2024. szeptember 26. csütörtök

szept. 26
0:15
Hoppá! Kiderült, mikor tér vissza a ringbe Berki Mazsi (Blikk)
Bár a Sztárbox idei évada már javában zajlik, arról eddig nem érkezett információ, hogy a másik versenyben pontosan mikor és kikkel csapnak majd össze a magyar hírességek. Most lehullt a lepel arról, mikor startol el a HELL Boxing Kings, ahol többek között a Sztárbox női könnyűsúlyú kategóriájának tavalyi győztesét, Berki Mazsit, valamint Brasch Be
szept. 26
0:15
A Ferencváros ellen akar új fejezetet nyitni a szebb napokat látott Anderlecht (Infostart)
A belga rekorderbajnok RSC Anderlecht ellen kezdi meg ma este a Ferencváros a szereplését az Európa-liga 2024-es főtábláján. A brüsszeli csapat hetek óta nyeretlen, új edzővel várja a magyar bajnokot. Az ottani lapok sűrűn emlegetik a két csapat 1995-ös párharcát – mi, magyarok biztosan kiegyeznénk hasonló eredménnyel.
szept. 26
0:15
Vereséggel kezdett a Ferencváros az Európa-ligában (444.hu)
A házigazda Anderlecht a végén emberhátrányban focizva győzött 2:1-re Brüsszelben.
szept. 26
0:15
Pascal Jansen: (m4sport.hu)
A Fradi edzője szerint nem azon múlott a pontszerzés, hogy csak négy perc volt a hosszabbítás.
szept. 26
0:15
Élőben adja a tv a Ferencváros nagy meccsét az Európa-ligából (Liner)
Élőben adja a televízió a Ferencváros várva várt mérkőzését az Európa-ligából, rögtön egy erős ellenféllel kezdenek a magyarok.
szept. 26
0:15
Büntető, piros lap és szépítés - a Fradi pont nélkül maradt Brüsszelben az El-nyitányon (Sportal)
A hajrában emberelőnyben futballozott, ennek ellenére 2-1-es vereséget szenvedett a Ferencváros az Anderlecht otthonában az Európa-liga alapszakaszának első fordulójában.
szept. 26
0:15
Öt perc alatt döntött az Anderlecht a Fradi ellen, és 2-1-re nyert az El-ben (Telex)
A belgák egy távoli lövéssel, majd tizenegyesből vették be a magyar bajnok kapuját, aztán egy kiállítás után felcsillant a remény, de az egyenlítésre semmi esély nem volt.
szept. 26
0:15
Újonc csapattársa rámutatott, hogy a tőle "pontokat lopó" Bautista melyik területen jobb nála (P1race)
Nicolò Bulega számított arra, hogy Álvaro Bautista utoléri a második cremonai futam végén, mivel a címvédú használt gumikon gyorsabb nála.
szept. 26
0:19
Sportközgazdász: az FTC már másfél milliárd forintot keresett, és még százmilliókat gyűjthet az Európa-ligában (Infostart)
Az előző szezonoknál több pénzt kereshet a Ferencváros a mostani labdarúgó Európa-liga-szerepléssel, ráadásul az átalakított csoportkör négy hazai meccséből komoly jegybevétellel is számolhat – mondta az InfoRádióban Szabados Gábor sportközgazdász az Anderlecht elleni szerdai mérkőzés előtt.
szept. 26
0:19
Igazi csapás érte a Real Madridot, heteken át nem játszhat Mbappé (Liner)
Eleinte abban bíztak az orvosok, hogy maximum egy meccses pihenőről lesz szó, de nem erről jóval többről van szó.
szept. 26
0:19
Bartók Donát három gólt lőtt a svájci bajnokságban (Sportal)
Bartók Donát három gólt lőtt a címvédő Kadetten Schaffhausen csapatában, amely 28-23-ra győzött az Amicitia Zürich otthonában a svájci férfi kézilabda-bajnokság szerdai játéknapján.
szept. 26
0:19
Hengerelt a Liverpool az angol Ligakupában (Telex)
5-1-re tömték ki a West Ham Unitedet.
szept. 26
0:19
Hivatalos: a MotoGP mégsem száll le a hullámvasútról, marad a naptárban az izgalmas európai pálya (P1race)
Szerdán bejelentették, hogy a Portugál Nagydíj, és így a portimãói pálya további két évig biztosan bennmarad a MotoGP naptárában.
szept. 26
0:23
Bátor döntést hozott a válogatott védő (Infostart)
Bejelentette visszavonulását Raphaël Varane világbajnok francia labdarúgó.
szept. 26
0:23
Szoboszlai Dominik nélkül is simán továbbjutott a Liverpool az angol Ligakupában (Liner)
A Liverpool is pályára lépett szerda este több más sztárcsapat mellett, Szoboszlai Dominik csapatának az angol Ligakupában volt jelenése.
szept. 26
0:23
Szobrot állítanak az olimpiai bajnoknak Nagyváradon (Sportal)
Szobrot állítanak Kabos Endre nagyváradi születésű kardvívó olimpiai bajnoknak szülővárosában - közölte szerdán a nagyváradi polgármesteri hivatal.
szept. 26
0:23
Mit Michelin az egyik kezével adott, a másikkal elvette (P1race)
Guld Péter véleményt formált az Emilia-romagnai Nagydíjról, külön figyelmet szentelve Francesco Bagnaia vasárnapi bukásának.
szept. 26
0:27
Egygólos vereséget szenvedett a Ferencváros Brüsszelben (Infostart)
A Ferencváros az első félidőben jól tartotta magát Brüsszelben, az Anderlecht ellen az Európa-liga főtáblájának első fordulójában, de a második közepén öt perc alatt kapott két gólt. Emberelőnybe kerülve egy öngóllal szépített, de 2-1-re kikapott.
szept. 26
0:27
Európa-liga: 2-1-re kikapott a Ferencváros, kínos helyzetbe került a Manchester United (Liner)
A Ferencváros az Anderlecht otthonában kezdte meg a menetelést az Európa-ligában szerda este Belgiumban.
szept. 26
0:27
Nem jár ezért piros lap? Varga Barnabás felé köpött az Anderlecht játékosa (Sportal)
Varga Barnabás, a Ferencváros válogatott csatára összetűzésbe keveredett az Anderlecht védőjével, Zankával a szerdai Európa-liga-mérkőzésen. A két játékos előbb lökdösődött, majd néhány perccel később Varga hátulról felrúgta a hátvédet, aki ezután jól látható módon a magyar játékos felé köpött.
szept. 26
0:27
Rea még a kemény hetei alatt sem épült fel teljesen, de már készen áll, hogy Aragóniában visszatérjen (P1race)
Jonathan Rea még mindig nincs százszázalékos állapotban. de így is megkísérli a visszatérést a következő fordulóban, Aragóniában.
szept. 26
0:31
Negatív rekordot döntött a nagy kiütést kapó Veszprém a Bajnokok Ligájában (Sportal)
A Veszprém Hc 39-30-ra kikapott a portugál Sporting Cp otthonában a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének harmadik fordulójában, szerdán.
szept. 26
0:35
Szoboszlai nélkül kiütéssel nyert a Liverpool - már a következő ellenfele is megvan (Sportal)
A Liverpool 5-1-re verte a West Ham Unitedet, míg az Arsenal hasonló arányban tömte ki Schön Szabolcsot is foglakoztató Boltont. Szoboszlai Dominik mellett Schön is végig a kispadon volt.
szept. 26
0:39
Az MU nem bírt holland ellenfelével; a Galata Sallai nélkül is legyőzte a Fradi El-ellenfelét (Sportal)
A Ferencváros ellenfelei is játszottak az Európa-liga-alapszakasz szerdai játéknapján. A Dinamo Kijev a Laziótól szenvedett 3-0-s vereséget, a Paok a Sallai Rolandot nélkülöző Galatasaraytól kapott ki 3-1-re, míg a Nice 1-1-et játszott a Real Sociedaddal.
szept. 26
0:43
Hétből hét: továbbra is hibátlan a Barcelona (Sportal)
A spanyol első osztályú bajnokság (La Liga) hetedik fordulójában a Barcelona Robert Lewandowski góljával 1-0-ra legyőzte a Getafét.
szept. 26
0:47
Potyogtak a magyar gólok a nemzeti labdarúgókupákban (Sportal)
Öt külföldön játszó magyar labdarúgó szerzett gólt szerdán nemzeti kupasorozatokban.
szept. 26
0:51
Dibusz Dénes az első bekapott gólról: Semmit nem láttam (Sportal)
Mint ismert, a hajrában emberelőnyben futballozott, ennek ellenére 2-1-es vereséget szenvedett a Ferencváros az Anderlecht otthonában az Európa-liga alapszakaszának első fordulójában. A mérkőzést követően a Fradi vezetőedzője és játékosai értékeltek az M4 Sport kamerái előtt.
szept. 26
5:30
„Mintha a szomszéd véget vetett volna a bulinak” – banális hiba miatt szállt el a csoda reménye (Racing)
Napra pontosan 25 éve rendezték az 1999-es Európa Nagydíjat, amelyen Heinz-Haral Frentzennek elszálltak a világbajnoki esélyei.
szept. 26
6:00
Öt gól és piros lap: győzelemmel kezdett a Fradi El-ellenfele (Sportal)
A megújult Európa-liga alapszakaszának első fordulójában a Ferencvárossal is találkozó holland Az Alkmaar 3-2-re nyert a svéd Elsborg ellen, míg a norvég Bodö/Glimt szintén ilyen arányban győzött a portugál Fc Porto ellen szerda kora este.
szept. 26
6:02
Dibusz Dénes az első kapott gólról: Semmit nem láttam (Sportal)
szept. 26
6:18
Újabb kilenc mérkőzés az Európa-ligában; a Nantes ellen folytatja a Szeged a kézilabda BL-ben - csütörtöki sportműsor (Sportal)
Teljessé válik a második számú kupasorozat első fordulójának eredménylistája, közben harmadik mérkőzését játssza a Pick Szeged, ezúttal hazai pályán.
szept. 26
6:30
Folytatódik a Barcelona hihetetlen sorozata a Real Madrid előtt (Liner)
Valószínűleg a Barcelona vezetőségét is meglepte ez a forma, miután papíron a Real Madrid kerete jóval erősebb.
szept. 26
6:33
Ezért kapott ki a Ftradi (Metropol)
Dibusz Dénes csapatkapitány nem kertelt az Anderlecht 2-1-s győzelme után.
szept. 26
6:36
Európa-liga: videón a Ferencváros szoros veresége az Anderlecht ellen (Liner)
Akár egyenlíthetett is volna a Ferencváros az Anderlecht otthonában az Európa-liga első körében.
szept. 26
6:36
Bagnaia győzelemmel tud felállni a bukásából a VR46 "hazai hétvégéjén"? – menetrend (P1race)
Az előttünk álló hétvégén a MotoGP Indonéziában, a Superbike-világbajnokság pedig Aragóniában fog vendégeskedni.
szept. 26
6:48
Így reagált a Ferencváros edzője az Anderlecht elleni vereségre (Liner)
Pascal Jansen is megszólalt azt követően, hogy a Ferencváros 2-1-es vereséget szenvedett Belgiumban az Európa-ligában.
szept. 26
7:00
Szalai Gábor: Az első gól előtt hibáztam (Sportal)
A hátvéd rossz átadása után került hátrányba a Ferencváros az Európa-liga-főtábla első mérkőzésén, az Anderlecht ellen.
szept. 26
7:21
Olyan történt Szoboszlai Dominikkal, ami idén eddig nem (Infostart)
A Liverpool áldozata az angol Ligakupában a West Ham United volt, az eredmény pedig 5-1. A magyar labdarúgó-válogatott csapatkapitánya padozott.
szept. 26
7:21
Nincs kegyelem, kivégzik a bajnok sportolót (Ripost)
Számos iráni sportoló veszíti életét.
szept. 26
7:42
Mit keres az F1-es ősz kellős közepén egy egyhónapos szünet? (Racing)
Minden idők leghosszabb Forma-1-es versenynaptárába valahogy belefért az a luxus, hogy a szokásos nyári szünet után négy versennyel egy második olyan lyukat is beépítsenek a menetrendbe, ahol két futam négy hét eltéréssel követi egymást.
szept. 26
7:48
Sallói Dániel gólpassza kevés volt a Sporting kupagyőzelméhez (Sportal)
A magyar válogatottal a kezdőcsapatban állt fel a Sporting Kansas a Us Open Cup döntőjében, de végül a Los Angeles Fc hosszabbítás után nyert.
szept. 26
8:12
A családi kötelékek Srí Lanka szigetén is fejlődést jelentenek a futballban (Büntető.com)
Manapság már cseppet sem újkeletű megoldás, hogy a labdarúgó-szövetségek felkeresik a nagyvilágban azokat a futballistákat, akiknek valamilyen rokoni szálak miatt válogatott meghívót küldhetnek. Srí Lanka ebből a szempontból is kicsit le van maradva, de a szigetország nemzeti csapatán is hatalmasat lendített a diaszpórák labdarúgóinak megjelenése.
szept. 26
8:30
A Hyundai főnöke, Cyril Abiteboul óvatosságra inti csapatát (Racing)
A Hyundai optimistán és nagy lendülettel, de egyben óvatosan közelíti meg a Chile Rallyt.
szept. 26
8:45
Erős hangolódás a hétvégére - sport a tévében (Infostart)
Vitorlázás, kézilabda, kerékpár, sznúker és persze foci a pénteki tévés sportkínálatban.
szept. 26
8:48
Elégedett és magabiztos Anderlecht-játékosok a Fradi elleni győzelem után (Sportal)
Többek között megérdemelt győzelemről, illetve az edzőváltás utáni új lendületről is beszéltek a belgák a Ferencváros legyőzését követően.
szept. 26
8:51
A Ferrari már a 2025-ös autón dolgozik, de Austinba is visz fejlesztéseket (m4sport.hu)
Értékelt és helyzetjelentést adott a csapatvezető.
szept. 26
9:03
16 év - Az Arsenal hívei, miután kapusuk klubrekordot írt, odaszúrtak a Tottenhamnek (Infostart)
Jack Porter klubtörténelmet írt az Arsenalban, s ez jó alkalmat kínált a klub híveinek, hogy odabökjenek a Tottenham híveinek.
szept. 26
9:06
Világbajnok vívónk hétszámjegyű óriáscsekkel lepte meg a kórházat (Sportal)
Navarrete József kardvívó sportban elért eredményei, a csapatban szerezett olimpiai ezüst- és világbajnoki aranyérem, valamint tanítványai sikerei örökre megmaradnak a krónikákban. Emberi nagyságáról pedig az az egymillió forint adományozásáról szóló tábla tanúskodik majd, amit a Péterfy Sándor utcai kórház szemészeti osztályán függesztenek ki.
szept. 26
9:12
Saját volt alkalmazottja árulta el a Schumacher-családot (Racing)
Három férfi ellen emeltek vádat a Michael Schumacher elleni zsarolási kísérletben, az egyikük a család volt alkalmazottja.
szept. 26
9:12
Juhász Dorkáék bejutottak az elődöntőbe a WNBA-ben (Sportal)
Juhász Dorka csapata, a Minnesota Lynx a párharc második mérkőzésén is legyőzte a Phoenix Mercuryt, így bejutott az észak-amerikai női kosárlabda-bajnokságban (Wnba) elődöntőjébe.