2023. január 25. szerda

jan. 25
21:36
Nascar: Elliott Daytonán veszítheti el superspeedwayes Truck-szüzességét (Racing)
Pályafutása tizennyolcadik rajtját teljesítheti Chase Elliott a Nascar Truck Series mezőnyében. A Cup 2020-as bajnoka...
jan. 25
21:39
Nascar: Elliott Daytonán veszítheti el superspeedwayes Truck-szüzességét (USAracing)
jan. 25
22:09
Története legsúlyosabb vb-vereségét szenvedte el Dánia ellen a magyar kéziválogatott (m4sport.hu)
A magyar férfi kézilabda-válogatott 40-23-ra kikapott Dánia ellen a svéd-lengyel közös rendezésű világbajnokság negyeddöntőjében. A magyar csapat korábban sosem kapott ki ilyen nagy arányban egy vébén, az eddigi legnagyobb arányú vereségünket Franciaországgal szemben szenvedtük el a 2011-es tornán, akkor 13 góllal (37-24) maradtunk alul, előtte 199
jan. 25
22:39
Rossz kezdés után verte az FTC a Novi Beogradot a Bajnokok Ligájában (m4sport.hu)
Visszafogott első negyed után már a zöld-fehérek voltak a víz urai.
jan. 25
22:57
Az olimpiai-, és az Európa-bajnok is magabiztosan jutott négy közé kézi vb-n, egymással elődöntőzhetnek (m4sport.hu)
A svédek az első félidőben, a franciák a másodikban hagyták állva ellenfelüket.
jan. 25
23:09
Schäfer András győztes meccsen tért vissza az Union Berlinbe (m4sport.hu)
Győzelmüknek köszönhetően a berliniek már másodikok a tabellán.
jan. 25
23:15
A Mancheser United az angol ligakupa döntőjének kapujában (m4sport.hu)
A Manchester United 3-0-ra győzött a Nottingham vendégeként az angol labdarúgó-ligakupa elődöntőjének első mérkőzésén. Erik ten Hag csapata a negyeddöntőben a harmadosztályú Charltont ejtette ki, és a legjobb négy között sem volt nehéz helyzete, ugyanis a Premier League-ben a kiesés ellen menekülő Forrest volt az ellenfél.
jan. 25
23:15
Folytatódnak a mesébe illő menetelések, vagy érvényesül a papírforma az Ausztrál Open elődöntőiben? (Eurosport)
Csütörtökön már a döntőért lépének pályára a nők az ausztrál nyílt teniszbajnokságon. Elena Rybakina és Victoria Azarenka személyében két korábbi Grand Slam-bajnok csap össze, így elméletben ez hozhatja a színvonalasabb küzdelmet. Azonban könnyen lehet, hogy a nap másik mérkőzésén Magda Linette és Aryna Sabalenka garantál nagyobb drámát, elvégre ka
jan. 25
23:27
Négy között a spanyol kupában a Barcelona, egy góllal verve a Real Sociedadot (m4sport.hu)
Nagyot küzdött az emberhátrányban lévő baszk csapat, de csak a tisztes eredményre futotta. Teljesen megérdemelt a Barca négy közé jutása.