BUDAPEST – Mikor született? Nyolcéves volt 1982-ben? Akkor a legjobb pillanatban találkozott A birodalom visszavággal – mondja mosolyogva Fazekas Attila (64), miközben az egyik művét dedikálja. – Volt, aki azt mesélte, hogy abból a füzetből tanult meg olvasni.
PHUKET – Csupán végignézte, ahogy N. Gábor (38) megkínozza, majd megöli R. Pétert (†47) – állítja a Thaiföldön szombaton elfogott harmadik gyanúsított, K. Lajos György (48), aki tagadja, hogy ütött vagy szúrt volna. (A második gyanúsított N. Gábor thai felesége.)
MAGYARORSZÁG – Nem csillapodnak a kedélyek! Hiába indított el lavinát Lippai László (51) színművész ügye a balhés végrehajtóval, dr. Zoltán Ákos és brigádja ma is teszi dolgát, mintha mi sem történt volna.
MISKOLC – Különös szerencséjük van az útfelújításokkal Miskolc vezetőinek. A Blikk információi szerint nemcsak Zsiga Marcell alpolgármester, fideszes parlamenti képviselő új házánál aszfaltoztak idén Miskolcon, hanem magánál Kriza Ákos polgármesternél is.
BUDAPEST – Nem a hangja miatt jutott tovább Csobot Adél (18) – állítja az erdélyi énekesnővel szemben kiesett Szabó Dávid (27) mentora, Geszti Péter (48).
TISZALÖK – Gyerektartás miatt pereskedik a börtönből Damu Roland (38) – tudta meg a Blikk. A személyi szabadság korlátozása és nemi erőszak kísérlete miatt elítélt sorozatszínész azért fordult a bírósághoz, mert sokallta a gyerektartást, amit kisebbik fia után kellett fizetnie.
Csak átvonuló vihar volt Habony Árpád és Kapócs Zsóka szerelmének egén a pár héttel ezelőtti acsarkodás, melynek hevében kígyót-békát kiabáltak egymásra. Most újra süt a nap, s átadják magukat a szívet melengető érzésnek.
Évekre fegyházba kell mennie, de azt mondja, ő azt nem éli már meg, inkább öngyilkos lesz. Istvánt fogyatékos lánya megerőszakolásáért ítélték el, a gyerek vallomása alapján.
Szerelmi ügyekben is segíti Malek Miklós Csobot Adélt és Antal Timit. A mentor mindent tud a lányokról és terápiás jelleggel beszélget velük, hogy a legjobb formájukat tudják hozni minden héten.
Havi háromezer forint kosztpénz jut Pintér Katalinnak, ebből kell élelmeznie önmagát és két beteg gyermekét. Mégis van derű kis otthonukban. Tizenegy éves fia halat fog, diót és makkot gyűjtenek, kólásdobozokat váltanak ennivalóra.
Médiajogórán saját tapasztalatait osztotta meg egy kommunikációs főiskola hallgatóival Alekosz. A már-már elfeledett valóságshow-hős örömest állna még katedrára.
Életével fizetett a lopásért egy férfi, a menekülő tolvajt feltehetően áldozata gázolta halálra. A Bors információi szerint a rendőrség azt gyanítja, hogy Kern András feleségét is ez a motoros lopta meg.
Nem szívesen beszél a nyolcvanhétszeres válogatott kapus, Király Gábor arról, vajon megelőzi-e Bozsik Józsefet, aki 101 válogatott meccsel csúcstartó a magyar futballsportban.
Budapest - Megjelent a Beatles utolsó lemeze, a Led Zeppelin pedig utolsó európai turnéjára indult, amikor Magyarországon különös hirdetés jelent meg az Ifjúsági Magazinban: Állíts össze egy képzeletbeli együttest!
Sokkot kapott Jacintha Saldanha lánya és fia, amikor megtudta, hogy anyja öngyilkos lett. A negyvenhat évesen elhunyt nőt szülőhazájában, Indiában temetik el.
Sajátságos, mások számára érthetetlen nyelvet beszél Saci és Böbe, amivel sokszor az őrületbe kergetik a környezetüket. Az egypetéjű ikrekben csupán ennyi a közös, különböző módon élik az életüket.
A thai rendőrség kihallgatta K. Lajos Györgyöt, akit azzal gyanúsítanak, hogy N. Gábor bűntársaként részt vett egy phuketi magyar vállalkozó, R. Péter megölésében.
Bár Anglia hazavárja David Beckhamet, ám az amerikai Los Angeles Galaxynek hátat fordító középpályás aláírására két francia együttes, a Paris SG, illetve a Monaco is vadászik.
A nézők döntése alapján Szabó Dávid számára befejeződött az X-Faktor. Az énekes jövője azonban még bizonytalan, nem tudja, hogy a színházi és a zenei világ közül melyiket választja majd.
A kukásként dolgozó Kasza Istvánt két hónapja passzírozta autójához egy postáskocsi. Olyan sérüléseket szenvedett, hogy már az orvosok sem bíztak a felépülésében. Most azonban csoda történt.
Elizabeth McClain több hónapon át, naponta több száz üzenetet küldött Ryan Boydnak. A dolog odáig fajult, hogy McClain egy nap a srác háza előtt randalírozott, és áthajtott Boyd anyján.
Bödöcs Tibor elsőként határozott úgy a hazai standuposok közül, hogy távozik a Showder Klubból. A búcsúszentlászlói humorista saját Facebook-oldalán jelentette be a döntését, de annak valódi indokáról és a folytatásról ködösen fogalmazott.
A férfiaknál az olasz Andrea Lalli, a nőknél pedig a címvédő ír Fionnuala Britton nyerte meg tegnap a Szentendrei Szabadtéri Néprajzi Múzeum területén rendezett, 19. mezei futó Európa-bajnokságot.
Saját házának nagykapuja ejtette foglyul azt a bajai férfit, akit holtan talált fia hétfő reggel. Még nem tudni, a férfi hogyan került a kerítés tetejére és hogyan szorult be.
Az X-Faktorban az énekesek mindent beleadnak, hogy hangjukkal elkápráztassák a rajongókat. Ám arra is érdemes odafigyelnünk, ki milyen ruhában lép szombat esténként a színpadra. Most bemutatjuk azokat az összeállításokat, amelyeket az énekesek viseltek.
A floridai hölgy élete egyik legszebb napján hunyt el. A barátjával, egy mexikói hotelben ünnepelték a jeles napot, amikor a mennyezetről rá esett a betongerenda és végzett vele.
Sokoldalú ember Felföldi József. Édességgyárat vezet, rockoperát ír, Rod Stewart szövegírójával dolgozik, a Kodály Filharmonikusokkal CD-t vesz fel, s most az Eurovíziós Dalfesztiválra készül.
Szerkesztőségünk vendége volt az X-Faktor legutóbbi kiesője, Szabó Dávid, aki a rajongók kérdéseire nemcsak azt árulta el, hogy nem hagyja ott az Operettszínházat, hanem azt is, hogy hét évesen csókolózott először.