2024. június 7. péntek

jún. 7
20:30
2029-ig megvan a férfi kézi BL négyes döntőjének helyszíne (Sportal)
Az Európai Kézilabda Szövetség, az Ehf Marketing, Köln városa és a Lanxess Arena megállapodott egymással, így az Ehf Bajnokok Ligája négyes döntője további három évig, 2029-ig biztosan Kölnben marad.
jún. 7
20:48
Hoppá, gólrekorder labdarúgó is jelölt a Fradi kispadjára (Sportal)
Az ír szakember a mögöttünk hagyott idényben megnyerte az ír bajnokságot a Maccabi Tel-Avivval.
jún. 7
20:54
Szabados Noémi a sírból jött vissza a döntőben, mégis ezüst jutott neki a Polyák–Varga-emlékversenyen (m4sport.hu)
A 74 kilós Kuramagomedov Murad és a 72 kilós Szabados Noémi is ezüstérmet szerzett a Polyák Imre-Varga János birkózó emlékverseny pénteki versenynapján a BOK Csarnokban.
jún. 7
20:54
Vámos Mártonéké a bronzérem a férfi vízilabda BL-ben (Sportal)
A Vámos Mártonnal felálló Olympiakosz végzett a férfi vízilabda Bajnokok Ligájában a harmadik helyen.
jún. 7
20:56
Esőszünet, majd végül száraz gumik – Norris volt a leggyorsabb az első edzésen (m4sport.hu)
A McLaren versenyzőjét a Ferrari kettőse követte Sainz, Leclerc sorrendben.
jún. 7
21:00
Jégeső, szivattyúzás, baleset – hektikusan indult a kanadai F1-es hétvége (Racing)
A Kanadai Nagydíj kezdetére megérkezett az ítéletidő Montrealba, ami teljesen felborította az első szabadedzés megszokott menetrendjét.
jún. 7
21:06
A kapuskérdés és Szalai Attila is szóba került Rossi sajtótájékoztatóján (Sportal)
Minden mérkőzés eredménye számít, a holnapi nap célja, hogy senki ne szenvedjen sérülést és győzzön a csapat - mondta Marco Rossi, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya az izraeliek elleni, szombati barátságos találkozó előtti sajtótájékoztatón, pénteken a debreceni Nagyerdei Stadionban.
jún. 7
21:08
Két magyar ezüst- és egy bronzérem a birkózók budapesti versenyén (Sportal)
A 74 kilós Kuramagomedov Murad és a 72 kilós Szabados Noémi is ezüstérmet szerzett a Polyák Imre-Varga János birkózó emlékverseny pénteki versenynapján a Bok Csarnokban - írja az Mti.
jún. 7
21:18
Al Rajhi nyert Argentínában, Marokkóban dől el az idei vb cím (Racing)
Al-Attiyahnak Marokkóban már Daciával kell megvédeni a címét.
jún. 7
21:18
F1-hírek: Norris volt a leggyorsabb az első kanadai szabadedzésen (Sportal)
Lando Norris, a McLaren brit versenyzője volt a leggyorsabb a Forma-1-es Kanadai Nagydíj pénteki első szabadedzésén.
jún. 7
21:30
Dráma a 20 km végén: az utolsó méteren vesztette le a bronzérmet a már ünneplő spanyol (m4sport.hu)
Olasz arany és ezüst született női 20 km-es gyaloglásban, Récsei Rita legjobb magyarként, nagyszerű versenyzéssel a 14. helyen végzett.
jún. 7
21:48
Macskanőként invitál az ágyba a szőke szépség: "Csak te és én?" (Ripost)
Vic nagyon nem szeretne egyedül maradni a paplanok között.
jún. 7
21:48
Az izraeli labdarúgók ellen lép pályára szombaton a magyar futball-válogatott (HírTV)
Focistáink szombaton Debrecenben mérkőznek meg Izrael ellen. A meccs az utolsó felkészülési mérkőzés lesz az Európa-bajnokság előtt.
jún. 7
22:00
IndyCar: Canapino az utolsó pillanatban visszalépett, Siegel váltja Road Americán (USAracing)
Közvetlenül az első edzés előtt jelentették be hivatalosan, hogy Agustín Canapino nem vesz részt az...
jún. 7
22:00
IndyCar: Canapino az utolsó pillanatban visszalépett, Siegel váltja Road Americán (Racing)
jún. 7
22:12
Famin: Jogosan voltam feldúlt, de nem volt téma Ocon felfüggesztése (m4sport.hu)
Bruno Famin csapatfőnök jogosnak érzi a monacói felháborodását, de megerősítette, sosem tervezte eltiltani egy versenytől a csapattársának ütköző Esteban Ocont. A szakításuk hátteréről is beszélt.
jún. 7
22:36
Megtört a Recco-átok: Bajnokok Ligája-győztes a Ferencváros férfi pólócsapata (m4sport.hu)
Az FTC-Telekom nyerte a férfi vízilabda Bajnokok Ligája 2023/2024-es idényét, miután a Máltán rendezett négyes döntő pénteki fináléjában 12–11-re legyőzte az utóbbi három évben győztes olasz Pro Reccót.
jún. 7
22:48
Újra Európa trónján a triplázó Ferencváros (Demokrata)
A Ferencváros nyerte a férfi vízilabda Bajnokok Ligája 2023/24-es kiírását.
jún. 7
23:00
Óriási siker: a Fradi vízilabdázói nyerték a Bajnokok Ligáját (SzMo)
Öt év után nyert újra a Ferencváros. A döntőben a háromszoros címvédő Pro Reccót győzték le.
jún. 7
23:06
A középmezőnyből várják a magyarok a női hétpróba hajráját a római Eb-n (m4sport.hu)
A 200 méter mind a három magyarnak gyengébben sikerült a női hétpróbázók versenyében, melynek első napját követően Nemes Rita és Krizsán Xénia holtversenyben a 11., Szűcs Szabina pedig a 17. a római szabadtéri atlétikai Európa-bajnokságon.
jún. 7
23:54
Anglia kikapott Izlandtól, a németek legyőzték a görögöket az Európa-bajnokság főpróbáján (m4sport.hu)
A magyarokkal azonos Európa-bajnoki csoportban szereplő német labdarúgó-válogatott felkészülési mérkőzésen 2-1-re győzött pénteken Görögország ellen, Anglia pedig a Wembley-ben kapott ki Izlandtól.