2018. március 31. szombat

márc. 31
21:51
Története során először nyerte meg a MAC a jégkorong-bajnokságot (Infostart)
A MAC Budapest nyerte a jégkorong Erste Ligát, miután a finálé szombati, ötödik mérkőzésen hazai pályán hosszabbítás után 3-2-re legyőzte a címvédő DVTK-t, és ezzel 4-1-re megnyerte a párharcot.
márc. 31
21:51
Bajnok a MAC Budapest jégkorongcsapata (m4sport.hu)
Fővárosi együttes legutóbb 1997-ben hódította el a magyar bajnoki címet.
márc. 31
21:53
Továbbra is veretlen új stadionjában a Haladás (m4sport.hu)
A kiesés ellen küzdő szombathelyiek ezúttal egy pontot szereztek.
márc. 31
21:57
Ezt mondta, ez lett belőle: megnéztük, mi valósult meg eddig az új fopcikapitány ígéreteiből (Blikk)
Nagy ígéretekkel érkezett a belga Georges Leekens (68) a magyar labdarúgó-válogatott élére, ám a hangzatos kijelentésekből egyelőre semmit sem tudott megvalósítani.
márc. 31
22:09
Úszó ob: Mondtam, hogy előveszem a stukkert, és akkor annyi mindenkinek – Kozma (She)
A debreceni úszó országos bajnokság negyedik, utolsó versenynapján Kozma Dominik nyert a férfiaknál 200 méter gyorson. A BVSC sportolója a tőle megszokott vidám stílusban fogalmazta meg a gondolatait.
márc. 31
22:15
A Szolnok és az OSC is kikapott Olaszországban, BL-mérkőzésen (Infostart)
A címvédő Szolnok, valamint az OSC is kikapott Olaszországban a férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportkörének szombati játéknapján.
márc. 31
22:15
Eppel füle szétnyílt a pályán – így történt az eset (m4sport.hu)
A kispesti csatár megmutatta csúnya sérülését, előre szólunk: nem kellemes látvány.
márc. 31
22:21
Egygólos előnyben a Ferencváros (Infostart)
A címvédő Ferencváros 9-8-ra legyőzte az olasz Banco BPM SM Busto csapatát a férfi vízilabda Eurokupa döntőjének első, szombati mérkőzésén a Komjádi-uszodában.
márc. 31
22:21
Férfi vízi Eurokupa: egygólos előnyben a Fradi a döntőben (She)
A Ferencváros 9–8-ra legyőzte a Banco BPM SM Bustót a férfi vízilabda Eurokupa döntőjének első mérkőzésén a Komjádi uszodában.
márc. 31
22:21
Csalódott Thomas Doll, nem ezt várta az Újpest ellen (Ripost)
Nem sok izgalmat tartogatott a bajnoki rangadó.
márc. 31
22:27
Előnyben a Fradi a vízilabda Eurokupában (m4sport.hu)
Varga Dénes szerezte az FTC első, második és harmadik találatát is.
márc. 31
22:33
Férfi vízi BL: a Szolnok és az OSC is kikapott Olaszországban (She)
márc. 31
22:33
Eurokupa – Egygólos előnyben a Ferencváros a döntőben (Azenpenzem)
A Ferencváros 9-8-ra legyőzte az olasz Banco BPM SM Busto csapatát a férfi vízilabda Eurokupa döntőjének első, szombati mérkőzésén a Komjádi-uszodában.
márc. 31
22:45
A Juventus nyerte az olasz rangadót, növelte előnyét (Infostart)
A Juventus 3-1-re legyőzte a Milant, s miután a Napoli csak döntetlent játszott a Sassuolo pályáján, növelte előnyét.
márc. 31
22:45
Bundesliga: Berlinben nem megy, de pontot szerzett a Hertha (She)
A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 28. fordulójában a Hertha BSC 0–0-t játszott a Wolfsburggal.
márc. 31
22:47
Serie A: nyert a Juventus odahaza a Milan ellen (She)
Ugyan betalált a címvédőnek az egykori Juventus-kedvenc, de már a Milant erősítő Leonardo Bonnucci is, a torinóiak három gólja ellen ez kevés volt a Serie A 30. fordulójának rangadóján.
márc. 31
22:49
La Liga: ezt a meccset honnan hozta vissza a Barcelona?! (She)
Néhány perccel a befejezés előtt a Sevilla még 2–0-ra vezetett, ám Luis Suárez és a csereként beálló Lionel Messi a végjátékban talpra állította a Barcelonát: a listavezető 2–2-re mentette a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 30. fordulójának szombat késő esti rangadóját.
márc. 31
22:51
Messi mentette meg a Barcelona veretlenségét (Infostart)
A Sevilla már 2-0-ra vezetett, de a Barcelona az utolsó percekben kiegyenlített a a spanyol labdarúgó-bajnokság rangadóján.
márc. 31
22:57
Győzött a címvédő a Serie A rangadóján (m4sport.hu)
Paulo Dybala kezdte a gólgyártást.
márc. 31
22:59
Az utolsó percekben mentette meg veretlenségét a Barcelona (m4sport.hu)
A 88. percben 2-0-nál kevesen fogadtak volna arra, hogy a Sevilla nem nyer.
márc. 31
23:09
MLS: igazi zlatanos kezdés, Ibra bombabóllal debütált – videó (She)
Zlatan Ibrahimovic első MLS-meccsén csereként pályára lépve döntötte el a Los Angeles-i derbit a Galaxy és a Los Angeles FC között: a 71. percben beállt svéd támadó két góljával fordítottak a hazaiak (4–3). A 36 éves csatár első találata pedig nem akármilyenre sikerült...
márc. 31
23:21
Ibrahimovic két góllal nyitott Los Angelesben – videó (m4sport.hu)
A svéd csatár a 71. percben lépett pályára.
márc. 31
23:33
Franciaország: totális uralom – öt év, itt a 16. PSG-trófea! (She)
A Paris Saint-Germain 3–0-ra legyőzte a Monacót a francia labdarúgó Ligakupa szombat esti döntőjében, így sorozatban ötödik alkalommal is elhódította ezt a serleget.
márc. 31
23:39
Zlatan Ibrahimović az első meccsén rúgott két irdatlan gólt Los Angelesben (444.hu)
Határozott bemutatkozás.
márc. 31
23:39
Itt megnézheti az NB I. 24. fordulójának összes gólját (m4sport.hu)
Egy ötgólos meccs és sok döntetlen – 11 találat története egy helyen.
márc. 31
23:51
Paks: surranópályáról a dobogón (m4sport.hu)
A tavasz legjobbjai Csertői Aurél fiai.
márc. 31
23:57
NB I: piros, fehér, zöld, avagy füstös szombat – galéria (She)
A labdarúgó NB I 24. fordulójában az Újpest és a FTC rangadóján nem a gólok játszották a főszerepet, inkább a szurkolói koreográfiák. A játéknap legjobb felvételeiből válogattunk.