Lehetett volna opció arra, hogy legalább kétévente az F1-es versenynaptárban maradjanak, de már ez sem fog összejönni. A Forma-1 és a Circuit Paul Ricard pálya szervezői nem tudtak megegyezni a 2023-as és az azt követő évekre. Az a lehetőség azonban, hogy a Le Castellet-i helyszín 2024-ben visszatérjen a versenynaptárba egy másik európai helyszínne
Miután az FIA a csütörtöki nap folyamán nyilvánosságra hozta a jövő évi nevezési listát, hivatalossá váltak többek között az újonc pilóták rajtszámai is. A három újonc közül Logan Sargeant, illetve Oscar Piastri rajtszámára már korábban fény derült, ők a 2-es, illetve a 81-es számot választották. A Pierre Gasly helyére érkező holland Nyck de Vriesr
Carlos Sainz magabiztos abban, hogy a Ferrari újonnan kinevezett csapatfőnöke, Frédéric Vasseur megállja majd a helyét az új pozíciójában. A francia szakember – aki Mattia Binotto helyét veszi majd át 2023. január 9-én – érkezését a keddi nap folyamán jelentette az olasz istálló. Vassuer a korábbiakban 6 évet húzott le az Alfa Romeo csapatfőnökekén
A világversenyeken a várakozások fényében vagy akár azok teljes hiányában maradandót alkotó futballisták klubváltása nem újdonság. A Real Madridnál például már-már hagyománnyá vált a vébéken kiemelkedő teljesítményt nyújtó labdarúgók megszerzése, de további topcsapatoknál sem ismeretlen ez a fajta kiválasztási módszer. Listába gyűjtöttünk néhány já
Az FIA közzétette a Forma-1 jövő évi szezon teljes nevezési listáját. A lista megerősíti mind a 20 versenyzőt, akik részt vesznek majd a szezonban, valamint a 10 csapat hivatalos adatait. Ez magában foglalja a csapatok hivatalos nevének változását is, ami egyes esetekben a névadó szponzorváltozására utal. A Haas például a jövőben hivatalosan MoneyG
A világversenyeken a várakozások fényében vagy akár azok teljes hiányában maradandót alkotó futballisták klubváltása nem újdonság. A Real Madridnál például már-már hagyománnyá vált a vébéken kiemelkedő teljesítményt nyújtó labdarúgók megszerzése, de további topcsapatoknál sem ismeretlen ez a fajta kiválasztási módszer. Listába gyűjtöttünk néhány já
A Phoenix Suns 111-95-ös győzelmet aratott a Los Angeles Clippers vendégeként az észak-amerikai kosárlabdaliga (NBA) legutóbbi játéknapján, ezzel megszakította öt mérkőzés óta tartó nyeretlenségi sorozatát.
Büszkévé teszi Mick Schumachert, hogy apja korábbi csapatánál folytatja, ahol Michael Schumacher segített lerakni a későbbi sikerek alapjait. Most ironikus módon ő segítheti Lewis Hamiltont abban, hogy megdöntse az apja rekordját
Alexander Albon egy év kihagyás után térhetett vissza a Forma-1-be a Williams színeiben. Ugyan a mezőny leggyengébb autóját vezette, de így is elérte idei fő célját a Red Bull-nevelt pilóta. Albon 2019-ben debütált a Forma-1-ben, és már ennek az évnek a közepén felkerült a Red Bullhoz a kiscsapattól. Felfelé ívelő karrierje azonban hamar mellékvágá
A futballcsapat a tavaszi hazai Európa-liga-mérkőzését – továbbjutás esetén -mérkőzéseit – az otthonánál háromszor nagyobb befogadóképességű Puskás Arénában játssza.
Történelmi pillanatok zajlottak le a nyolc évvel ezelőtti Német Rallyn, ahol Thierry Neuville előbb szüretelni ment a Hyundai i20 WRC-vel, majd megnyerte a versenyt.
Hamarosan véget ér a 2022-es katari világbajnokság, melynek küzdelmei bőven tartogattak meglepetéseket, ám a végére csak egyetlen kérdés maradt. Vajon melyik, még talpon maradt ország csapata viheti haza a mindenki által áhított kupát?
Még több évre szerződés köti a wokingiakhoz, de Andreas Seidl távozása már most jó támpontot ad arról, hogy ha nem lesz sikeres a McLarennel, hova igazolhat.
A spanyol IndyCar bajnok, Álex Palou a McLaren tartalékpilótája lett az F1-ben, miután el akarták őt csábítani jelenlegi csapatától a 2022-es szezon végén.
Fájt Daniel Ricciardo mclarenes vesszőfutása Zak Brownnak, de az is, hogy az ausztrál menesztése miatt vádaskodni kezdtek a valós hátteret nem ismerők.
Sergio Pérez nagylelkűen mutatott hálát kollégáinak, ugyanis mind az 1400 Red Bull dolgozót ajándékkal lepte meg az év végén. Pérez pályafutása legsikeresebb szezonját zárta, Monacóban és Szingapúrban is futamot nyert, illetve konstruktőri bajnok lett a Red Bullal. Az összetett második helye ugyan végül nem jött össze, de nem sokon múlt ez sem. Ugy
Az NKA Universitas PEAC a szlovák Piestanske Cajkyt, a SERCO UNI Győr pedig a török Galatasarayt kapta ellenfélül a női kosárlabda Európa Kupa rájátszásában.
Amolyan sárvédő felszerelésével javítana a Forma–1 esős problémáján az FIA. A szövetség szakembere a tervekről beszélt, melyek kapcsán máris vannak kétkedő hangok.