Manchester — Megállíthatatlan a Bayern München labdarúgócsapata a Bajnokok Ligájában. A címvédő német együttes 3-1-re győzött az angol Manchester City otthonában, ezzel egymás után a hetedik mérkőzését nyerte meg a legrangosabb európai klubsorozatban.
Megsérült egy mentőautó személyzete, amikor járművükkel egy nagyjából 150 kilogrammos szarvasnak ütköztek szerda délután Zalaegerszegen - tájékoztatta a Zala Megyei Rendőr-főkapitányság sajtófőnöke az MTI-t.
Budapest — Minden erejével a tehetetlen dühöt próbálja elfojtani magában Kardos Lajos (38), akinek feleségét, Krisztinát (†36) a múlt héten gyilkolták meg Soroksáron. A férfi még utoljára megnézte felesége testét, mielőtt a nőt elhamvasztanák.
Budapest — Fejbe lőtte magát egy jogász saját belvárosi irodájában a hét végén – tudta meg a Blikk. Dr. B. László (†56) akkor fordította maga ellen a fegyvert, amikor nem akadályozhatták meg szörnyű tettében, hiszen aznap nem volt rajta kívül senki a cégnél.
Budapest — Pontosan öt éve, hogy nincs köztünk Albert Györgyi (†44). A sírján már napokkal ezelőtt meggyújtott gyertyák, valamint a virágcsokrok azt jelzik, sokan nem feledik az egykori televízióst.
Budapest — Harmadszor feküdt szerdán reggel kés alá Nkuya Sonia (23). A volt megasztáros valószínűleg arról álmodott a műtőasztalon, hogy gyönyörű, hibátlan kebellel ébred majd, hiszen ő is egy azon nők közül, akinek mellét az ismert plasztikai sebész – akit Bíró Andrea már beperelt – szépészeti műtét helyett elcsúfította.
Budapest - Nyílt színen számol le állítólagos jegyesével Rékasi Károly (50). A Barátok közt sztárja és Pikali Gerda (35) halálos ellenségeket alakítanak a József Attila Színház szombat esti bemutatójában.
Budapest — Vajna Tímea (31) nem érzi jól magát Magyarországon! Ma este a SuperTV2 Hal a Tortán című adásában többek között arról is panaszkodik Andy Vajna (69) fiatal felesége versenytársának, Pirner Almának, hogy Amerikában jobban érzi magát.
Megtalálták azt a személyt, aki megvette a múlt szerdán kocogás közben bestiálisan meggyilkolt K. Krisztina mobilkészülékét – értesült a Bors. A rendőrség hallgat. De, ha így történt, a szakember szerint szorulhat a hurok az erőszakoló gyilkos körül.
A Hal a tortán házigazdájaként magánéleti titkait is tálcán kínálta Vajna Tímea. A fiatalasszony most először mesélt nyilvánosan arról, hogy hogyan kérte meg Vajna a kezét.
Hetekig randizott Damu Rolanddal az X-Faktorban szárnyait próbálgató Komondi Júlia. Bárki bármit is mond, a lány szerint nem fordult komolyabbra a kapcsolatuk.
Hiába ért véget a darab, a főszereplők még az utcán is kénytelenek voltak tovább játszani szerepüket az Aranyember fotóspróbája után. Rékasi Károly és Pikali Gerda úgy tett, mintha csak kollégák lennének.
Afrikában, a helyi hagyományok szerint nősült Csermák Zoltán. Nem mindennapi próbatételeket állt ki az esküvő előtt, hiszen meg kellett győznie Sarah népes családját, hogy jó férj lesz.
Nem tudni, mikor ültetik be az új szívet az infarktust kapott Fradi-védő Akeem Adamsnak. Addig is két szintén szívműtéten átesett válogatott focista esete példázza, van kiút a bajból.
Frei Tamásnak bejött a regényírás. A kamerák világából visszavonult riporter minimum hetvenmillió forintot keresett eddig megjelentetett két regényével az elmúlt pár év alatt.
Cinthya Dictator örökletesen magában hordozza a gyilkos kórt, ami mostanra tüneteket is produkál. A hír jobban megviselte a lány barátját, Varga Viktort, mint a lehetséges beteget.