A görögök és a finnek sem szereztek gólt.
Tóth Ivett 23. lett, az olimpiai bajnok dobogóra sem került (m4sport.hu)
Felkészülés: Argentína tartalékosan győzte le az olaszokat (She)
Az oroszországi labdarúgó-világbajnokságra készülő Argentína tartalékosan is legyőzte 2–0-ra az ideiglenes szövetségi kapitánnyal kiálló megfiatalított olaszokat.
márc. 23
22:59
Felkészülés: R. Koeman szomorú rajtja az oranje élén (She)
Jesse Lingard találatával nyerni tudott az angol labdarúgó-válogatott Hollandiában a 2018-as világbajnokság egyik felkészülési mérkőzésén.
márc. 23
23:00
Az ima sem segített, csúfos vereséggel debütált Leekens (HírTV)
A magyar válogatott egy éven belül Andorrától, Luxemburgtól és most a kazahoktól is vereséget szenvedett.
márc. 23
23:01
Felkészülés: pazar meccs, döntetlen a német–spanyolon (She)
Kiemelkedően jó színvonalú felkészülési mérkőzésen Németország labdarúgó-válogatottja Düsseldorfban 1–1-es döntetlent játszott Spanyolországgal. A remekül kezdő spanyolok Rodrigo góljával korán megszerezték a vezetést, a 90. válogatott mérkőzését játszó Thomas Müller még a szünet előtt óriási bombával egyenlített.
márc. 23
23:03
Válogatott: Jó lenne már úgy lehozni egy meccset, ahogy elvárható – Dzsudzsák (She)
A Magyarország–Kazahsztán (2–3) felkészülési mérkőzés után labdarúgó-válogatottunk csapatkapitánya, Dzsudzsák Balázs arról beszélt, megérti a szurkolók elkeseredését, és reméli, hogy kedden a skótok ellen végre olyan teljesítményt tudnak nyújtani, ami válogatott szinten elvárható.
márc. 23
23:09
Böde: két ilyen pofonból nem lehet felállni (Infostart)
Csalódottan nyilatkoztak a magyar labdarúgó-válogatott játékosai péntek este a világranglista 136. helyén álló kazahoktól elszenvedett 3-2-es hazai vereség után.
márc. 23
23:09
Tenisz: Benoit Paire legyőzte Novak Djokovicsot (She)
A francia Benoit Paire két szettben legyőzte a kilencedik kiemelt szerb Novak Djokovicsot a Miamiban zajló kemény pályás tenisztorna férfiversenyének második fordulójában.
márc. 23
23:11
Felkészülés: a 92. percben még Szalahék vezettek, de jött CR… (She)
Bár Egyiptom Mohamed Szalah bombagóljával a 92. percben még vezetett Portugália ellen, Cristiano Ronaldo a hosszabbításban kétszer is betalált, és két perc alatt megfordította a meccset, amely így Portugália győzelmével ért véget!
márc. 23
23:12
Dárdai kiakadt, saját játékosával balhézott (Ripost)
Alaposan kiosztotta a fiatal focistát a korábbi magyar szövetségi kapitány.
márc. 23
23:13
Felkészülés: Kolumbia kétgólos hátrányból verte a franciákat (She)
Felkészülési labdarúgó-mérkőzésen Kolumbia 3–2-re legyőzte Franciaországot Párizsban.
márc. 23
23:21
Felkészülés: Van Marwijk nagy zakóval kezdett az auszikkal (She)
Az oroszországi labdarúgó-világbajnokságra készülő válogatottak mérkőzésein Bert van Marwijk nagy vereséggel debütált az ausztrálok kispadján, Tunézia Iránt, Marokkó a szerbeket verte meg, nyert Svájc, nem bírt az ellenfelével Japán, Szenegál és Szaúd-Arábia sem.
márc. 23
23:45
NS: ez a való világ; az élet Tomori nélkül – szombat (She)
A Nemzeti Sport szombati számából ajánljuk.
márc. 23
23:48
Szalai: Mindig van lejjebb; Dzsudzsák: Elfogyott a szurkolók türelme (m4sport.hu)
A csapatkapitány és a válogatott első számú csatára is nyíltan fogalmazott a kazahok elleni vereség után.
márc. 23
23:50
C. Ronaldo megmutatta: a 90. perc után duplán válaszolt Salah góljára (m4sport.hu)
Döntetlent játszott 2010 és 2014 világbajnoka, Argentína Messi nélkül győzte le az olaszokat, a franciák 2–0-ról kaptak ki.
márc. 23
23:57
Műkorcsolya-vb: kanadai aranyérem a nőknél, Tóth Ivett 23. lett (She)
Kaetlyn Osmond nyerte a nők versenyét pénteken a milánói műkorcsolya-világbajnokságon, Tóth Ivett egy helyet előrelépve 23. lett.
márc. 23
23:59
Sakkvilágbajnok-jelölti torna: Caruana továbbra is az élen (She)
Változatlanul Fabiano Caruana áll az élen a sakkvilágbajnok-jelöltek Berlinben zajló tornáján, mivel a pénteki, 11. fordulóban ő és közvetlen üldözője, Sahriyar Mamedyarov is döntetlent játszott.