2013. június 12. szerda

jún. 12
1:00
Se Messivel, se Messi nélkül nem ment az argentinoknak Ecuadorban (Agroinform)
Bár már a 3. percben gólt lőtt Agüero, az argentinok mégis végig alárendelt szerepet játszottak.
jún. 12
1:15
Vb 2014: argentin iksz Ecuadorban, Falcaóék zárkóznak (She)
A 2014-es labdarúgó világbajnokság selejtezőében a dél-amerikai zónában Argentína 1–1-es döntetlent játszott Ecuadorban, míg Kolumbia 2–0-ra legyőzte Perut, ezzel Radamel Falcaóék három pontra felzárkóztak a Sabella-csapatra.
jún. 12
1:54
Bizarr megmozdulásért állították ki Mascheranót - videó (Agroinform)
Az argentin válogatott csapatkapitányát lefröcskölte a két mentős, akik ezért kaptak egyet a stoplissal.
jún. 12
3:57
Lencse, a mesterlövész (Blikk)
Győr - Nemcsak az ellenfelek kapujára vadászik Lencse László (24). A Videoton labdarúgócsapatának csatára szabadidejében szereti az erdőket járni, ahol vadakra les.
jún. 12
4:00
Kényelmes első félidő után győzött a spanyol válogatott az írek ellen - videó (Agroinform)
Bár a szünetben még 0-0 volt az állás, de Soldado és Mata góljával végül 2-0-ra győzött a világbajnok.
jún. 12
5:30
Így győztek a spanyolok New Yorkban - videó (Agroinform)
A világbajnok Roberto Soldado és Juan Mata találatával 2-0-ra nyert az ír nemzeti tizenegy ellen.
jún. 12
6:39
NBA: a Spurs otthon 36 ponttal győzte le a Heatet, ismét vezet (She)
A San Antonio Spurs csattanós választ adott a Miami Heatnek az NBA döntőjének második mérkőzésen elszenvedett 19 pontos vereségéért: a harmadik találkozón, immár hazai pályán 113–77-re, azaz 36 ponttal legyőzte a floridai gárdát, így ismét vezet az egyik fél negyedik győzelméig tartó párharcban.
jún. 12
7:00
Kölcsön kenyér visszajár, Tim Duncanéknél legalábbis biztosan (Agroinform)
Hiába alázta meg a második meccsen a címvédő a Spurst, a Sarkantyúsok mindenért bosszút álltak.
jún. 12
7:06
Mindenképpen érem a cél (Behaviour)
Ma kezdődik el a 12. férfi vízilabda Világliga Szuperdöntője az oroszországi Cseljabinszkban. A magyar válogatott első körben az Egyesült Államokkal mérkőzik, majd jön Montenegró és végül Japán. A szövetségi kapitány, Benedek Tibor bizakodó - vezetése óta hét mérkőzésből hetet megnyert a magyar válogatott -, azonban a szakvezető kijelentette, hogy a július-augusztusi világbajnokság fontos…
jún. 12
7:08
Ez sem lesz békés bostoni teadélután (Behaviour)
Harmincnégy évvel ezelőtt (1979) fordult elől legutóbb, hogy az észak-amerikai profi jégkorong-bajnokság, az NHL nagydöntőjét két olyan együttes vívja, amely tagja a ligát alapító legendás hatosnak. A magyar idő szerint holnap hajnali kettő órakor kezdődő fináléban a Chicago Blackhawks a Boston Bruinsszal ütközik meg (az Original Six tagja továbbá a Detroit Red Wings, a Montreal Canadiens, a New…
jún. 12
7:10
Megdőlt rekordok hétvégéje (Behaviour)
Az egész világ gyászolja a vasárnap, a Kanadai Nagydíjon szerzett súlyos sérüléseibe belehalt pályabírót. Mark Robinson - aki holnap lett volna 39 éves - logisztikusként dolgozott, a helyi autóklub tagja volt, barátai szerint igazi rajongója az F1-nek.
jún. 12
7:12
Mocsai: kemény két meccs vár most ránk (Behaviour)
Sorsdöntő napok előtt áll a londoni olimpián negyedik helyen végzett férfi kézilabda-válogatott. Mocsai Lajos csapatára ugyanis két fontos Európa-bajnoki selejtező vár - ma idegenben Lettország, míg szombaton Szegeden a szlovákok ellen -, és Nagy Lászlóéknak mindössze egy pontra van szükségük ahhoz, hogy már a dániai kontinesviadal mezőnyének tagjai legyenek.
jún. 12
7:14
Serena olyan, mint a jó bor (Behaviour)
Aki jelenleg a férfi teniszben Rafael Nadal, az a hölgyeknél Serena Williams. Az amerikai világelső valami elképesztő évet tud maga mögött, hiszen a 2012-es, Roland Garroson történt első fordulós vereségét követően - akkor a francia, Virginie Razzanótól kapott ki - szinte megszorítani is alig tudják, nemhogy legyőzni.
jún. 12
7:16
Már gurul a labda (Behaviour)
Rendkívüli izgalmak zajlanak a labdarúgó klubfutball nagyvilágában úgy is, hogy benne vagyunk a nyári szünetben. A nagy jövés-menésben most a játékosok inkább mennek, edzők ellenben maradnak, legalábbis Hiddink a jelek szerint jól érzi magát Dagesztánban. Ennél talán fontosabb, hogy a BL-negyeddöntős Málaga nem indulhat az Európa Ligában.
jún. 12
7:33
Vb 2014: Cavani pótselejtezős helyre lőtte Uruguayt (She)
Uruguay fontos győzelmet aratott Venezuelában a 2014-es világbajnokság dél-amerikai selejtezőjében, így átvette a pótselejtezőt érő ötödik helyezést északi riválisától. A negyedik helytől azonban még messze van, Chile ugyanis magabiztosan legyőzte Bolíviát, és megerősítette pozícióját a biztos továbbjutást érő negyedik helyen.
jún. 12
8:27
Kajak-kenu: kómában a súlyos beteg görög kenus (She)
Stroke-ot kapott és kómába esett Andreasz Kiligaridisz görög kenus, aki egy bydgoszczi versenyen szerepelt volna Lengyelországban.
jún. 12
8:36
Egymás ellen döntőzik két NHL-alapító csapat (Metropol)
A Chicago és a Boston is nagyon jó szezont tudhat maga mögött.
jún. 12
8:45
Vízilabda: Kovács és Tóth távozik a Posillipótól (She)
Kovács Róbert mellett Tóth Márton is elhagyja az olasz vízilabda-bajnokságban szereplő Posillipót. Mindkét magyar játékosnak lejárt a szerződése.
jún. 12
8:48
Ibrahimovic csúcsra járatja a sunyiskodást - videó (Agroinform)
Ibrahimovic duplázott a Feröer elleni vb-selejtezőn, de egy újabb sportszerűtlenséggel is felhívta magára a figyelmet.
jún. 12
9:06
Cavaniék Venezuelát, Alexis Sánchezék Bolíviát verték - videó (Agroinform)
1-0-ra győzött Venezuela vendégeként, így a Dél-Amerikai selejtezőcsoport alsóházának élére állt Urugay együttese.
jún. 12
9:21
NFL: kétszeres bajnok futót szerződtetett a Colts (She)
Az NFL-ben szereplő Indianapolis Colts szerződtette a New York Giantscel két Super Bowlt nyerő Ahmad Bradshaw futót, aki hét szezon után hagyta el korábbi klubját.
jún. 12
9:23
Újpest: Remili iránt afrikai és arab csapatok érdeklődnek (She)
Mint arról beszámoltunk, Remili Mohamedre nem tart igényt a labdarúgó NB I-ben szereplő Újpest FC, és a 28 éves támadó a Nemzeti Sportnak elmondta, több országból is érdeklődnek iránta.
jún. 12
9:39
Videó: az NBA-döntők harmadik legnagyobb különbsége (She)
Ahogy arról már beszámoltunk, a San Antonio Spurs 113–77-re legyőzte a Miami Heatet az észak-amerikai kosárlabda-bajnokság (NBA) nagydöntőjének harmadik mérkőzésén. Ez az NBA-finálék történelmének harmadik legnagyobb különbségű eredménye, amihez nagyban hozzájárult a hét tripláig és 27 pontig jutó Danny Green. Összefoglaló.
jún. 12
9:42
A Roland Garros érdekességei számokban (Agroinform)
Nadal és Williams sikerei mellett számos statisztikai érdekesség miatt is emlékezetes marad a 2013-as Roland Garros.
jún. 12
9:44
Az árvíz miatt elmarad a Magyar Nagydíj bajai versenye (Agroinform)
A dunai árvíz miatt elmarad a triatlon Magyar Nagydíj jövő hétvégére kiírt, bajai fordulója, a VIII. Mogyi Triatlon.
jún. 12
9:57
FTC: Leonardo közösségi oldalon erősítette meg, visszatér (She)
A lábtöréséből lábadozó Leonardo közösségi oldalon jelezte, hogy visszatér a labdarúgó NB I-ben szereplő Ferencvároshoz.
jún. 12
9:59
Videó: Cavani klasszisgóllal nyert meccset Uruguaynak (She)
Uruguay 1–0-ra legyőzte Venezuelát labdarúgó vb-selejtezőn. A 28. percben a Napoli játékosa, Edinson Cavani nagyszerű csel után lőtt a hazaiak kapujába.
jún. 12
10:00
Lazio-játékosokkal törne bajnoki címre a Ferencváros (Agroinform)
Több klubbal is kapcsolatban áll a Ferencváros labdarúgócsapata, amely néhány poszton szeretné megerősíteni a keretét.
jún. 12
10:01
Triatlon: elmarad a triatlon Magyar Nagydíj bajai versenye (She)
jún. 12
10:15
Összecsavarozták Talmácsi sípcsontját (Infostart)
Kedden Budapesten megműtötték a gyorsasági motoros Supersport kategóriában szereplő Talmácsi Gábor törött sípcsontját.
jún. 12
10:15
Válogatott: Juhász nem időhúzó csere volt - Egervári (She)
Egervári Sándor, a magyar válogatott szövetségi kapitánya tagadta, hogy időhúzó cserének használta a 77. válogatottsága alkalmából csak tíz másodpercet kapó Juhász Rolandot csütörtökön Kuvait ellen. A kapitánynak azért kellett magyarázkodnia, mert Juhász a Nemzeti Sportnak azt mondta, „nem használt a lelkének” a győri szereplés.
jún. 12
10:36
Hanga Ádám spanyol élcsapathoz tart (Agroinform)
A válogatott kosárlabdázó a spanyol bajnokságban bronzérmes Caja Laboralhoz tart spanyol sajtóértesülések szerint.
jún. 12
10:38
Elviszi a balhét a dán kapitány, de hiába követelik a leváltását a keddi blama után (Agroinform)
Morten Olsen az Örményország elleni vereséget követően nem érzi vb-re valónak a dán válogatottat.
jún. 12
10:40
Cristiano Ronaldóért 100 millió eurót sem sajnálna a Monaco (Agroinform)
Idén nyáron a francia Monaco lehet az európai klubfutball "nagybevásárlója", amely Ronaldóra is kivetette a hálóját.
jún. 12
10:42
Talmácsi sípcsontját összecsavarozták (Behaviour)
jún. 12
10:54
Talmácsi túl van a műtéten, összecsavarozták a lábát (Agroinform)
jún. 12
11:00
Összecsavarozták Talmácsi sípcsontját (Metropol)
A 31 éves sportoló a Superbike világbajnokság vasárnapi, portugáliai futamán szenvedett balesetet.
jún. 12
11:09
Pápa: Nem lelkesít a bravúros bennmaradás - Bíró Péter (She)
A labdarúgó NB I-ben szereplő Lombard Pápa tulajdonosa, Bíró Péter az együttes hivatalos holnapjának adott évértékelőjében elmondta, örült volna, ha nincs szükség utolsó fordulós bravúrra az élvonalban maradáshoz, és le kell vonni a megfelelő tanulságokat, hogy az együttes visszatérjen a sikeres útra.
jún. 12
11:12
Az első helyre ugorhatnak a németek (Agroinform)
A tartalékos Montenegró otthonába látogat a német válogatott a férfi kézi Eb-selejtező ötödik fordulójában.
jún. 12
11:14
Minden argentin stadionból kitiltják a vendégszurkolókat (Agroinform)
A szezon utolsó két fordulójában biztonsági okokból nem mehetnek be a stadionokba a vendégcsapatok szurkolói.
jún. 12
11:27
Argentína: tragédia után vendégnézők nélkül a hajrá (She)
A tragédiával zárult hétfői labdarúgó-mérkőzés után úgy döntött az argentin szövetség, hogy a szezon utolsó két fordulójában biztonsági okokból nem mehetnek be a stadionokba a vendégcsapatok szurkolói.
jún. 12
11:30
Szabadkártyát kapott Wimbledonra a sérülékeny német (Agroinform)
A Roland Garroson elbukott a selejtezőben, a szervezőknek hála Wimbledonban viszont főtáblás lesz Andrea Petkovic.
jún. 12
11:32
A második körben száll be a Kontinentális Kupába a Dunaújváros (Agroinform)
A magyar bajnok Dab.Docler a második körben csatlakozik a jégkorong Kontinentális Kupához.
jún. 12
11:36
Hosszú 400 m vegyesen, Biczó 200 m pillangón nyert (Metropol)
Két magyar győztest avattak Barcelonában, a Mare Nostrum elnevezésű úszósorozat aktuális állomásán.
jún. 12
11:45
NB II: ingyenes belépéssel csábítja a szurkolókat a Sopron (She)
A soproni klub mindent elkövet azért, hogy a játékosok hosszú idő után ismét telt ház előtt léphessenek pályára, ezért a szombaton 17.00 órakor kezdődő, Dunaújváros PASE elleni osztályozó visszavágójának megtekintése mindenki számára ingyenes.
jún. 12
11:47
Videoton: Bissau-guineai válogatottat igazoltak - hivatalos (She)
A labdarúgó NB I-ben szereplő Videoton hivatalos honlapján tette közzé, hogy hároméves szerződést kötött a Desportivo Aves Bissau-guineai válogatott védőjével, Muhammad Youssuf Candéval, művésznevén Mamaduval.
jún. 12
11:48
Hosszú és Biczó is győzelemmel nyitott Barcelonában (Agroinform)
Két magyar győztest avattak a Mare Nostrum elnevezésű úszósorozat második állomásának első napján.
jún. 12
12:06
Zavarba ejtőnek tartja a Haiti elleni döntetlent az olasz kapitány (Agroinform)
Cesare Prandelli szerint egyértelműen rossz eredmény a keddi döntetlen, de még fejlődhetnek a Konföderációs Kupáig.
jún. 12
12:08
Amerika helyett Izrael, Paulo Sousa a Maccabi Tel-Avivnál folytatja - hivatalos (Agroinform)
Paulo Sousa, a Videoton korábbi vezetőedzője két évre az izraeli bajnok Maccabi Tel-Aviv labdarúgócsapatához szerződött.
jún. 12
12:21
Videó: Soldado kapáslövése, kétgólos spanyol győzelem (She)
Felkészülési labdarúgó-mérkőzésen a spanyol válogatott 2–0-ra legyőzte az íreket. A gólokat Roberto Soldado és Juan Mata szerezte. Összefoglaló.