2013. június 8. szombat

jún. 8
0:03
Videó: kimaradt montenegrói ziccerek, Ukrajna négyet lőtt (She)
Ahogy arról már beszámoltunk, Ukrajna idegenben 4–0-ra kiütötte Montenegrót labdarúgó vb-selejtezőn. Összefoglaló a mérkőzésről.
jún. 8
0:06
Portugália visszavágott az oroszoknak a moszkvai vereségért - videó (Agroinform)
Helder Postiga góljával az ibériaiak 1-0-ra legyőzték a Szbornaját, így versenyben maradtak a csoportelsőségért.
jún. 8
0:24
Csak Ronaldo kaphatja az Aranylabdát, senki más – Özil (Agroinform)
A Real Madrid irányítója szerint még a Bayern München triplázói sem jobbak csapattársánál.
jún. 8
0:28
A Gladbachban marad a Barcelona által üldözött kapus (Agroinform)
Marc-André ter Stegen mégsem vált csapatot, hanem nevelőegyesületében marad.
jún. 8
0:42
Jó döntés volt Mazzarri kinevezése - Djorkaeff (Agroinform)
Az Internazionale egykori francia idegenlégiósa támogatja a Napoli edzőjének átigazolását.
jún. 8
2:09
Vb 2014: Kolumbia döntetlent játszott Argentínában (She)
Kolumbia Argentínában, míg Venezuela Bolíviában szerzett egy-egy pontot a 2014-es labdarúgó-világbajnokság dél-amerikai zónájában. Az argentinoknál Lionel Messi továbbra sem teljesen egészséges, csak a kispadon kapott helyet, és ott maradt egészen az 58. percig, de hiába vált vele veszélyessé a házigazda, érvényes gólig nem jutott.
jún. 8
2:48
Szergej Goncsárt Dallasba cserélték (Agroinform)
Az Ottawa elcserélte a védőjét egy feltételes hatodik körös draft jogért a Dallas Starshoz.
jún. 8
3:42
Dirk Nowitzki beáldozná fizetését az erősítés érdekében (Agroinform)
A Dallas Mavericks ikonja hajlandó belemenni a fizetéscsökkentésbe, hogy ennek köszönhetően sztárokat igazoljanak.
jún. 8
4:00
Nem vesz részt a drafton a horvát tehetség (Agroinform)
Dario Saric hosszas huzavona után úgy döntött, hogy nem indul a 2013-as NBA drafton.
jún. 8
4:33
Visszaeső bundázók (Blikk)
Budapest - Túl nagy üzlet a bundázás ahhoz, hogy a letartóztatások és a vádemelések ellenére kiszálljanak a szabadlábon lévő bennfentesek. Addig folytatják ártó tevékenységüket és kaszálnak eurómilliókat, amíg el nem kapják őket.
jún. 8
4:54
Negyedszer is csődött mondott a Penguins-gépezet, nagydöntős a Bruins (Agroinform)
A Boston Bruins 1-0-ra megnyerte a negyedik találkozót is, ezzel pedig kisöpörte a Pittsburgh Penguinst a rájátszásból.
jún. 8
5:45
NHL: a Boston kisöpörte a Pittsburghöt, így döntős (She)
A Boston Bruins negyedszer is legyőzte a Pittsburgh Penguinst az NHL Keleti főcsoportjának döntőjében, így söpréssel jutott be a Stanley-kupa döntőjébe, amelyben a Chicago vagy a címvédő Los Angeles lesz az ellenfele. A Bruins fegyelmezett védekezése és Tuukka Rask kapus bravúrjai másodszor tartották gól nélkül a Penguins egyébként félelmetes támadósorát, így Adam McQuaid egyetlen gólja elég volt…
jún. 8
6:06
Ketten is visszavonultak a Bluesból (Agroinform)
Andy McDonald és Scott Nichol is szögre akasztotta a jégkorcsolyákat.
jún. 8
6:48
A Videoton ezüstérme kétmilliárdba került (Behaviour)
A futballcsapatokat működtető cégek többsége veszteséges volt az elmúlt idényben. A jegyeladásból származó bevétel szinte elhanyagolható. A cégbírósági adatokra támaszkodó Napi Gazdaság összeállítása szerint csak az MTK és a Honvéd futballcsapatait működtető gazdasági társaság tudott profitot termelni 2012-ben.
jún. 8
7:06
Két magyar bronzérem az ökölvívó Eb-n (Behaviour)
Két magyar ökölvívó is bronzérmet szerzett tegnap a minszki Európa-bajnokságon: előbb a 75 kilogrammosok között szereplő Harcsa Zoltán sérülés miatt feladta a küzdelmet Bogdan Juritani ellen az elődöntőben.
jún. 8
7:08
F1: a titkos teszt után erőfelmérő Kanadában (Behaviour)
Újabb fejezetéhez érkezett a Formula 1-et hetek óta lázban tartó Mercedes-Pirelli titkos gumiteszt. Az FIA úgy döntött, hogy a Nemzetközi Bíróságon kell számot adnia a május 22. és 24. között Barcelonában, az idei autójukkal lebonyolított tesztre, amit a kerékgyártó kérésére végezték el.
jún. 8
7:10
Nadal nyerte a gigászok csatáját (Behaviour)
Azt hozták, amit mindenki várt tőlük. Négy óra 37 percen keresztül tömény izgalom, szebbnél szebb megoldások, összesen 115 nyerő ütés, szinte minden szettben fordulat. És végén a konklúzió: a Roland Garroson még mindig a hétszeres bajnok, Rafael Nadal az úr, noha salakon legfőbb kihívója, a világelső Novak Djokovics hihetetlen küzdelemre késztette.
jún. 8
7:51
Vb 2014: mexikói botlás, őrült hajrában amerikai siker (She)
A 2014-es brazíliai labdarúgó-világbajnokság CONCACAF zónájában, a legutóbbi játéknapon három mérkőzést rendeztek.
jún. 8
8:27
Milan: Inzaghi váltja Dolcettit, ő lesz a magyar védő edzője (She)
A korábbi klasszis csatár, Filippo Inzaghi váltja Aldo Dolcettit az AC Milan Primavera-, azaz tartalékcsapatának élén.
jún. 8
8:30
Messivel felpörgött, de nem lőtt gólt Argentína (Agroinform)
Argentína gól nélküli döntetlenre végzett Kolumbiával a 2014-es labdarúgó-világbajnokság dél-amerikai zónájában.
jún. 8
8:48
A ráadásban nyertek az amerikaiak (Agroinform)
Nehézkes sikert aratott az Egyesült Államok válogatottja.
jún. 8
9:03
Újpest: a BL-győztes brazil a portugál élvonalba igazolt (She)
A portugál élvonalban szereplő Gil Vicentéhez szerződött Bruno Moraes, az Újpest korábbi támadója.
jún. 8
9:12
Alonso nyerte a második szabadedzést (Metropol)
Az elsőben pedig Paul di Resta volt a leggyorsabb.
jún. 8
9:30
Belga siker, olasz döntetlen és svéd vereség (Metropol)
A két éllovas, Montenegró és Olaszország nem tudott nyerni, így lehetőséget hagytak a többeknek a felzárkózásra.
jún. 8
9:39
Videó: drámai hajrával nyertek az amerikaiak Jamaicában (She)
Az Egyesült Államok a holland AZ-ben légióskodó Jozy Altidore góljával sokáig vezetett Jamaica vendégeként, ám a hazaiaknak az utolsó előtti percben sikerült egyenlíteniük. A vége mégis amerikai győzelem lett, ugyanis Brad Evans a hosszabbítás perceiben értékesített egy helyzetet.
jún. 8
9:48
A Boston kisöpörte a Pittsburghöt (Metropol)
A Boston ezzel bejutott az NHL döntőjébe, miután összesítésben 4-0-ra legyőzte a Pittsburghöt.
jún. 8
9:57
Kaposvár: Oláh nem tudja elképzelni, hogy ne maradjon (She)
Oláh Lórántot, a Kaposvár játékosát ezúttal egyetlen másik klub sem kereste meg. A csatár szerint ez nem is baj, mert szívesen maradna a csapatnál.
jún. 8
10:00
Balotelli tombolt, Buffon megvédte (Agroinform)
Csehország hazai pályán 0-0-t játszott Olaszországgal a labdarúgó világbajnoki-selejtezők pénteki játéknapján.
jún. 8
10:02
Mourinho mindig uralta az öltözőt - Xabi Alonso (Agroinform)
Xabi Alonso szerint José Mourinho soha nem veszítette el az uralmat az öltözőben a Real Madridnál.
jún. 8
10:15
Bp. Honvéd: Ivancsics Gellértet vinné a Kecskemét (She)
A Nemzeti Sport információi szerint a KTE-Phoenix Mecano szerződtetné Ivancsics Gellértet.
jún. 8
10:17
Videó: parádés gól Vidaltól és Vargastól, győzött Chile (She)
A dél-amerikai világbajnoki selejtezősorozatban Chile a Paraguay elleni idegenbeli sikerével továbbra is a 4., vb-t érő helyen áll. A találkozón először Eduardo Vargas volt távolról eredményes, majd Arturo Vidal gyönyörű akció végén talált a hálóba. A végeredményt Roque Santa Cruz állította be húsz méterről, jól eltalált lövéssel vette be az ellenfél kapuját.
jún. 8
10:33
Roma: 90 százalék, hogy külföldi edzője lesz a csapatnak (She)
A sportigazgató Walter Sabatini szerint kilencven százalék, hogy külföldi edzője lesz a Romának, és az új trénert a jövő hét közepén mutathatják be.
jún. 8
10:36
Nagyon különleges meccs volt - Rafael Nadal (Agroinform)
Rafael Nadal öt játszmában verte Novak Djokovicsot a Párizsban zajló francia nyílt teniszbajnokság elődöntőjében.
jún. 8
10:54
Mazzarri, az Inter új parancsnoka - lapszemle (Agroinform)
A La Gazzetta dello Sport pénteki számában Walter Mazzarri beszélt új csapata jövőjéről.
jún. 8
10:56
Sarapova egy párizsi parkban készül a döntőre - fotó (Agroinform)
Létrejött az álomdöntő a nőknél a Párizsban zajló francia nyílt teniszbajnokságon.
jún. 8
11:09
Férfi kézi: az elégedett izraeliek megizzasztották a magyarokat (She)
Elégedetten zárta egyhetes magyarországi edzőtáborozását Izrael férfi kézilabda-válogatottja, amelynek szövetségi kapitánya a volt Szeged-edző Dragan Djukics.
jún. 8
11:11
PAFC: Csak egy klubot segítünk, a sajátunkat - Benczés (She)
Benczés Miklós, a labdarúgó NB I-be feljutó Puskás Akadémia FC vezetőedzője csapata honlapjának elmondta: elsősorban magyar játékosokkal szeretnének erősíteni a kereten a következő szezonra az élvonalban, és hozzátette, nem céljuk a Videoton segítése a jövőben.
jún. 8
11:30
Di María szomorúan fogadta Mourinho távozását (Agroinform)
Angel Di María csalódott volt, amikor José Mourinho elhagyta a Real Madridot és visszatért a Chelsea-hez.
jún. 8
11:48
Coulibaly a Lokinak és a Denizlispornak is igent mondott? (Agroinform)
Török sajtóhírek szerint Adamo Coulibaly a török másodosztályban szereplő Denizlisporhoz tart.
jún. 8
12:06
Ravanelli lesz az Ajaccio edzője (Agroinform)
A Juventus és az olasz labdarúgó-válogatott korábbi csatárát nevezték ki a francia együttesnél.
jún. 8
12:24
Kanta csúszott-mászott a lehetőségért a válogatottban (Agroinform)
A magyar labdarúgó-válogatott kezdőcsapatában kapott lehetőséget az MTK játékosa, Kanta József Kuvait ellen.
jún. 8
12:42
Sokkal könnyebbé tehettük volna a dolgunkat - Róth Antal (Agroinform)
A magyar U-21-es labdarúgó-válogatott 2-1-re verte Albániát.
jún. 8
12:57
Videó: kungfurúgással terítette le az ellenfelet, kiállították (She)
Bosznia-Hercegovina 5–0-val átgázolt idegenben Lettország válogatottján az európai vb-selejtező G-csoportjában. Mielőtt azonban beindult volna a bosnyák henger, a lettek tíz emberre fogyatkoztak, ugyanis Aleksandrs Fertovs kungfurúgással hatástalanította ellenfelét… A bíró nem sokat hezitált az eset után, rögtön felmutatta neki a piros lapot.
jún. 8
12:59
Balotelli: Ha nem tetszik, lehet más nemzetnek szurkolni (She)
Péntek este Olaszország világbajnoki selejtező mérkőzésen gól nélküli döntetlenre végzett Csehországban (0–0), a megszerzett egy pontot és a B-csoportban elfoglalt előkelő pozíciót az olasz sajtó elégedetten nyugtázta, a squadra azzurra mutatott játékát azonban csalódottan értékelték. A játékosok közül egyedül a mérkőzésen több bravúrt is bemutató kapus, Gianluigi Buffon játékát emelték ki, a…
jún. 8
13:00
Dzunics lesz az Atomerőmű SE edzője (Agroinform)
Dzunics Braniszlav lett az Atomerőmű SE NB I-es férfi kosárcsapatának vezetőedzője.
jún. 8
13:02
A svájciak eltemethetik a lenullázott ciprusi focit (Agroinform)
Ha Svájc legyőzi a gyengécske Ciprust, akkor karnyújtásnyira kerülhet a vb-től, többgólos hazai sikerből profitálnánk.
jún. 8
13:06
Dzunics az Atomerőmű edzője lett (Metropol)
A Fehérvárt bajnoki címhez és a Magyar Kupához hozzásegítő szakember lett az Atomerőmű SE NB I-es vezetőedzője.
jún. 8
13:18
Wenger Higuaínnal tárgyalt, csapatot vált a Real csatára (Agroinform)
Az Arsenal menedzsere, Arsene Wenger 20 millió fontot ajánlana a Real Madridnak Gonzalo Higuaínért.
jún. 8
13:51
Mezőkövesd: a rutinos játékossal nem hosszabbítanak (She)
Június 30-án lejár a szerződése Lipusz Norbertnek, a labdarúgó NB I-be feljutó Mezőkövesd-Zsóry bal oldali középpályásának.
jún. 8
13:54
Nehéz hetem volt - Dzsudzsák Balázs (Agroinform)
A magyar válogatott szélsője vasárnap karambolozott, csütörtökön pedig meccset játszott.