2024. június 15. szombat

jún. 15
17:51
Őszintén elmondták a focisták, ezt rontottuk el az Eb-n (BorsOnline)
Aki látta a svájciak elleni első félidőt, az tudja, miért rontottuk el a rajtot az Európa-bajnokságon. Nincs veszve semmi a magyar válogatott számára.
jún. 15
17:57
Kikapott a magyar válogatott 3:1-re Svájctól (SzMo)
Az első félidőben 2:0-ra vezetett Svájc, aztán Varga Barnabás szépített a második félidőben, de Emboli bebiztosította a svájciak győzelmét.
jún. 15
17:57
Megszólalt Szoboszlai Dominik az Eb-vereség után (Liner)
Szoboszlai Dominik is őszinte szavakat fogalmazott meg annak kapcsán, mi is történt valójában Svájc ellen a pályán.
jún. 15
18:03
Döbbenetes adat, az átlagfizetés húszszorosa várta a magyar focistákat az Eb-n (Ripost)
Célprémium az aranyért.
jún. 15
18:03
Varga Barnabás: A második negyvenöt perc már jobban is nézett ki, megvoltak a helyzeteink, erre kell építkeznünk (SzMo)
Szerinte az utolsó percekben, egygólos hátrányban kockázatot kellett vállalni. Ilyenkor benne van a pakliban, hogy ez megbosszulja magát ez a próbálkozás.
jún. 15
18:03
Gálfi nem jutott be a hollandiai döntőbe (Sportal)
Gálfi Dalma kikapott az elődöntőben szombaton a hollandiai 's-Hertogenbosch városában zajló füvespályás tenisztorna 267 ezer euró (105 millió forint) összdíjazású női versenyében - írta az Mti.
jún. 15
18:05
A magyar-svájci meccs legjobbja: Az első félidő egyértelműen a miénk volt (Sportal)
Az Európai Labdarúgó Szövetség (Uefa) szerint a svájciak csapatkapitánya, Granit Xhaka nyújtotta a legjobb teljesítményt a Magyarország elleni csoportmérkőzésen.
jún. 15
18:09
"Innen szép a győzelem!" - Szoboszlai kiadta a jelszót a vesztes Eb-rajt után (Metropol)
Így értékelték a Svájc elleni vereséget a főszereplők.
jún. 15
18:09
Marco Rossi: Az első félidőben lefociztak minket (m4sport.hu)
A szövetségi kapitány szerint a magyar játékosok többsége tudása alatt teljesített Svájc ellen.
jún. 15
18:09
Videó: Rendőrök vittek el egy magyar szurkolót Kölnben (SzMo)
A szurkolót kivezették a rendőrök a stadion felé vonuló csoportból. A drukker pirotechnikai eszközt használt.
jún. 15
18:09
Marco Rossi szerint két-három játékos játszott jól (Telex)
Szoboszlai szerint pedig nem lehet ajándékként várni a három pontot. A folytatásban a második félidőben mutatott játékra építene a válogatott.
jún. 15
18:15
Rossi szerint az első félidőben lefocizták a válogatottat, és vállalja a felelősséget (Liner)
Marco Rossi magyar szövetségi kapitány senkire sem akar ujjal mutogatni, de Svájc ellen kevés játékostól látott jó teljesítményt az Európa-bajnokságon.
jún. 15
18:21
Pokoli félidő után legalább a becsületét megőrizte a válogatott (444.hu)
Kedélyesebb volt a szurkolók vonulása, mint 8 éve, de bent sokkolta a nézőket az első félidei magyar játék. Ilyen volt a Svájc elleni vereség az Európa-bajnokságon a helyszínről.
jún. 15
18:21
jún. 15
18:33
Szoboszlai Dominik: Nem mehetsz bele úgy egy meccsbe, hogy azt hiszed, ajándékba fogod kapni a három pontot (m4sport.hu)
A magyar válogatott csapatkapitánya szerint "innen szép a győzelem".
jún. 15
18:33
Így szurkoltak a magyar válogatottnak a Szabadság téren (SzMo)
A Szabadság téren sokan szurkoltak a válogatottnak. Itt vannak a helyszínen készült fotóink.
jún. 15
18:39
Erre ki számított? Így búcsúztak a magyarok a svájci meccstől (Ripost)
Van, ami nem változik.
jún. 15
18:39
Stollár Fanny döntős párosban a valenciai tenisztornán (m4sport.hu)
Stollár Fanny és Katarzyna Piter döntő rövidítésben nyerte az ellődöntőt.
jún. 15
18:51
Orbán Viktor megüzente: "Reszkess, Németország!" (Blikk)
Orbán Viktor is izgatottan várja, hogy a magyar labdarúgó-válogatott megkezdje szereplését az Európa-bajnokságon. Az alábbi fotóval hangolt a kontinenstornára.
jún. 15
18:51
Orbán Viktor mindössze két szóval reagált a magyar válogatott vereségére (SzMo)
A miniszterelnök a helyszínen, Kölnben tekintette meg a magyar válogatott első csoportmérkőzését az idei foci Eb-n. A meccs után két szót írt ki a közösségi oldalán.
jún. 15
18:51
Stollár Fanny döntős Valenciában (Sportal)
Stollár Fanny és Katarzyna Piter bejutott a páros verseny döntőjébe a Valenciában zajló, 115 ezer dollár összdíjazású salakpályás challenger-tenisztornán - számolt be róla az Mti.
jún. 15
18:51
Mir: Versenyzőként már nincs sok időm hátra, szeretnék biztosra menni, amikor döntök a jövőmről (P1race)
Joan Mir egyelőre a Hondánál képzeli el a jövőjét, de az neki a legfontosabb, hogy rájöjjön, jövőre újra jó lesz-e a japán gyártó motorja.
jún. 15
18:53
Megtalálta új vezetőedzőjét a Brighton - hivatalos (Sportal)
Az angol labdarúgó-bajnokságban szereplő Brighton & Hove Albion a hivatalos honlapján jelentette be, hogy Fabian Hürzeler veszi át a csapat irányítását.
jún. 15
18:55
Murat Yakin: Van egy jó csapatom, bízom magamban és a döntéseimben (Sportal)
Boldog svájciak értékeltek a Magyarország elleni 3-1-es győzelmet követően, a szövetségi kapitány, Murat Yakin és a meccs legjobbjának választott Granit Xhaka is kiemelte, hogy az első félidőben kiválóan futballoztak.
jún. 15
18:57
Varga Barnabás a Svájc elleni vereség után: Magabiztosak voltunk, de nem elég élesek (Sportal)
Bár a szünet után feljavult, így is vereséggel kezdett az Eb-n magyar válogatott. Az első félidőben a tudása alatt játszó együttesnek a hajrában volt esélye az egyenlítésre, ám a hosszabbításban még egy gólt kapott: Svájc 3-1-re nyert. A lefújás után a magyar válogatott gólszerzője, Varga Barnabás értékelt a Sportal Tv kamerája előtt a kölni stadio
jún. 15
18:57
Bolla a Svájc elleni vereség után: az első félidő után nem volt nehéz feljavulni (Sportal)
Bár a szünet után feljavult, így is vereséggel kezdett az Eb-n magyar válogatott. Az első félidőben a tudása alatt játszó együttesnek a hajrában volt esélye az egyenlítésre, ám a hosszabbításban még egy gólt kapott: Svájc 3-1-re nyert. A lefújás után a magyar válogatott szélsője, Bolla Bendegúz értékelt a Sportal Tv kamerája előtt a kölni stadion i
jún. 15
19:03
Marco Rossi elmagyarázta, mi okozta a magyar csapat első félidei szétesését (m4sport.hu)
"Az első félidőben egy taktikai félreértésben voltunk."
jún. 15
19:03
Sallai Roland is megszólalt: Ilyen többet nem fordulhat elő (SzMo)
Szerinte a labdaszerzésekkel volt a legtöbb problémája a csapatnak. Az első félidő nem úgy sikerült, mint ahogy szerették volna.
jún. 15
19:03
Spanyolország–Horvátország 3-0 (Telex)
.
jún. 15
19:05
Bejelentették Grzelak utódját Fehérváron (m4sport.hu)
Pető Tamást nevezték ki a Fehérvár FC labdarúgócsapatának vezetőedzőjévé. Az 50 éves tréner az Újpesthez távozó Bartosz Grzelakot váltja a kispadon.
jún. 15
19:09
Nagy Ádám a vereség után: csalódottak és dühösek vagyunk, csak magunkat okolhatjuk (Sportal)
Bár a szünet után feljavult, így is vereséggel kezdett az Eb-n magyar válogatott. Az első félidőben a tudása alatt játszó együttesnek a hajrában volt esélye az egyenlítésre, ám a hosszabbításban még egy gólt kapott: Svájc 3-1-re nyert. A lefújás után a magyar válogatott középpályása, Nagy Ádám értékelt a Sportal Tv kamerája előtt a kölni stadion in
jún. 15
19:11
Marco Rossi: Szövetségi kapitányként én vagyok az első számú felelős a vereségért (Sportal)
Az Európa-bajnokságot a Svájc elleni 3-1-es vereséggel nyitó magyar válogatott szövetségi kapitánya nem tagadta, nagy csalódás számára a végeredmény.
jún. 15
19:15
Egykori válogatott labdarúgó a Fehérvár FC új vezetőedzője - hivatalos (Sportal)
A labdarúgó Nb I-ben szereplő Fehérvár Fc a hivatalos honlapján jelentette be, hogy Pető Tamás veszi át a csapat irányítását.
jún. 15
19:21
Így reagált Orbán Viktor a magyar válogatott vereségére (Metropol)
Svájc válogatottja 3–1-re verte a csapatunkat.
jún. 15
19:27
Marco Rossi arról nyilatkozott, hogy "elviszi a balhét", de magyarázatában a csapat hibáiról is beszélt (HírTV)
Rossi szerint nagyon nehéz megmagyarázni az EB-n való első mérkőzésük eredményét és a játékot, amiért mint edző, ő az elsőszámú felelős.
jún. 15
19:27
Videó: Nemcsak Orbán Viktor, Magyar Péter is a helyszínről nézte a meccset (SzMo)
Nemcsak a miniszterelnök, hanem a TISZA Párt politikusa, az elmúlt hónapokban a figyelem középpontjában került Magyar Péter is a helyszínen szurkolt a magyar csapatnak.
jún. 15
19:27
F1-es autó tesztelése közben hajtott az utcára a pilóta, ő és több járókelő is meghalt (Racing)
Napra pontosan 63 éve vesztette életét Giulio Cabianca egy tesztbalesetben, melynek során az utcára kihajtva több ember halálát okozta.
jún. 15
19:45
Ronaldinho kifakadt, soha nem tapasztalt még ilyet (Sportal)
Még el sem kezdődött a Copa América, de a brazilok egykori kiválósága, Ronaldinho már leszámolt hazája válogatottjával.
jún. 15
19:47
Kulcsfontosságú győzelem; láthatatlan Szoboszlai Dominik - svájci sajtószemle (Sportal)
A svájci sajtó megérdemelt győzelemről, valamint a láthatatlan Szoboszlai Dominikról írt, miután válogatottjuk 3-1-re győzte le a mieinket az Európa-bajnokságon.
jún. 15
19:51
Mi esett ki Embolo mezéből, miközben a mindent eldöntő gólt lőtte a magyaroknak? (Telex)
Ritkán látott körülmények között született a harmadik svájci gól.
jún. 15
19:57
A dobogósok nyilatkozatai a Mecsek Rally végén (Racing)
Csomós Miklós és Nagy Attila nyert a Mecsek Rally, Velenczei Ádám és Turán Frigyes előtt. A pécsi Széchenyi téren kérdeztük a pilótákat, valamint a helyi hőst, Ranga Pétert. Csomós Mixi: Német Gábor azt nyilatkozta a nap felénél, hogy Mixi úgyis előhúz valamit a kalapból, ha kell. Igaza lett, de nem tudtak mellettetek állni a végén.
jún. 15
20:09
Denny Hamlin máris ülést ajánlott a visszavonuló Martin Truex Jr.-nak (USAracing)
Pénteken délután jelentette be hivatalosan Martin Truex Jr., hogy az idei Nascar-szezon végén befejezi teljes...
jún. 15
20:09
Denny Hamlin máris ülést ajánlott a visszavonuló Martin Truex Jr.-nak (Racing)
jún. 15
20:15
Új rekord és gólpassz: házi feladat előtt villogott az Eb csodagyereke (Metropol)
Gólpasszig jutott a 16 éves Lamine Yamal. Utáni házit írt?
jún. 15
20:15
A spanyolok simán lefocizták a horvátokat (444.hu)
Yamal lett az Eb-k történetének legfiatalabb játékosa, más izgalom nem nagyon volt a meccsen. Spanyolország-Horvátország 3-0.
jún. 15
20:15
A hatékony Spanyolország egy félidő alatt rendezte a pechpakkot cipelő horvát válogatottat (m4sport.hu)
A spanyol labdarúgó-válogatott 3–0-ra legyőzte Horvátországot az Európa-bajnokság B csoportjának szombati mérkőzésén.
jún. 15
20:21
Foci Eb: a spanyolok simán verték három góllal a horvátokat (SzMo)
Nem volt nehéz dolguk a spanyoloknak a horvátok ellen a foci Eb szombati napján.
jún. 15
20:21
A spanyolok leiskolázták a horvátokat a halálcsoport első meccsén (Telex)
Az első félidő végére már ki is alakult a 3-0-s végeredmény, a horvátoknak szerencséjük sem volt a berlini meccsen.