2023. június 6. kedd

jún. 6
0:15
Szentpétervárról erősítene az FTC (Infostart)
A Ferencváros orosz vezetőedzője honfitárs labdarúgóval erősítené meg magyar bajnoki címvédő csapatát.
jún. 6
0:15
Coco Gauff harmadszor jutott negyeddöntőbe a Garroson - Összefoglaló (Eurosport)
Roland Garros - A hatodik helyen kiemelt Coco Gauff másfél óra alatt, két szettben győzte le a szlovák Anna Karolina Schmiedlovát a Roland Garros negyedik fordulójában, hétfőn. A még mindig csak 19 esztendős Gauff harmadik negyeddöntőjét játszhatja Párizsban.
jún. 6
0:15
Hipnózis díjat nyert a HUMDA közlekedésbiztonsági kampánya (Racing)
Egy arany és egy ezüst díjat is nyert az egyik legrégebbi és legrangosabb magyarországi kreatív reklámversenyen, a Hipnózis megmérettetésen a HUMDA Magyar Mobilitás-fejlesztési Ügynökség Zrt. „Nem vagy egyedül az utakon” közlekedésbiztonsági kampánya. Ez az egyetlen olyan hazai szakmai verseny, amelynek zsűrizésében külföldi kreatívigazgatók is rés
jún. 6
0:15
Összekülönbözött Maldini a Milan tulajdonosával (Sportal)
A Sky Sports olasz kiadása szerint nem elképzelhetetlen az, hogy Paolo Maldini távozik a technikai igazgatóposztról.
jún. 6
0:19
Iga Świątek - Lesia Tsurenko - Roland Garros, 4. forduló (Eurosport)
Iga Świątek - Lesia Tsurenko - Roland Garros, 4. forduló - ÉLŐ
jún. 6
0:19
Alonsót nem aggasztja az Aston Martin gyengélkedése és a Mercedes javulása (Racing)
Az idei hét versenyből a Spanyol Nagydíj volt a második, amelyen a kétszeres bajnok nem állt dobogóra. Egész hétvégén sokat kellett dolgoznia az Aston Martinnal, hogy jó legyen az autója, ehhez nem szokott hozzá. Alonso ráadásul idén először a csapattársa, Lance Stroll mögött, a 7. helyen ért célba, vagyis közel sem alakult jól a hazai
jún. 6
0:19
Újabb magyar hegymászó készül nyolcezres csúcsra oxigénpalack nélkül (Sportal)
A világ kilencedik legmagasabb hegycsúcsára, a 8125 méter magas Nanga Parbatra indul június 6-án, kedden Varga Csaba Nagyváradon élő hegymászó, építész – hangzott el az M1 aktuális csatorna hétfői műsorában.
jún. 6
0:21
Itt a bizonyíték, Shakira és Hamilton már együtt vacsorázik (BorsOnline)
Újabb F1-es nagydíjon tűnt fel az énekesnő.
jún. 6
0:23
Grigor Dimitrov - Alexander Zverev, Roland Garros, 4. forduló (Eurosport)
Roland Garros - A hétfő esti programban a 28. helyen kiemelt Grigor Dimitrov a 22.-ként rangsorolt Alexander Zverevvel találkozik a Philippe-Chatrier Stadionban. A mérkőzést élőben, megszakítások nélkül követhetitek az eurosport.hu-n vagy az Eurosport Appon!
jún. 6
0:23
Bajban a Toyota, a Ferrari kezdte élen az idei Le Mans-t (Racing)
Közvetlenül a hétvége előtt pluszsúly, a Le Mans-i teszten pedig egy baleset is sújtotta a japánokat, míg a Ferrari zavartalanul folyamatosan az élen végzett.
jún. 6
0:23
Hónapokra kidőlt az AS Roma angol csatára (Sportal)
Súlyos sérülést szenvedett Tammy Abraham, a múlt heti budapesti Európa-liga döntőben vesztes AS Roma angol válogatott labdarúgója.
jún. 6
0:25
Árulkodó jel Szoboszlai távozására, megtalálta utódját a Lipcse (BorsOnline)
Küszöbön Szoboszlai távozása, újabb angol nagyágyú vinné.
jún. 6
0:27
Magyar érmek Prágában: Kerekes Gréta és Klekner Hanga is dobogón (Eurosport)
Josef Odlozil-emlékverseny - Kerekes Gréta ezüstérmet nyert 100 méter gáton a Nemzetközi Atlétikai Szövetség (WA) kontinentális sorozatának hétfői bronzkategóriás versenyén, Prágában.
jún. 6
0:27
Coman aranyat ér a futballpályán (Sportal)
Az edzők, menedzserek álma, igazi szerencsehozó... Kingsley Coman, amihez nyúl, illetve amibe fejel vagy rúg, arannyá változik.
jún. 6
0:31
Rune négyórás thrillert nyert meg az újabb Garros-negyeddöntőért - Összefoglaló (Eurosport)
Roland Garros - A hatodik helyen kiemelt Holger Rune az ötödik szettben 3-4 0-40-ről fordítva, tízpontos tie-breakben harcolta ki a továbbjutást az argentin Francisco Cerúndolo ellen, így a 20 éves dán szupertehetség ismét Casper Ruuddal mérkőzhet a legjobb 4 közé kerülésért a Roland Garroson.
jún. 6
0:31
Hosszabbít rutinos játékosával a Real Madrid, ő az új csapatkapitány (Sportal)
Hamarosan új szerződést ír alá a Real Madrid labdarúgócsapatának védője, Nacho Fernández, aki a csapatkapitányi karszalagot is megkapja – értesült róla a Marca.
jún. 6
0:35
LeBron James rajtoltatja el a 100 éves Le Mans 24h-t (Eurosport)
A világ egyik legnagyobb autóversenyén minden évben kiemelt szerep jut annak a személynek, aki a 24 óra kezdetén a francia zászló meglengetésével elindítja a futamot. Az idén a 100. évfordulóját ünneplő Le Mans 24h szervezői ezúttal a rajtoltató személyével is nagyot alakítottak: az ünnepélyes jelet az NBA aktív legendája, LeBron James adja majd me
jún. 6
0:35
A korábbi szövetségi kapitány is előadott az I. MLSZ Sportvezetői Konferencián (Sportal)
Pénteken rendezték meg Telkiben az I. MLSZ Sportvezetői Konferenciát neves külföldi és hazai szakemberek részvételével - írja az MLSZ honlapja.
jún. 6
0:39
Otthon egyenlített a Veszprém, a harmadik meccs dönt a bajnoki címről (Eurosport)
Férfi kézilabda NB I - A Veszprém házigazdaként 34-27-re legyőzte a címvédő Szegedet a férfi kézilabda NB I döntőjének hétfői, második mérkőzésén, ezzel 1-1-re alakította a párharc állását.
jún. 6
0:39
A visszavágón ugyan vezetett a Hamburg, de ezúttal sem tudott nyerni, a Stuttgart marad az első osztályban (Sportal)
A Bundesliga tagságért folyó osztályozó első mérkőzésén a Stuttgart magabiztosan, 3–0-ra legyőzte a Hamburgot, így jelentős előnyből várhatta a visszavágót, melyen a hazai pályán futballozó Hamburg ugyan vezetést szerzett, de a Stuttgart megfordította a meccs állását és bennmaradt az élvonalban.
jún. 6
0:43
31 perc játék után jutott negyeddöntőbe a címvédő Swiatek, ukrán ellenfele feladta (Eurosport)
Roland Garros - A címvédő és világelső Iga Swiatek mindössze 31 percet töltött a pályán a hétfő esti nyolcaddöntőben, miután ukrán ellenfele, Lesia Tsurenko - vélhetően - sérülés miatt, 1-5-ös állásnál kezet nyújtott a hálónál.
jún. 6
0:43
Az argentin sztár 14 éves kisfia egy mondattal porig alázta a PSG-t (Sportal)
Sergio Agüero fia nem kímélte a Paris Saint-Germaint a közösségi médiában.
jún. 6
0:47
Százon kívüli nagy nevek és topfavoritok is pályán – jön az első negyeddöntős nap a Garroson (Eurosport)
A Roland Garros tizedik versenynapján egyéni mérkőzésen már csak a Philippe-Chatrier Stadionban csúsznak-másznak a játékosok a vörös salakon, a második hét második játéknapján ugyanis már a legjobb nyolc között rendeznek mérkőzéseket.
jún. 6
0:47
Tavaly súlyosan megsérült a Garroson, most ismét bejutott a nyolc közé (Sportal)
A nőknél és a férfiaknál is kialakult a legjobb nyolc mezőnye a francia nemzetközi teniszbajnokságon (Roland Garros), utolsóként Alexander Zverev biztosította helyét a negyeddöntőben.
jún. 6
0:51
Zverev a harmadik esti meccsét is megnyerte a Chatrier-n, teljes a negyeddöntős mezőny (Eurosport)
Roland Garros - A tavalyi, Rafael Nadal elleni elődöntőben súlyos bokasérülést szenvedett Alexander Zverev tovább menetel a 2023-as Roland Garroson, a hétfő esti nyolcaddöntőben a német a korábbi világbajnok Grigor Dimitrovot győzte le a vártnál simábban, három játszmában. Zverev a 8 között az argentin Etcheverryvel találkozik majd.
jún. 6
3:39
Novak Djokovic - Karen Khachanov - Roland Garros, negyeddöntő (Eurosport)
Novak Djokovic - Karen Khachanov - Roland Garros, negyeddöntő - ÉLŐ
jún. 6
4:27
Carlos Alcaraz - Stefanos Tsitsipas - Roland Garros, negyeddöntő (Eurosport)
Jön a Carlos Alcaraz - Stefanos Tsitsipas szuperrangadó a Roland Garros negyeddöntős szakaszában! Kövesd magyar kommentárral élőben, reklámok nélkül az eurosport.hu-n vagy az Eurosport Appon!
jún. 6
4:45
Bugyi és melltartó nélkül mutogatja magát a kanapén az egzotikus bombázó (Metropol)
Pandora nem akarta formás idomait takarni.
jún. 6
6:15
Hamilton minden vágya az, hogy Verstappennel versenyezzen (Racing)
Lewis Hamilton örült annak, hogy a Spanyol Nagydíjon közelebb kerültek Max Verstappenhez, ám a brit versenyző tovább csökkentené a hátrányt. A Mercedes dicséri az új csomagját, ami lassan ugyan, de beérni látszik. A csillagosok versenyzői ugyanis a dobogóra állhattak a holland világbajnok mellé, így boldogan csomagoltak össze Barcelonában. Ugyanakk
jún. 6
6:21
Iniestáékkal csap össze a Barcelona; vb-meccset játszanak soccásaink – keddi sportműsor (Sportal)
Egy helyen megtekinthetőek a keddi legfontosabb sportesemények.
jún. 6
6:27
Ogier: Eljött az idő, amikor át kell gondolnunk a WRC jövőjét (Racing)
Sébastien Ogier szerint valóban eljött az ideje, hogy átbeszéljék a WRC jövőjét, mert az egykoron nagyszerű bajnokság komoly válságba került.
jún. 6
6:33
Király Gábor is reagált Ibrahimovic visszavonulására; nem dőlt el a Szeged–Veszprém csata – reggeli hírösszefoglaló (Sportal)
Egy helyen megtekinthetőek a hétfő esti legfontosabb sporthírek.
jún. 6
6:39
Megszólalt a hegymászó, aki utoljára látta Suhajda Szilárdot (Sportal)
Elia Saikaly hegymászó-filmes számára nyilvánvaló volt, hogy nagyon kicsi volt Suhajda Szilárd esélye arra, hogy ezt túlélje.
jún. 6
6:57
A Vegas növelte előnyét a Stanley Kupa döntőjében (Sportal)
A Vegas Golden Knights 7–2-re legyőzte a vendég Florida Panthers csapatát az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) Stanley Kupa-döntőjének második mérkőzésén, hétfőn, így 2–0-ra vezet az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharcban – számolt be róla az MTI.
jún. 6
7:09
Juan Carlos Pastor: ez olyan volt, mint Szegeden, csak fordított szereposztásban (Infostart)
jún. 6
7:15
Szoboszlait megbüntethetik, megvan a Seria A első afrikai gólkirálya, Swiatek tovább menetel (Eurosport)
Újabb Ruud-Rune párharc lesz a Garroson, Swiatek ellenfele feladta. Alakul a Roland Garros negyeddöntős mezőnye.
jún. 6
7:15
Világbajnoki bronzérmes a magyar válogatott (Sportal)
A hétfői versenynapon zárult a csapatverseny az orlandói footgolf-világbajnokságon. A mexikóiak 2–1-es legyőzésével Magyarország szenior válogatottja megkaparintotta a harmadik helyet – számolt be róla a magyar szövetség hivatalos honlapja.
jún. 6
7:17
„Bevallom, erre nem készültünk” – Bánhidi a Veszprém elleni vereség után (Sportal)
A Telekom Veszprém elleni 34–27-es vereséget követően a Pick Szegedtől Bánhidi Bence és Bodó Richárd értékelte a bajnoki döntő második mérkőzését a Sportal TV-nek.
jún. 6
7:27
Éjszakán át kellett győzködni a Red Bull csapatfőnökét, hogy ne szerződjön a Ferrarihoz (Racing)
Helmut Marko elárulta, évekkel ezelőtt Adrian Newey-t, a közelmúltban pedig Christian Hornert kellett hosszasan győzködnie a maradásról.
jún. 6
7:39
Félrelépéssel vádolják a brazil sztárt, váratlan helyről kapott védelmet (Sportal)
Casemiro sikeres első évet tudhat maga mögött a Manchester Unitedben.
jún. 6
8:03
Két év után kapott újra munkát a korábbi holland kapitány (Sportal)
Az egyesült arab emirátusokbeli al-Dzsazira saját hivatalos oldalain jelentette be, hogy Frank de Boer lett a csapat új vezetőedzője.
jún. 6
8:15
Nemzetközi sajtó: Verstappen sétakocsikázott, míg a Mercedes visszatért (Racing)
A nemzetközi sajtóorgánumok Max Verstappen teljesítményét és a Mercedes felemelkedését dicsérték. A holland versenyző Spanyolországban sem talált ellenfelére, így tovább növelte a pontjai és a győzelmei számát. Ám meglepetésre nem a Ferrari vagy az Aston Martin csatlakozott hozzá a dobogón, hanem a két Mercedes. A fejlesztési csomagról pozitívan ny
jún. 6
8:21
Ilic Zoran magyar bajnokként távozna Veszprémből (Sportal)
A Veszprém 34–27-re megnyerte a Szeged elleni bajnoki döntő második meccsét, ezzel egyenlített a két győztes meccsig tartó párharcban. A találkozó után a hazaiaktól a hét gólig jutó Ilic Zoran, valamint a parádésan védő Vladimir Cupara értékelt a Sportal TV-nek.
jún. 6
8:33
Erős mezőny lesz a harmadik Baja Satu Marén (Racing)
Csucsuéknak az autóra is vigyázni kell, mert a verseny után Görögországba utaznak.
jún. 6
8:39
Németh András csapata marad a Bundesliga II-ben (m4sport.hu)
A Hamburg otthon is kikapott a Stuttgarttól az osztályozón.
jún. 6
8:51
Hanga Ádámék elődöntőznek - sport a tévében (Infostart)
Német másodosztályú futballmérkőzés, spanyol kosárlabda, Roland Garros, egy kis atlétika és országúti kerékpár a sportcsatornák élő közvetítéseinek kínálatában.
jún. 6
8:51
Elsírta magát a kisfiú mikor meglátta kedvenceit, a játékosok vigasztalták (Sportal)
Az FC Barcelona csapata Japánba utazott, ahol majd az Andrés Iniestát is foglalkoztató Vissel Kobe vendégei lesznek egy barátságos mérkőzés keretein belül. A katalánok már megérkeztek a szállodába, ahol rajongóikkal is találkoztak.
jún. 6
8:53
Máltán kapott kispadot az olaszok világbajnoka (Sportal)
Mauro Germán Camoranesi lett a máltai bajnokságban szereplő Floriana vezetőedzője.
jún. 6
9:03
Szimulátor hajnali 2-ig: Hamiltonék Schumacher kulcsszerepét emlegették (m4sport.hu)
Hajnalig rótta a szimulátoros köröket Mick Schumacher a barcelonai pénteken, hogy segítsen irányt találni a Mercedesnek. Lewis Hamilton és George Russell is hálásan emelte ki a kettős dobogójukban játszott szerepét, és főnöke is dicsérte a munkáját.