknek megfelelően magabiztos győzelmet aratott vasárnap a román csapat felett a magyar-horvát rendezésű női kézilabda Európa-bajnokság debreceni csoportjában.
dec. 7
21:56
Osztrák jégkorongliga - Kikapott a Fehérvár (Infostart)
A Fehérvár két harmadig jól tartotta magát, de a harmadikban négy gólt kapott, így vereséget szenvedett az éllovas Red Bull Salzburg otthonában az osztrák jégkorongliga (EBEL) vasárnapi játéknapján.
dec. 7
21:58
Női röplabda NB I - Vendégsikerek (Infostart)
Mind a hat mérkőzésen a vendégcsapat győzött a női röplabda NB I vasárnapi játéknapján.
dec. 7
22:00
Hivatalosan is elrajtolt a női kézilabda Európa-bajnokság (Infostart)
Hivatalosan is megkezdődött a magyar-horvát közös rendezésű női kézilabda Európa-bajnokság.
dec. 7
22:02
Labdarúgó NB I - Eredmények és tabella (Infostart)
A Videoton magabiztosan nyert Dunaújvárosban a labdarúgó OTP Bank Liga 17. fordulójában, a második helyezett MTK viszont kikapott Debrecenben, így nyolc pontra nőtt a két csapat közötti különbség.
dec. 7
22:04
Labdarúgó NB I - Sorozatban ötödször nyert a Debrecen (Infostart)
A címvédő Debrecen hazai pályán 2-1-re legyőzte az MTK együttesét a labdarúgó OTP Bank Liga 17., idei utolsó fordulójának vasárnap esti zárómérkőzésén.
dec. 7
22:06
Jégkorongliga - Nyert a Debrecen a Dunaújváros ellen (Infostart)
A Debrecen saját közönsége előtt két góllal jobbnak bizonyult a második helyezett Dunaújvárosnál a jégkorong MOL Ligában.
dec. 7
22:08
Férfi röplabda NB I - Hazai győzelmek (Infostart)
Mindkét vasárnapi mérkőzésen hazai győzelem született a férfi röplabda NB I-ben.
dec. 7
22:10
Rövidpályás úszó-vb - Éremtáblázat (Infostart)
A hét arannyal, egy ezüsttel és két bronzzal első brazilok mögött második lett a magyar úszóválogatott Dohában, az úszók rövidpályás világbajnokságán.
dec. 7
22:30
Magyarország-Oroszország 29-29 (Metropol)
A magyar válogatott döntetlent játszott az orosz csapattal a győri csoportban a magyar-horvát rendezésű női kézilabda Európa-bajnokság vasárnapi nyitófordulójában.
dec. 7
23:00
Női kézi Eb: Jobban össze kellett volna raknunk a támadásokat - Tomori (She)
Az Oroszország elleni 29–29-es döntetlennel kezdte meg szereplését a társházigazda magyar női kézilabda-válogatott a horvátokkal közös rendezésű Európa-bajnokságon. Csapatunk kapitánya, Tomori Zsuzsanna nem foglalkozott a játékvezetőkkel, inkább a rossz kezdésünket és a lassú támadójátékunkat emelte ki.
dec. 7
23:00
Női kézilabda Eb - Sima dán győzelem az ukránok ellen (Infostart)
A dánok kilenc góllal verték az ukránokat vasárnap a magyar-horvát rendezésű női kézilabda Európa-bajnokság debreceni csoportjában.