2018. január 27. szombat

jan. 27
22:00
Körömvágó csipeszek miatt vesztegel Észak-Koreának küldött két konténer egészségügyi szállítmány (444.hu)
A küldemény tisztasági csomagokból áll, de a csipesz fémből van.
jan. 27
22:03
Párizs a patkányok városa lesz? Patkányözön a Szajna partjain (Ripost)
Szinte reménytelen ellenük küzdeni, különösképpen, hogy Európában még nem engedélyezték a patkányok újfajta fogamzásgátló szereit. Megdöbbentő és tanulságos a szaporodási képességük.
jan. 27
22:05
Hatalmas terrortámadást úszott meg Barcelona (Ripost)
Ha az Iszlám Állam terveibe nem csúszik hiba, nem Párizs lett volna az első európai város, amit vérbe borítanak - két hónappal korábban már Barcelona is megismerte volna a terroristák kegyetlenségét.
jan. 27
22:15
Oscar-díjas alakítást nyújt ez az úr, aki eljátszotta, hogy elütik – videó (Blikk)
Egyre több biztosítási csalót kapnak el, ehhez tökéletes eszköz az autóba szerelhető dashcam.
jan. 27
23:06
Víz alá került Párizs egy része (HírTV)
A Szajna vízmagassága megközelítette a hat métert. Sok településrészt csak csónakkal lehet elérni.
jan. 27
23:06
A migránsok miatt új betegségek jelenhetnek meg (Ripost)
Az újonnan érkező menedékkérőket rendszerint a német hatóságok átfogó vizsgálatnak vetik alá, amivel próbálják kiszűrni többek közt a fertőző betegségeket. Más a helyzet azonban, ha valaki a családegyesítési rendszer keretében utazik be Németországba.
jan. 27
23:08
Az Osama bin Ladent lebuktató orvos már 7 éve börtönben ül! (Ripost)
"Két perc alatt kiszabadítom" - ígérte meg 2016-ban Trump elnök. Tanulságos történet arról, hogy a politikai játszmák játékosai számára az emberek nem számítanak.

Keresés