Újabb felkészülési mérkőzésen van túl a Videoton FC, amely Marbellán ma a román Rapid Bukarest ellen lépett pályára és nyert 3-1-re a 3-szoros román bajnok ellen.
A műlesiklást az osztrák Marcel Hirscher, a kombinációt pedig a horvát Ivica Kostelic nyerte vasárnap a férfi alpesi sízők kitzbüheli Világkupa-versenyein.
A középhátvéd Roderick Jefferson Gonçalves Miranda 2019-ig meghosszabbította a szerződését a portugál Benfica csapatával. A 21 éves játékos a klub egyik nagy ígéretének számít.
Az olasz labdarúgó bajnokság 22. fordulójában hat mérkőzést rendeztek délután. A Sampdoria 6-0-ra nyert a Pescara ellen, a Milan idegenben tudott győzni.
Giuseppe Marotta elárulta, hogy a Juventus legújabb igazolása, Nicolas Anelka csupán rövid távú megoldás a Juventus számára, azonban a brazil legenda, Bebeto fia fontos erősítés lehet a jövőre.
Az Ikarus SE versenyzője lelkileg már túltette magát, hogy másfél éve húsevő baktérium támadta meg a szervezetét, de az edzések alatt, egyáltalán futás közben és után még mindig komoly fájdalmai vannak. A Budapest-bajnokságon 60 méteren ezüstérmes atléta azonban elszánt, s a 2016-os olimpiáig tervez.
Novak Djokovic az első teniszező, akinek sorozatban harmadszor sikerült nyernie Australian Opent, összesen pedig - 2008-as elsőségével - négy melbourne-i tornagyőzelmet vallhat a magáénak.
A házigazda Debrecen a négy gólig jutó, világbajnok és olimpiai ezüstérmes olasz Alex Giorgetti vezetésével legyőzte az FTC csapatát a férfi vízilabda Vodafone ob I vasárnapi mérkőzésén.
Hanga Ádám tíz pontot dobott a spanyol kosárlabda-bajnokság legutóbbi fordulójában, amelyben csapata, a Manresa nagy bravúrral megszerezte szezonbeli negyedik győzelmét.
Ahogyan az egész hétvégére, úgy vasárnap estére is jutott meglepetés az angol FA Kupa 4. fordulójában. A Liverpool az Oldham vendége volt, kiesett a Pool.
A francia labdarúgó bajnokság 22. fordulójában a héten igencsak meggyengült Girondins Bordeaux vendégeskedett a Nice otthonában és némi meglepetésre nyert is 1-0-ra.
A házigazda spanyol válogatott nyerte a férfi kézilabda-világbajnokságot, miután a vasárnap esti barcelonai döntőben kiütéses győzelmet aratott az előző vb-n is ezüstérmes dánok felett.
A házigazda olasz, valamint a finn válogatott mellett a montenegrói együttes lesz a magyar férfi futsalválogatott ellenfele az Európa-bajnoki selejtezőcsoportban.
A Diósgyőr kikapott otthon a Kassától a női kosárlabda NB I középszakaszában, a felsőház (magyar-szlovák bajnokság) nyitófordulójának vasárnapi játéknapján.
Izgalmas mérkőzésekre került sor az Afrikai Nemzetek Kupájának A csoportjában, ahol még mind a négy válogatott reménykedhetett a továbbjutásban az utolsó forduló előtt.
Érdekel, mik voltak a hazai és nemzetközi sportvilág legfontosabb történései? A Sport365.hu esti összefoglalójában egy csokorba szedi a nap addigi legfontosabb híreit, hogy semmiről ne maradj le.