2023. április 15. szombat

ápr. 15
16:36
A Kecskemét a ZTE-t is legyőzte, és három pontra megközelítette a Ferencvárost (Sportal)
A Kecskemét esélyt sem adott a Zalaegerszegnek, Szabó István együttese 3–0-ra nyert, és már csak három pontra van a listavezető Ferencvárostól.
ápr. 15
16:38
Zászlajukat égették, hazamennek az azeriek a súlyemelő Eb-ről (Sportal)
Azerbajdzsán hazahívta súlyemelő-küldöttségét az örmény fővárosból, miután az Európa-bajnokság pénteki nyitóünnepségén felgyújtották az ország nemzeti zászlaját.
ápr. 15
16:42
Négy perc alatt eldöntötte a Kecskemét a ZTE elleni meccset (m4sport.hu)
Az első félidőben négy perc alatt kétszer is betalált a Kecskemét a Zalaegerszegnek, a másodikban a kegyelemdöfés is megérkezett.
ápr. 15
16:48
Nascar: 34 millió forintot fizet a korábbi Nfl-sztár, ha Chase Elliott megnyeri a visszatérő futamát (USAracing)
Azóta, hogy szerdán hivatalossá vált a visszatérése, minden túlzás nélkül a komplett Nascar keringési pályára...
ápr. 15
16:48
Nascar: 34 millió forintot fizet a korábbi Nfl-sztár, ha Chase Elliott megnyeri a visszatérő futamát (Racing)
ápr. 15
16:57
Sima győzelemmel tovább üldözi a Kecskemét az éllovas Ferencvárost (Eurosport)
A második helyen álló Kecskemét hazai pályán rendkívül simán, 3-0-ra nyert a kupadöntős Zalaegerszeg ellen szombaton a labdarúgó OTP Bank Liga 27. fordulójában.
ápr. 15
17:06
Levágták az Ibrahimovic-szobor orrát, és pénzt követelnek érte (Sportal)
Egy csoport, amely magát „The Noze Clubnak” nevezi, levágta a Zlatan Ibrahimovicról készült, Malmőben kiállított szobor orrát, és többek között Milánó polgármesterének is felajánlotta, hogy valamivel több mint 1,1 millió svéd koronáért vásárolja meg a „testrészt” – számolt be róla az Expressen.
ápr. 15
17:12
Az első percben gólt kapott, csak egy pontot szerzett a Milan – videókkal (Sportal)
Döntetlennel hangolt a Milan a Napoli elleni BL-negyeddöntő visszavágójára, ugyanis a Serie A 30. fordulójában 1–1-et játszott Bolognában.
ápr. 15
17:21
Hanga Ádám szerint akár sorsdöntő is lehet az El Clasico (Eurosport)
Hanga Ádám, a Real Madrid magyar válogatott kosárlabdázója kiélezett mérkőzésre számít a vasárnapi El Clasicón, melyen - szerinte - hatalmas lépést tehet csapata az alapszakasz megnyerése felé.
ápr. 15
17:24
A Sopron12 ponttal nyerte a női kosárlabda-bajnokság döntőjének első meccsét (m4sport.hu)
A címvédő a négy negyedből hármat is megnyert.
ápr. 15
17:30
Soproni siker a női kosárlabda NB I döntőjének nyitányán (Sportal)
A címvédő Sopron hazai pályán 12 ponttal legyőzte a Győrt a női kosárlabda NB I döntőjének szombati nyitányán.
ápr. 15
17:33
Magyarok az ötödik és hatodik helyen felemáskorláton (Demokrata)
Az aranyérem az egyéni összetettben harmadikként végző olasz Alice D'Amato nyakába került.
ápr. 15
17:48
Tuchellel sem megy: ismét botlott a Bayern, ám a Dortmund nem tudta kihasználni (Sportal)
A Bayern München hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott a Hoffenheimmel, míg a címvédőt üldöző Dortmund a 97. percben engedte ki a kezéből a győzelmet.
ápr. 15
17:51
Két év, két vitás befutó – az Amstelnek nincs szerencséje a célfotókkal (Eurosport)
Amikor már azt hittük, hogy a 2021-es Amstel Gold Race végét nem lehet felülmúlni, jött a tavalyi befutó és Cosnefroy korai öröme. A francia versenyző előbb mérgelődött, majd pár perccel később látványosan ünnepelt. Kwiatkowski elkönyvelte magában a második helyet, főleg miután a zsűri kihirdette a végeredményt. Aztán pár perccel később jött a módo
ápr. 15
18:00
Az edző szerint a játékosok hite és egymás iránti szeretete segítette Extraliga-döntőbe az újoncot (m4sport.hu)
Dávid Zoltán szerint a magyar sportban nagyon ritka, hogy a játékosok szeretik és elfogadják egymást, képesek egymásért küzdeni.
ápr. 15
18:12
Fazekas Gergő két góllal segítette győzelemhez a Plockot (m4sport.hu)
A magyar válogatott irányító 31 gólnál jár a mostani szezonban.
ápr. 15
18:12
Itt tart a projekt, amely újra világbajnokká teheti Alonsót (videó) (Racing)
Az Aston Martin egy videó formájában mutatta meg, hol tart az új gyár, illetve szélcsatorna építésének projektje.
ápr. 15
18:12
Kisteleki István az igazságtalan lebonyolításról és Urbán Flóriánról is beszélt (Sportal)
Az nb1.hu készített exkluzív interjút a korábbi MLSZ-elnökkel.
ápr. 15
18:14
Itt nézheti élőben a NEKA—Dabas és a Békéscsaba—FTC férfi és női kézilabda bajnoki mérkőzéseket (m4sport.hu)
Egy férfi és egy női kézilabda bajnoki mérkőzést mutatunk élőben az M4 Sport Kézi élő YouTube csatornánkon. A férfiak mezőnyében a NEKA a Dabas KC-t fogadja, míg a hölgyeknél a legutóbbi fordulóban a Győr elleni rangadót elvesztő Ferencvárosi TC a Békéscsaba vendégeként lép pályára. Mindkét találkozó 18:00-kor veszi kezdetét.
ápr. 15
18:18
Demeter Bence hetedik lett az ankarai világkupán (m4sport.hu)
Demeter Bence a hetedik helyen végzett az öttusázók idei világkupa-sorozatának második állomásán, Ankarában.
ápr. 15
18:18
Sporttörténelem: először kerültek elő oválon a Nascar esőgumijai (Racing)
Az idén bevezetett szabályt most először tudták alkalmazni, így lett esőgumis verseny egy oválon.
ápr. 15
18:18
ápr. 15
18:20
Lamparddal sem megy: a Real Madrid után a Brighton is lefocizta a Chelsea-t (Sportal)
Dupla meglepetés a Premier League 31. fordulójában: a Chelsea a Brightontól, a Tottenham pedig a Bournemouthtól szenvedett vereséget.
ápr. 15
18:24
Videó: Novothny-dupla, két perc alatt fordított Mezőkövesden a Vasas (m4sport.hu)
A Mezőkövesd már a 11. percben vezetést szerzett Babunszki tizenegyese után, de a meccs előrehaladtával egyre veszélyesebben játszott a Vasas és csak Piscitelli bravúrjain múlott, hogy nem sikerült kiegyenlíteni az angyalföldi együttesnek. A 39. percben azonban megtört a jég, egy lövésbe Novothny Soma tette bele a lábát, majd két perccel később ism
ápr. 15
18:27
Jannik Sinner és Holger Rune elődöntője élőben, reklámok nélkül (Eurosport)
Élő közvetítés a Jannik Sinner - Holger Rune elődöntőről a monte-carlói ATP 1000-es tenisztornáról. Reklámmentes adás az eurosport.hu-n.
ápr. 15
18:30
Klausz megőrizte veretlenségét a Mitropa Kupában (Racing)
Klausz Kristóf abszolút harmadik helyen zárt a Lavanttal Rallyn, míg magabiztosan nyerte a Mitropa Kupa értékelését és megőrizte veretlenségét.
ápr. 15
18:33
Mintha a gyerek Ferrarit kérne karácsonyra – Klopp szerint így áll Bellingham ügyében a Liverpool (Eurosport)
Jude Bellingham a nyár egyik legkapósabb játékosa lehet, a Liverpool, a Manchester City és a Real Madrid is érdeklődik a Borussia Dortmund sztárja iránt. Jürgen Klopp a hétvégi fordulót megelőzően elmondta, a játékos túlságosan drága lehet a klubjának, de vannak más lehetőségeik is, így ha az angol válogatott középpályásról lemaradnak, akkor sem es
ápr. 15
18:36
Szoboszlaiék nyertek, a Dortmund a 97. percben bukta a győzelmet (m4sport.hu)
A Bayern otthon bukott értékes pontokat a Hoffenheim ellen.
ápr. 15
18:36
Demeter Bence hetedik lett Ankarában az öttusa vk-n (Sportal)
ápr. 15
18:42
Videó: szinte nincs kézirangadó piros lap nélkül, Matej Gaber vágta fejbe a Veszprém átlövőjét (m4sport.hu)
Matej Gaber az OTP Bank-Pick Szeged játékosa ütötte fejbe a Telekom Veszprém jobbátlövőjét, Nedim Remilit. A mérkőzés játékvezetői pedig videózás után piros lappal kiállították a szegediek szlovénját.
ápr. 15
18:45
Újra gyászol a magyar autó-motor sport (Metropol)
Egy héten belül a második versenyző hunyt el.
ápr. 15
18:45
Szoboszlaiék gólgazdag meccsen győztek, a Bayern tovább keresi a formáját Tuchellel (Eurosport)
Az RB Leipzig 3-2 legyőzte az Augsburgot a német labdarúgó Bundesliga 28. fordulójának szombati játéknapján.
ápr. 15
18:48
Videó: a Szeged is kedveskedett az MTK-s kisfiúnak, ő végezte el a kezdődobást a Veszprém elleni meccs második félidejében (m4sport.hu)
Varga Énok nevét egy ország ismerte meg, amikor a március 13-án rendezett MTK-DVTK NB II-es labdarúgó mérkőzés második játékrészében ő végezte el a kezdőrúgást és mindkét lövését védte a miskolciak kapusa, Senkó Zsombor, így elrontva a kisfiú születésnapját. Az eset akkor nagy port kavart, ugyanis Varga Énok igen csalódottan hagyta el a pályát, maj
ápr. 15
18:54
Fazekas Gergő két góllal járult hozzá a házigazda Wisla Plock sikeréhez (Sportal)
A válogatott Fazekas Gergő két góllal járult hozzá a házigazda Wisla Plock 32–24-es győzelméhez a Torus Wybrzeze Gdansk ellen a lengyel férfi kézilabda-bajnokság szombati játéknapján.
ápr. 15
18:57
Beleverte a betonba az ellenfeleket a Toyota a portimaói időmérőn (Eurosport)
Agyonverte ellenfeleit a Toyota a portimaói időmérő edzésen; a japánok elvitték az első két helyet, miközben a legközelebbi rivális a Ferrari egy másodpercre sem tudta megközelíteni őket. Hihetetlen szoros küzdelmet hozott az LMP2, ahol Prema egyetlen ezreddel verte a Vector Sportot, míg a GT-ben ismét Ben Keating és Sarah Bovy csatázott a rajtelső
ápr. 15
19:00
Óriási rangadó, Rosta remekléssel – legyőzte a Veszprémet és hatalmas lépést tett az alapszakaszgyőzelem felé a Szeged (m4sport.hu)
A címvédő Szeged, házigazdaként, 30-28-ra legyőzte a Veszprémet a férfi kézilabda NB I szombati rangadóján.
ápr. 15
19:09
Mikler-mágia a Pick Arénában - először győzte le idén a Szeged a Veszprémet (Eurosport)
A címvédő Szeged, házigazdaként, 30-28-ra legyőzte a Veszprémet a férfi kézilabda NB I szombati rangadóján. A hazaiaknak nyerniük kellett, hogy jó esélyük legyen az alapszakasz megnyerésére - ami pályaelőnyt jelent majd a döntőben -, a vendégeknek ehhez egy döntetlen is elég lett volna.
ápr. 15
19:12
A Mezőkövesd kiütésével szerezte meg első tavaszi győzelmét a Vasas (m4sport.hu)
A kövesdiek három meccsen egy pontot szereztek az utolsó Vasas ellen.
ápr. 15
19:12
Räikkönen már korábban távozhatott volna a Ferraritól, de a kiszemelt borzasztó döntést hozott (Racing)
Danyiil Kvjat elárulta, hogy 2016-ra volt egy ajánlata a Ferraritól, ám ő maradt a Red Bullnál, ami rossz döntésnek bizonyult.
ápr. 15
19:18
Videó: csúcsrangadóhoz méltó befejezés, káprázatos góllal zárta le a Szeged a Veszprém elleni meccset (m4sport.hu)
Gyönyörű kínaival ért véget a Szeged–Veszprém rangadó.
ápr. 15
19:18
A Kecskemét a ZTE-t is legyőzte; Kisteleki Urbán Flóriánról is szót ejtett – délutáni hírösszefoglaló (Sportal)
Lemaradt a legfontosabb sporthírekről? Semmi gond! Most egy kattintással pótolhatja lemaradását.
ápr. 15
19:24
A Szeged nyerte a Veszprém elleni rangadót a férfi kézilabda NB I-ben (Sportal)
A címvédő Szeged, házigazdaként, 30–28-ra legyőzte a Veszprémet a férfi kézilabda NB I szombati rangadóján.
ápr. 15
19:27
Fazekas Gergő: két gól, két kiállítás Plockban (Infostart)
A válogatott Fazekas Gergő két góllal járult hozzá a házigazda Wisla Plock 32-24-es győzelméhez a Torus Wybrzeze Gdansk ellen a lengyel férfi kézilabda-bajnokság szombati játéknapján.
ápr. 15
19:27
Kós Hubert A szintet úszott (Demokrata)
Hasonló jó eredmény elérésére többeknek esélyük nyílik majd a jövő szerdán kezdődő kaposvári országos bajnokságon.
ápr. 15
19:27
A Vasas öt hónap után ismét a Mezőkövesd ellen nyert (Eurosport)
A sereghajtó Vasas meglepetésre 4-1-re nyert a Mezőkövesd vendégeként a labdarúgó OTP Bank Liga 27. fordulójának szombati játéknapján.
ápr. 15
19:30
Kós Hubert A-szintet úszott (Sportal)
Kós Hubert A-szintes eredményt ért el a jövő évi párizsi olimpiára 200 méteres hátúszásban az Egyesült Államokban.
ápr. 15
19:42
a Ferencváros öt nyeretlen bajnoki után fogadja a Honvédot (Sportal)
A Kecskemét délutáni győzelmével három pontra megközelítette a Fradit, így a listavezető győzelmi kényszerben lép pályára a Honvéd ellen.
ápr. 15
19:44
A Vác kikapott Dunaújvárosban a női kézilabda NB I-ben (Sportal)
A Vác 34–31-re kikapott a Dunaújváros vendégeként a női kézilabda NB I szombati játéknapján.