Az orosz Anton Babikov nyerte az antholzi 20 km-es egyéni indításos versenyt. Azt tette, amire egyik riválisa sem volt képes: tisztán lőtt, így 49:46.8 perces idővel pályafutása második győzelmét aratta. A norvég Tarjei Boe két büntetéssel, 9,7 másodperces hátránnyal lett második. Babikov 23 éves csapattársa, Said Karimulla Khalili egy büntetéssel
Egy félidő alatt nyolc gólt szerzett a lengyelek elleni középdöntőben Sander Sagosen, a norvég klasszis ezzel a 20. játékos lett a férfi kézilabda-Európa-bajnokság történetében, aki 150 gólig jutott a tornán, ráadásul ehhez mindössze 30 meccsre volt szüksége. Íme, a 150. találat!
Az olimpiai bajnok és világcsúcstartó rúdugró a szó legszorosabb értelmében új tekintettel figyeli a világot. Nemrég lézeres szemműtéten esett át, amely sokat segíthet neki a versenyzésben és a fókuszban. Nem mintha eddig bármelyikkel gondjai lettek volna.
Az Aranylabdát tavaly novemberben Lionel Messi elhappolta Robert Lewandowski elől. A Fifa-gáláján azonban már a lengyel múlta felül az argentint, őt választották az év játékosának 2021-ben.
Barcelona – Elzavarhatják a francia Ousmane Dembélét a spanyol élvonalban szereplő Barcelona labdarúgócsapatától. A 24 éves támadó szerződése nyáron lejár a klubjánál, így a mostani, januári átigazolási szezonban kaphat utoljára érte pénzt az együttes.
– Mi történt Újpesten? Alig egy hónapja még arról szóltak a hírek, hogy jönnek a megmentők, végre felemelik a méltatlan helyzetben lévő, a kiesés elől menekülő patinás futballklubot. Azóta csend volt, most pedig a Blikk meglepő információ birtokába jutott: a korábban a vételről nyilatkozó üzletemberek neve eltűnt abból a cégből, amely átvenné a lil
Dánia 28-24-re legyőzte Izlandot, míg a másik esti meccsen, a lengyel–norvégon 73 gól esett a magyar-szlovák közös rendezésű férfi kézilabda Európa-bajnokság középdöntőjének első fordulójában.
Mindenki más trükkökkel tartja frissen magát az Ausztrál Open alatti éjszakák során, de most talán maga a program is gondoskodik elég izgalomról és adrenalinról.
Az Australian Open negyedik napján sem unatkoztunk, Swiatek és Tauson győzelme, Muguruza és Schwartzman meglepetés kiesése, pár helyes kis apróság, és persze maga a tény, hogy ismét napfényes Ausztráliából jelentkezhetünk!
A világranglistán második Daniil Medvedev komoly "ellenszélben", időnként a hangos pfújolás közepette verte meg a botrányhős közönségkedvencet, Nick Kyrgiost, Anton Babikov komoly meglepetést okozott Antholzban - az Eurosport csütörtöki hírei.
Kozuback Kamilla személyében először indulhat magyar snowboardos a téli olimpián. Két vendégünkkel, Bécsy Balázzsal, a Magyar Snowboard Szövetség elnökével, és Fricz Botond snowboardossal beszélgettünk arról, hogy jutottunk ide, és merre mehetünk tovább.
Újabb fejkamerás videó, most a félelmetes kitzbüheli lesiklópályán, egy edzésen, Joachim Puchner segítségével vették fel a brutális kanyarokat és a háttérben settenkedő hófelhőket. Kapaszkodjatok a karfába, jöhet a menet?
Csollány Szilvesztert ötven napja kezelik az intenzíven. Az olimpiai, világ- és Európa-bajnok tornász szervezete nem adja fel harcot, és abban is bízhatunk, hogy ilyen hosszú küzdelem után többeknek sikerült a felépülés.
A Liverpool jutott be másodikként az angol labdarúgó Ligakupa fináléjába, miután az elődöntős párharc visszavágóján 2-0-ra győzött az Arsenal vendégeként.
A Liqui Moly Team Engstlernél folytatja pályafutását a WTCR-futamgyőztes Tassi Attila, ami azt követően vált lehetővé, hogy a német alakulat idén márkát váltott, és Hyundai helyett Hondával versenyez tovább. Az Eurosport.hu megkeresésére a csapat médiavezetője elmonda, mi áll a döntés hátterében, mit gondolt a magyar pilótáról, és milyen lehet a 20
Csollány Szilveszter novemberben kapta el a koronavírust. Decemberben derült ki, hogy a bajnok kórházban van koronavírussal, mégpedig súlyos állapotban.
Beütött a koronavírus-para a norvég síugró válogatottnál, miután az olimpiai címvédő Daniel Andre Tande pozitív tesztet produkált. Az ugró így jó esetben is csak az utolsó pillanatban utazhat Pekingbe, de veszélybe került a remek formában lévő Marius Lindvik szereplése is. Vészesetben a csapatot az északi összetettező Jarl Magnus Riiber is kiegészí
Kellemetlen perceket élt át az egyik labdaszedő srác az Miomir Kecmanovic – Lorenzo Sonego mérkőzésen, ahol a szerb egyik ütésre rajta keresztül szeretett volna utat találni a pálya másik oldalára. Komolyabb sérülés szerencsére nem történt, pedig Kecmanovic nem osztott puszikat, mint Rafa Nadal az elhíresült videón. A szerb játékos amúgy négy szett
Kellemetlen perceket élt át az egyik labdaszedő srác az Miomir Kecmanovic – Lorenzo Sonego mérkőzésen, ahol a szerb egyik ütésre rajta keresztül szeretett volna utat találni a pálya másik oldalára. Komolyabb sérülés szerencsére nem történt, pedig Kecmanovic nem osztott puszikat, mint Rafa Nadal az elhíresült videón. A szerb játékos amúgy négy szett
Az Ausztrál Open csütörtöki napján hullottak a nagynevű versenyzők, a pénteki párosítások pedig újabb meglepetéseket ígértek. Tegnap emellett utána jártunk, mennyire éri meg szezon közben edzőt váltani és bemutattuk azt is, milyen küzdelem van az első magyar snowboardos olimpiai szereplés mögött.