Grégoire Munster elégedett lehet Szardínián nyújtott teljesítményével, még akkor is, ha a szurkolók sokkal jobb teljesítményt várnának tőle, hiszen Szardínián kifizetődött óvatos vezetése.
A magyar válogatott az Eb-re hangolva játszott Írországgal, de nem találta a skótokéhoz hasonló játékstílus ellenszerét. A csapat egy félóra után kapott gólra hamar egy Lang-találattal válaszolt, a második félidő végén egy könnyelműen eladott labda pecsételte meg a válogatott és a 14 meccses veretlenségi sorozat sorsát.
Az Európa-bajnokság jövő heti rajtjára készülő magyar labdarúgó-válogatott hosszabbításban kapott góllal 2-1-es vereséget szenvedett az ír csapat vendégeként a Dublinban rendezett keddi barátságos mérkőzésen.