A vadászat hazánkban mindig a különleges időtöltések közé tartozott, a hétköznapi ember főként a szocializmus évei alatt úgy érezhette, hogy főként a kiváltságosok sportja lehet. A Blikk új sorozatában igyekszünk bemutatni, azokat a hírességeket, akikről köztudott, hogy szenvedélyük az erdőjárás és a nagyvadak elejtése.
Nem kötelező most hordani ezt a védőfelszerelést, de igen sok előnye van, ha valaki mégis megteszi - derül ki a biológus, víruskutató összefoglalójából.
Hallgassa meg a legfrissebb híreket, tényleg csak pár perc! A közélet, gazdaság aktuális híreiről, a társadalmat érintő változásokról röviden szól a friss hírek podcastunk. A felolvasott hírek itt érhetőek el: https://podcast.hirstart.hu/friss-hirek/2021/09/04/5161/
Megdöbbenve hívta az ATV Híradót egy pécsi édesanya azzal, hogy úgy kapott a gyereke védettségi igazolványt, hogy nem is regisztráltak és nem is kértek oltást neki. Ennek ellenére érkezett a kártya, rajta az oltás dátumával, a kód szerint pedig azzal az adattal, hogy Pfizer vakcinát kapott.
Egyre több kormányzati és kormányközeli szereplő beszél arról, hogy nem biztos, hogy jó nekünk az EU-ban, így az Inforádió elemzőket kérdezett az esetleges Huxit valószínűségéről.
A humorista Facebook-oldalán osztotta meg nyílt levelét Orbán Viktor miniszterelnöknek, amelyben arra kéri, hogy adják oda neki a megítélt Karinthy-gyűrűt.
Kötcse – Baloldal esélytelen a jövő évi országgyűlési választáson, de csak hajszállal fognak győzni a kormánypártok – fejtegette Deutsch Tamás fideszes EP-képviselő, aki kötcsei piknik előtt osztotta meg gondolatait az újságíróknak.
Kötcse – Igen erős szavakkal illette Bányai Gábor fideszes képviselő az EU-t a Telex riporterének, aki a kötcsei piknikre érkező kormánypárti politikusokat faggatott az utóbbi időkben tapasztalt EU-szkeptikus hangokról.
Újabb fél évvel meghosszabbítja a tömeges bevándorlás okozta válsághelyzetet a kormány. Adományozó konferenciát hív össze az ENSZ-főtitkára az Afganisztánnak nyújtandó humanitárius segítség növeléséért.
Kötcse – A több hónapig küzdöttek a Bányai Gábor fideszes képviselő életéért az orvosok, aki februárban kapta el a koronavírust, de most már a kötcsei pikniken főzte a pörköltet, mellette már borozgatott is – derült ki a kormányfő Facebook-oldalára kirakott videóból.