2020. október 25. vasárnap

okt. 25
19:21
Minden bérlet elkelt a Ferencváros BL-mérkőzéseire (Eurosport)
Minden bérlet elkelt a Ferencváros labdarúgócsapatának hazai Bajnokok Ligája-csoportmérkőzéseire.
okt. 25
19:45
Valter Attila a 27. helyen zárta pályafutása első háromhetesét, Geoghegan Hart 39 másodperccel nyerte az összetettet (Eurosport)
Geoghegan Hart a 2020-as Giro győztese, az Ineos két trikóval és 7 szakaszgyőzelemmel zárt. Valter Attila a 27. lett pályafutása első háromhetesén.
okt. 25
19:54
Minden bérlet elkelt a hazai Bajnokok Ligája-csoportmérkőzéseire (ATV)
okt. 25
20:09
Humbert nyerte az antwerpeni tornát (Eurosport)
Ugo Humbert nyerte az antwerpeni fedettpályás férfi tenisztorna vasárnapi döntőjét.
okt. 25
20:36
Újabb világeseménynek adhat otthont Budapest (888.hu)
Jövőre Budapest ad otthont az olimpiai kvalifikációs cselgáncs-világbajnokságnak.
okt. 25
21:09
ISL: Szabó újabb országos csúcsa (Eurosport)
Az LA Current nyerte a Duna Arénában zajló Nemzetközi Úszóliga (ISL) harmadik mérkőzését, amelyen Szabó Szebasztián újabb magyar csúcsot állított fel.
okt. 25
21:15
A Giro utolsó szakaszának legjobb tweetjei (Eurosport)
Két Sunweb versenyző a dobogón, 7 Ineos-szakaszgyőzelem és a tudat, hogy (jó esetben) nem kell egy évet várni a következő Giróig.
okt. 25
21:51
Ismét Zverev nyert Kölnben (Eurosport)
Az első helyen kiemelt német Alexander Zverev nyerte a kölni fedettpályás tenisztorna vasárnapi döntőjét.