2017. június 11. vasárnap

jún. 11
13:12
Elszabadultak az indulatok Usain Bolt utolsó versenyén - videó (Infostart)
Usain Bolt pályafutása utolsó hazai versenyén vett részt. A hangulat fantasztikus volt.
jún. 11
13:21
Megvan a Bayern harmadik nyári szerzeménye (m4sport.hu)
A középpályás a brémaiaktól érkezett.
jún. 11
13:24
FTC: szerződtették az uruguayi középpályást (She)
A Ferencváros labdarúgócsapata szerződtette Fernando Gorriaránt – adta hírül a fradi.hu. Az uruguayi középpályás hazájából, a CA River Plate-től érkezett a zöld-fehérekhez.
jún. 11
13:27
Veretlenül, a negyeddöntőben búcsúzott az m4sport.hu csapata (m4sport.hu)
A címvédő tudott csak megálljt parancsolni.
jún. 11
13:33
Ismét futók töltik meg a főváros utcáit (HírTV)
Ismét futók lepték el a fővárost, több ezren álltak rajthoz mai a maratonon és félmaratonon, sokan váltóban futották le a távot.
jún. 11
13:39
Döbbenet, a Debrecen visszalépett az élvonalbeli bajnokságtól (Ripost)
Nem tudja vállalni a magyar jégkorong-bajnokság első osztályát a Debrecen.
jún. 11
13:39
Újraosztja a lapokat a futam a Mercedes és a Ferrari küzdelmében? (m4sport.hu)
Hiába a pole, a verseny előtt Sebastian Vettelék a magabiztosak, Lewis Hamiltonék a bizonytalanok.
jún. 11
13:42
Storck megszólalt: szerinte ezért kaptunk ki Andorrától (Blikk)
Bernd Storck, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya megszólalt az andorrai vereséggel kapcsolatban.
jún. 11
13:51
Wehrlein a boxból rajtol (m4sport.hu)
Az jobban zavarja, hogy lassú az autó.
jún. 11
13:53
Dél-Amerikából érkezett a Fradi új szerzeménye (m4sport.hu)
A 22 éves játékos az uruguayi első osztályú CA River Plate-ből igazolt Budapestre.
jún. 11
13:54
Ezért lett negyedik a magyar válogatott a női vízilabda világliga szuperdöntőjén (Infostart)
A negyedik helyen végzett a magyar női vízilabda-válogatott a világliga sanghaji szuperdöntőjén, miután a vasárnapi bronzmérkőzésen 9-7-re kikapott Oroszország csapatától.
jún. 11
14:00
TF: a fogyatékosok sportjának szakmai oktatása bekerül a tanrendbe (She)
A Magyar Paralimpiai Bizottság (MPB) és a Testnevelési Egyetem (TF) együttműködésének köszönhetően a fogyatékosok sportjának szakmai oktatása a jövőben bekerül a TF tanrendjébe.
jún. 11
14:03
A fogyatékosok sportjának szakmai oktatása bekerül a TF tanrendjébe (m4sport.hu)
Megállapodást kötött az MPB és a Testnevelési Egyetem.
jún. 11
14:05
A német sajtó bűnbánó Storckról ír (m4sport.hu)
A német lapok se értik, a tavalyi Eb-szerelés után miként jutottunk ide.
jún. 11
14:15
Foci-vb 2018: Kellemetlen 90 perc elé néznek a spanyolok (Agroinform)
A hispánok győzelmi kényszerben vannak, hiszen az olaszok odahaza fogadják Liechtensteint.
jún. 11
14:15
Egy McLaren-Mercedesszel Alonsóé lehetne a 3. rajtkocka? (m4sport.hu)
A McLaren kiszámolta, közel másfél másodpercet veszítettek csak az egyenesekben a kanadai kvalifikáción.
jún. 11
14:18
Roland Garros: Safárová és Mattek-Sands nyerte a női párost (She)
Bethanie Mattek-Sands és Lucie Safárová nyerte meg a női párosok versenyét a Francia nemzetközi teniszbajnokságon (Roland Garros). Az amerikai, cseh kettős 6:2, 6:1-re nyert az ausztrál Ashleigh Barty és Casey Dellacqua ellen a döntőben.
jún. 11
14:20
Danone-kupa: „Ha nincsenek álmaid, ne is kelj fel reggelente az ágyból!” (She)
A 2017-es „Danone Focikupa a Gyermekekért” országos, U12-es gyermeklabdarúgó-torna budapesti, nemzeti döntőjében tizenkét csapat versenget az elsőségért. A végső győztes az ETO Futball lett, amely ezzel résztvevője a szeptemberi, New Jersey-i nemzetközi döntőnek. Az NSO TV stábja Paolo Maria Tafurit, a Danone Magyarország Kft. ügyvezető igazgatóját kérdezte a torna fontosságáról, az előző évek…
jún. 11
14:21
Anglia nyerte az U20-as vb-t (m4sport.hu)
Az Everton csatára a 35. percben eldöntötte a finálét.
jún. 11
14:33
Menjen vagy maradjon Bernd Storck? (m4sport.hu)
Nem nyugszanak a kedélyek a pénteki andorrai vereség óta. Ön mit tenne?
jún. 11
14:36
Milan: Donnarumma döntött a jövőjéről – sajtóhír (She)
Gianluigi Donnarumma marad az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő AC Milan csapatánál és hamarosan meghosszabbítja szerződését – írja a Corriere dello Sport.
jún. 11
14:39
Usain Bolt győzött utolsó jamaicai versenyén (m4sport.hu)
A világ leggyorsabb embere "csak" 10.03-at futott százon, mert nagyon izgult.
jún. 11
14:51
Storcknak csak ez hiányzott, még az ág is húzza (Ripost)
Nem elég, hogy a magyar válogatott elbukott Andorrán, a szövetségi kapitány ellen minden összejátszik.
jún. 11
14:57
Amerikai, cseh duó nyerte a női párost (m4sport.hu)
Esélyeshez méltón nyert az első kiemelt.
jún. 11
15:03
A portugál sajtó szerint ikrei születtek Ronaldónak (m4sport.hu)
Evának és Mateónak állítólag egy béranya adott életet.
jún. 11
15:12
Bundesliga: egy Pogbával több a német élvonalban? (She)
Florentin Pogba minden bizonnyal távozik a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Ligue 1) szereplő Saint-Étienne-től – írja a Jeune Afrique.
jún. 11
15:14
Roland Garros: Wawrinka–Nadal döntő élőben az NSO-n (She)
Rafael Nadal tizedszer vagy Stan Wawrinka másodszor nyeri meg a Roland Garrost? Kövesse figyelemmel a spanyol és a svájci teniszező által vívott döntőt élő, szöveges tudósításunk segítségével!
jún. 11
15:15
Kanadai Nagydíj – rajtrács (m4sport.hu)
Innen várja a mezőny a lámpák szabad jelzését!
jún. 11
15:16
MotoGP: Doviziosóé a Katalán Nagydíj is, egyre szorosabb az állás (She)
Andrea Dovizioso, a Ducati versenyzője nyerte meg a gyorsaságimotoros-vb 2017-es Katalán Nagydíjának futamát a királykategóriában – az olasznak ez volt zsinórban a második sikere. Mögötte a remekül motorozó Marc Márquez ért célba, míg a harmadik az élről rajtoló Dani Pedrosa lett.
jún. 11
15:30
Női vízilabda világliga: az USA megvédte címét (She)
Az Egyesült Államok női vízilabda-válogatottja 12–6-ra legyőzte Kanadát a világliga sanghaji szuperdöntőjének vasárnapi fináléjában, ezzel megvédte címét.
jún. 11
15:30
Bunyó a pályán: Kiverte a görög focista fogát a bosnyák válogatott másodedzője (Blikk)
Tömegverekedéssel zárult a Bosznia-Hercegovina–Görögország (0-0) labdarúgó-világbajnoki selejtező.
jún. 11
15:39
Gulácsi csapattársa lehet Pogba (m4sport.hu)
Az RB Leipzig is érdeklődik a francia játékos iránt.
jún. 11
15:45
Nemzetközi foci: Sose higgy a futballistának, aki fogadkozik, hogy nem igazol el! (Agroinform)
A hűség és az igazmondás nem feltétlenül erőssége az embereknek, miért lenne ez máshogy focistáéknál.
jún. 11
15:45
Észt győzelem a Szardínia-ralin (m4sport.hu)
Az észt páros finn és belga ellenfelét megelőzve lett első.
jún. 11
15:48
Atlétika: Bolt győzelemmel búcsúzott Jamaicától (She)
Megnyerte a jamaicai Racers Grand Prix elnevezésű atlétikai verseny 100 méteres síkfutószámát Usain Bolt, aki ezen az eseményen búcsúzott hazája közönségétől.
jún. 11
15:51
Tömegverekedés lett a bosnyák-görög vb-selejtezőből: az egyik középpályásnak kirepült a foga (444.hu)
Mindenki elégedetlen volt a döntetlennel.
jún. 11
16:15
Több mint nyolcezren vettek részt a hétvégi félmaratonon (m4sport.hu)
A résztvevők majdnem fele nő volt.
jún. 11
16:21
A videóbíró is tévedhet? Szavazzon! (m4sport.hu)
A vitatott ítélet az U20-as vb döntőjében született.
jún. 11
16:24
Válogatott: Ingyen elmegyek Csányi mellé, megreformálom a magyar futballt – Urbán (She)
„Tisztelettel kérném az MLSZ elnökét, hogy akik idáig mellette voltak, azoknak köszönje meg a munkájukat. Én ingyen és bérmentve elmegyek mellé, és egy év alatt megreformálom a magyar labdarúgást, ennél rosszabb úgysem lehet” – idézi a Hír TV Urbán Flórián korábbi 40-szeres magyar válogatott labdarúgót. A 48 esztendős szakember úgy véli, Bernd Storck szövetségi kapitánynak távoznia kellene…
jún. 11
16:27
50 milliónál is többet ért Michael Jordan cipője (m4sport.hu)
Óriási cipőért, óriási összeg.
jún. 11
16:33
Hoppá, szenzációs igazolást jelentett be a Fradi (Ripost)
Dél-amerikai légióssal erősített a Ferencváros.
jún. 11
16:33
Liverpooli játékos kapta az U20-as vb Aranylabdáját (m4sport.hu)
Maradona, Messi, Pogba után ezúttal Dominic Solanke lett a legjobb.
jún. 11
16:39
Brutális videó: Kiverte a görög focista fogát a bosnyák válogatott másodedzője (ATV)
jún. 11
16:42
Tenisz: Fucsovics főtáblára jutott a stuttgarti versenyen (She)
Fucsovics Márton feljutott a főtáblára a stuttgarti tenisztornán, miután a selejtező döntőjében két szettben legyőzte a svájci Marco Chiudinellit.
jún. 11
16:44
Rali-vb: észt siker Szardíniában, összetettben Ogier vezet (She)
A Ford Fiestával versenyző Ott Tänak, Martin Järveoja észt páros nyerte meg a rali-világbajnokság szardíniai futamát.
jún. 11
16:45
Dovizioso nyerte a Katalán Nagydíjat (m4sport.hu)
Az Olasz Nagydíj után ismét nyerni tudott.
jún. 11
17:00
Atlétika: Balázs és Molnár nyerte a budapesti félmaratonit (She)
Balázs Levente és Molnár Barbara nyerte a félmaratonit a 24. K&H mozdulj! elnevezésű budapesti futóversenyen vasárnap.
jún. 11
17:02
DAC: Marco Rossi a csapat új vezetőedzője – hivatalos (She)
A magyar bajnok Bp. Honvédtól távozó Marco Rossi lesz a FC DAC 1904 labdarúgócsapatának új vezetőedzője – számolt be róla a dunaszerdahelyi klub hivatalos honlapja.
jún. 11
17:03
Roberto Carlos: Nem doppingoltam! (m4sport.hu)
„Pályafutásom során mindig védelmeztem a tiszta játékot" - nyilatkozta a brazil zseni.
jún. 11
17:04
Edzősors: Fabio Capello Kínában folytatja – hivatalos (She)
A kínai élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban tavaly ezüstérmes, idén viszont 12 forduló után egy győzelemmel csupán a 15. pozícióban szerénykedő Csiangszu Szuning Fabio Capellót nevezte ki új edzőjének.