Fellélegezhetnek az angolok: nincs veszélyben Kane vb-je (m4sport.hu)
A Tottenham válogatott támadója vasárnap sérült meg.
márc. 14
16:54
Női kézi NB I: már nem Kovács Péter a Vasas edzője (She)
Edzőt váltott a Vasas női kézilabdacsapata: Kovács Péter helyett szerdától Varga Márta irányítja az angyalföldi együttest.
márc. 14
16:56
Kép: újra megkérte párja kezét a korábbi magyar válogatott (She)
A korábbi 13-szoros magyar válogatott labdarúgó, jelenleg szakkommentátor Sallói István 25. házassági évfordulója alkalmából ismét megkérte felesége, Csilla kezét – aki igent mondott! A Sporting Kansas City játékosa, Sallói Dániel szülei a kép tanúsága szerint a Vatikánban ünnepelnek.
márc. 14
16:58
NB I: megvan, mikor pótolják a Honvéd–Videoton mérkőzést (She)
A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) versenybizottsága kijelölte az elmaradt Honvéd–Videoton bajnoki új időpontját. A találkozót április 11-én (szerda) 18 órakor pótolják.
márc. 14
17:09
Megvan a Honvéd–Vidi meccs időpontja (m4sport.hu)
Március 31-én pedig felcserélték az Újpest–Fradi és a Haladás–Debrecen kezdési időpontját.
márc. 14
17:15
Todt szerint eljárt az idő a Ferrari vétójoga felett (m4sport.hu)
Azt viszont nem kifogásolja, hogy az olaszok több pénzt kapnak a bevételek elosztásakor.
márc. 14
17:18
MU: „Sánchez jelenleg nem érdemli meg, hogy kezdjen” (She)
Charlie Nicholas brit futballszakértő nincs lenyűgözve a télen szerződtetett Alexis Sáncheztől – szerinte José Mourinhónak ki kellene raknia a chilei sztárt a Manchester United kezdőcsapatából.
márc. 14
17:42
Vb 2018: ebben játszanak majd a nyáron Griezmannék? – kép (She)
A futballmezekre szakosodott Footy Headlines kiszivárogtatta a francia válogatott 2018-as világbajnokságon használandó mezét. A „hazai” dresszen a kék, míg a „vendégként” használatos felsőn a fehér szín dominál – előbbihez fehér nadrágot és piros sportszárat, utóbbihoz sötétkék nadrágot és fehér sportszárat vesznek majd fel Antoine Griezmannék. Ele
márc. 14
17:42
Megszólalt Doll, ez a Fradi-edző válasza a német klub hívására (Ripost)
Láthatóan megérintették a szakembert a régi, szép emlékek. Legendaként tér vissza egykori sikerei színhelyére.
márc. 14
17:45
A Pirelli szerint jobb lenne, ha két helyen tesztelne a mezőny (m4sport.hu)
Továbbra is támogatják a bahreini gyakorlást.
márc. 14
18:06
Férfi vízi BL: az Eger visszavágott a Spandaunak (She)
A férfi vízilabda Bajnokok Ligája B-csoportjában a Szolnok nagyon simán és fölényesen nyert a holland Alphen ellen, és az Eger is győzött, méghozzá a Spandau ellen, amelytől az „odavágón” kikapott. Az A-csoportban az OSC 10–7-es vereséget szenvedett az Olympiakosztól.
márc. 14
18:08
MK: Eppel lábában maradt a Honvéd győztes gólja (She)
A labdarúgó Magyar Kupa negyeddöntőjének első mérkőzésén a Budapest Honvéd hazai pályán nem bírt a DVSC-vel, 0–0-ra végződött a találkozó. Eppel Márton az első félidőben büntetőt hibázott. A Balmazújváros 5–0-ra kiütötte odahaza a Békéscsabát.
márc. 14
18:10
BL: Besiktas–Bayern München élőben az NSO-n! (She)
A labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének második mérkőzésén a török Besiktas a német Bayern Münchent fogadja Isztambulban. A párharc minden bizonnyal már eldőlt, hiszen a német rekordbajnok hazai pályán 5–0-ra győzött. Kövessék a találkozót a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósításának segítségével!
márc. 14
18:15
Eppel kihagyott 11-ese sokba kerülhet a Honvédnak (m4sport.hu)
Teljesen nyílt a visszavágó.
márc. 14
18:18
Foci: új elképzelés az utánpótlás-nevelés támogatására (She)
Jelentős változásokról döntött az MLSZ elnöksége. A célok ugyan változatlanok az ifjú labdarúgók szerepeltetését illetően, a fiatalszabály kudarca okán új ösztönzési rendszerre volt szükség. A szövetség így a produktivitási rendszer bevezetése mellett döntött, amely kizárólag a teljesítmény, illetve a pályán töltött idő alapján honorálja a játékoso
márc. 14
18:20
Arsenal: A nyomás teljesen kikezdett, állandóan féltem – Mertesacker (She)
Az Arsenal szezon végén visszavonuló védője, Per Mertesacker hosszú interjút adott a Der Spiegelnek. A német játékos nagyon őszintén és hosszasan beszélt a karrierjében álladóan jelen lévő pszichológiai és fizikai problémáiról.
márc. 14
18:22
Videó: bámulatos volt a 97 éves magyar legenda a tehetségkutatóban (She)
Egészen bámulatos produkcióval kápráztatta el a publikumot Keleti Ágnes egy izraeli tehetségkutatóban. A 97 éves, ötszörös olimpiai bajnok tornásznő olyan spárgákat mutatott be, hogy a zsűri és a közönség teljesen elképedt. Megéri megnézni a felvételt!
márc. 14
18:45
Fülledt jelenet, Ronaldo összebújt a fürdőben a barátnőjével (Ripost)
A Real Madrid sztárja, Cristiano Ronaldo rendhagyó képet osztott meg.
márc. 14
18:54
Helyt állt, de kikapott az OSC (Infostart)
Az újbudai együttes - amelynek már nincs esélye az A csoportban a nyolcas döntőt érő első négy hely valamelyikén végezni - a nyitónegyedben négygólos hátrányba került, innentől pedig már csak "futott" az eredmény után.
márc. 14
18:57
Doll Gera példájával kritizálta a fiatalszabályt (m4sport.hu)
„Végre eltörölték!” – nyilatkozta a Fradi edzője az M4 Sportnak.
márc. 14
19:06
MK: a Balmaz gyakorlatilag eldöntötte a párharcát (She)
A Balmazújváros hazai pályán 5–0-ra kiütötte a Békéscsabát a labdarúgó Magyar Kupa negyeddöntőjének első mérkőzésén, ezzel gyakorlatilag eldöntötte a párharcot.
márc. 14
19:08
Ligue 1: Motta hasfelmetszőt játszott, a PSG így is nyert (She)
A Paris Saint-Germain labdarúgócsapata a 16. perctől emberhátrányban játszva 2–1-re nyert hazai pályán az Angers ellen a francia élvonalbeli bajnokságban.
márc. 14
19:18
WTCR: Michelisz Norbert nem változtat a stílusán (She)
Túl van három tesztnapon, és egyre jobban ismeri az autóját a túraautó-vb tavalyi ezüstérmese, Michelisz Norbert, aki az új WTCR-sorozatban indul – és kőkemény ellenfelekre számíthat.
márc. 14
19:20
Paralimpia: elhagyták a csernobili áldozatot, ötkarikás bajnok lett (She)
Oksana Masters példája tökéletesen bemutatja, hogy ha valaki kitartóan küzd az álmaiért, akkor jöhet szembe bármi, eléri a célját. Az ukrán származású amerikai sportoló a pjongcsangi paralimpián aranyérmes lett 1.1 km-es sífutásban.
márc. 14
19:21
A Balmaz kitömte kupaellenfelét (m4sport.hu)
Ezzel valószínűleg eldőlt a párharc.
márc. 14
19:27
Jégre vitték a zuglói pólós lányokat – videó (m4sport.hu)
Takács Orsolyáék csapatépítő curlingedzésen jártak.
márc. 14
19:29
Sima győzelmet aratott a Szolnok a BL-ben (m4sport.hu)
Beigazolódott a papírforma.
márc. 14
19:42
BL: macska miatt állt a játék a Besiktas–Bayernen – videó (She)
Rövid ideig állt a játék a Besiktas–Bayern München Bajnokok Ligája-nyolcaddöntőn, amikor egy vörös cirmos cica is „beköszönt” a pályára. Kicsit tanácstalan volt szegény, pedig a közönség nagyon drukkolt neki.
márc. 14
19:44
Tenisz: Fucsovics egyesben győzelemmel kezdett Texasban (She)
A negyedik helyen kiemelt Fucsovics Márton 6:4, 6:2-re nyert a német Philipp Petzschner ellen a texasi Irvingben zajló kemény pályás challenger tenisztorna első fordulójában.
márc. 14
19:48
Thomas Doll reagált a Bundesliga-megkeresésre (Blikk)
Thomas Doll tiszta vizet öntött a pohárba jövője kapcsán.
márc. 14
19:48
Jakabos Zsuzsanna csuromvizes, észbontóan csábító (Ripost)
A magyar úszónőről az edzés után készült fotó. Szokás szerint brutáldögös.
márc. 14
19:54
Férfi kézi NB I: a Veszprém és a Szeged is 14 góllal győzött (She)
A Telekom Veszprém 40–26-ra nyert hazai pályán a Balatonfüred ellen, míg a Mol-Pick Szeged 36–22-re verte meg idegenben a Ferencvárost a K&H férfi kézilabdaliga szerdai játéknapján.
márc. 14
19:57
Fucsovics továbbment Irvingben (m4sport.hu)
A világranglistán 65. magyar teniszező 1 óra 7 perc alatt győzött az első körben.
márc. 14
19:59
BL: Iniesta és Dembélé a Barca, Giroud a Chelsea kezdőjében (m4sport.hu)
Ernesto Valverde és Antonio Conte is váratlant húzott.
márc. 14
20:03
Újabb soproni bravúr: megvan a Final Four! (m4sport.hu)
A soproni kosarasok kilenc év után jutottak újra az Euroliga négyes döntőjébe.
márc. 14
20:06
BL: Iniesta kezdő a Barcában, Giroud rohamoz a Chelsea-ben (She)
A hazai tréner, Ernesto Valverde és a vendégek menedzsere, Antonio Conte is megnevezte kezdőcsapatát a Barcelona–Chelsea Bajnokok Ligája-nyolcaddöntő 20.45-kor kezdődő visszavágójára. A mérkőzés garantáltan tartogat majd izgalmakat, hiszen az első meccs a Stamford Bridge-en 1–1-es döntetlennel zárult. Kövesse a találkozót a Nemzeti Sport Online élő
márc. 14
20:08
Női kosár Euroliga: 2009 után újra final fourban a Sopron! (She)
A Sopron Basket 67–46-ra győzött hazai pályán a Fenerbahce ellen a női kosárlabda Euroliga negyeddöntőjének harmadik, mindent eldöntő mérkőzésén, így a párharcot 2–1-re megnyerve bejutott a sorozat négyes döntőjébe – története során másodszor!
márc. 14
20:09
Az Eger visszavágott a Spandaunak (m4sport.hu)
Az egriek négypontos előnybe kerültek riválisukkal szemben.
márc. 14
20:10
BL: a Besiktas otthonában is simán nyert a Bayern (She)
A labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének második mérkőzésén a török Besiktas a német Bayern Münchent fogadta Isztambulban és 3–1-es vereséget szenvedett – Jupp Heynckes csapata így kettős győzelemmel, imponáló fölénnyel lépett tovább a legjobb nyolc közé. Ez volt a veterán tréner sorozatban 11. győzelme a BL-ben – rekord az elitligában!
márc. 14
20:18
Serie A: újabb Higuaín-gól, győzött a Juventus (She)
Az olasz labdarúgó-bajnokság 26. fordulójának szerdai találkozóján a Juventus 2–0-ra legyőzte az Atalantát.
márc. 14
20:21
A Bayern idegenben is legyőzte a Besiktast, Heynckes BL-rekordot döntött (m4sport.hu)
Ha tétje nem is, komoly célja volt a bajoroknak: edzőjük pazar csúcsot állított fel.
márc. 14
20:23
Negyvenet dobott a Veszprém (m4sport.hu)
A Szeged a Fradi otthonában győzött.
márc. 14
20:27
Erősítette éllovas pozícióját a Juve (m4sport.hu)
A torinóiak nyerték az elhalasztott mérkőzést.
márc. 14
20:39
Női kosárlabda Euroliga – Négyes döntőbe jutott a Sopron (Azenpenzem)
A Sopron Basket hazai pályán 67-46-ra legyőzte a török Fenerbahcét szerdán a női kosárlabda Euroliga negyeddöntőjének harmadik mérkőzésén.
márc. 14
20:39
Hatalmas csatában nyert a DVTK (m4sport.hu)
A Jegesmedvék csapata egy győzelemre van a döntőtől.
márc. 14
20:42
Nagyszerű gesztus: Buffon fizette a csapat magángépét Davide Astori temetésére (Blikk)
A hírek szerint Gianluigi Buffon és Massimiliano Allegri saját zsebből fizetett magángépet a Juventusnak, hogy a csapat részt vehessen Davide Astori temetésén.
márc. 14
20:42
Jégkorong, U18-as EBJL: harmadik meccs dönt a Fehérvár–MAC elődöntőben (She)
Magabiztos sikerével kiegyenlített a MAC Budapest a Fehérvár együttesével szemben az osztrák U18-as jégkorongbajnokság (EBJL) elődöntőjében. Az őrült hajrát hozó mérkőzésen a fővárosiak idegenben 5–3-ra győzték le a Volánt, s szombaton hazai pályán játszhatnak a továbbjutásért.
márc. 14
20:44
Erste Liga: győzelmével a döntő küszöbén a DVTK (She)
A DVTK 7–5-re felülmúlta a Csíkszeredát a jégkorong Erste Liga elődöntőjének negyedik mérkőzésén, ezzel 3–1-re vezet az egyik fél negyedik győzelméig tartó párharcban.
márc. 14
20:48
Az utolsó csata: Barcelona vagy Chelsea (Infostart)
A Bayern München 3-1-re nyert Isztambulban a nap első BL-mérkőzésén, s 8-1-gyel továbbjutott. A nyolcaddöntő utolsó mérkőzésén a Barcelona és a Chelsea játszik a Camp Nouban. Az első találkozó 1-1-re végződött.