Dzsudzsák Balázsék 13 fordulót követően 22 ponttal állnak, ilyenre mióta 12 csapattal működik az NB I mindössze egyszer volt példa, jobb helyzetben pedig még nem találta magát a Loki.
Az idei Forma–1-es Magyar Nagydíj győztese, Lando Norris világbajnoki sikerére számít a Hungaroring Sport Zrt. elnök-vezérigazgatója. Gyulay Zsolt ezen kívül arról is beszélt az InfoRádióban, hogy mikor zárul a mogyoródi létesítmény nagyszabású felújítása.
Másfél évtizede annak, hogy a Nyíregyháza pontot tudott szerezni a Ferencváros otthonában, győzni pedig még sosem tudott az Üllői úton, szombat este azonban újra próbálkozhatnak a nyíregyháziak. A Fizz Liga 14. fordulójában rendezik a Ferencváros-Nyíregyháza összecsapást, melyet az M4 Sport és az m4sport.hu élőben közvetít 19:30-tól.
A labdarúgó világbajnoki selejtezők csoportküzdelmeinek befejezése után nem áll meg az élet, a hétvégén már ismét a klubfutballé a főszerep. Több európai topbajnokságban is rendeznek városi rangadókat, de a nagycsapatok többségére nem vár kimondottan nehéz feladat. A válogatottban átélt sokk után a magyar légiósok is visszatérnek a klubcsapataikhoz
Elfyn Evans három pont előnnyel várhatja a WRC-szezonzárót Sébastien Ogier előtt, a francia versenyző bízik benne, hogy izgalmas csatában, a teljesítmény fog dönteni Szaúd-Arábiában.
Szárazon vagy esőben, nekik kedvező pályán vagy mumuspályán, Lando Norris legyőzhetetlen. A brit nem örült az időmérőt megelőző szundítás után, de idejében ébredt és végig észnél volt.
A katalánok a műfajhoz képest is nagyon megcsúsztak, de a világ demokratikus részén a stadionépítők egyébként is rendre képtelenek teljesíteni az eleve irreálisan kitűzött célokat.
Csalódottá tette Max Verstappent és a Red Bullt a Las Vegas-i második rajtkocka. Helmut Marko elismerte, a pole pozícióba várták magukat. Egyszerűen eltaktikázták?
Újabb két bronzérmet szerzett a magyar küldöttség a Tokióban zajló, szerdáig tartó 25. siketlimpián: a szombati versenynapon a sportlövő Biatovszki Mira és az úszó Boros Tamara lett harmadik.
Az Európai Labdarúgó Szövetség (UEFA) elnézést kért a skót szurkolóktól, miután szerzői jogsértésre hivatkozva több olyan videófelvételt is eltávolíttatott a közösségi médiából, amelyeken a drukkerek a válogatott világbajnoki kijutását ünneplik.
A válogatott korábbi másodedzője szerint az írek ellen 3-2-re elveszített meccs után mindenkinek el kell gondolkoznia a magyar futballban arról, mi az oka annak, hogy 1986 óta mindig csak reménykedünk a vb-szereplésben. Az FTC korábbi vezetőedzője az InfoRádióban azt mondta, a problémák egészen mélyen gyökereznek a játékosképzéstől kezdve egészen a
Fantasztikus csatára van kilátás a vb-címért a Szaúd-Arábia Rallyn Elfyn Evans, Sébastien Ogier és Kalle Rovanpera között, ami során a walesi toyotás szerint komoly szerepe lesz a koncentrációnak is.
November 25-én jön a BL-párosítás, aminek legalább akkora a múltja, mint a jelenje. Az RTL+ Premiumon élőben látható lesz a Chelsea–Barcelona. A két klub története tele van bosszúval, csodagólokkal, sípszó utáni káosszal és pár olyan BL-estével, amelyről a mai napig vitatkozunk. Ennek a rangadónak az apropóján álltunk neki a lehetetlennek: összerak
A magyar labdarúgó-válogatott csapatkapitánya szerepel az angol nyelvű World Soccer magazin decemberi kiadásának címlapján. A vele készült interjúban Szoboszlai Dominik beszél többek között a liverpooli szerepköréről, a budapesti Bajnokok Ligája-döntőről és az apaságról is.
Tóth Milán, a Vasas támadója beszélt a klubhonlapnak a számára kissé rapszodikus őszről, a csapat teljesítményéről, illetve a Honvéd elleni hétfői rangadóról is.
A világbajnoki selejtezők után ismét a klubcsapatok kerülnek fókuszba. A Liverpool szombaton a Nottingham Forestet fogadja, és könnyen lehet, hogy Kerkez Milos visszakerül a kezdőcsapatba, mert a riválisa nehéz napokon van túl.
Ünnepel ma az FC Barcelona: a világ egyik legnépszerűbb csapata 909 nap után visszatér híres stadionjába, a Camp Nouba. Az Athletic Bilbao elleni mérkőzés előtt zenekarok játszanak, mindenki ünnepel. Az infostart.hu felelevenítette a Camp Nou történetét.
Nyolcvannégy éves korában elhunyt Vígh László torna mesteredző, a kétszeres olimpiai, háromszoros világ- és Európa-bajnok Magyar Zoltán trénere – adta hírül szombaton a Magyar Torna Szövetség és a szakember korábbi klubja, a Ferencváros.
A magyar női kézilabda-válogatott alapemberinek is számító Klujber Katrinnal, Márton Grétával és Simon Petrával is meghosszabbította szerződését a Ferencváros.
Káoszként, horrorként és a valaha volt legrosszabbként jellemezték az F1-es versenyzők a Las Vegas-i esős körülményeket. Ez még Max Verstappennek is túl sok volt!
Carlos Sainz jr. édesapja bár legenda lett a WRC-ben, ő mégis a Forma 1-et választotta, az ok pedig igen egyszerű: ezt látta gyerekkorában a TV-ben és ezt szerette meg.
Révész Attila, a Kisvárda vezetőedzője, egyben sportigazgatója a Puskás Akadémia elleni meccs előtt az M4 Sportnak elárulta, Ridwan Popoola után ezúttal is talált olyan játékost Afrikában, akiből a jövőben a pályán és az értékesítése esetén is profitálhatnak.
Nincsenek olyan körülmények, amik el tudnák bizonytalanítani a bajnoki cím felé száguldó Lando Norrist. A McLaren főnökei is kalapot emeltek az újabb pole-t szerző versenyzőjük előtt.
26 éve ezen a napon mentették fel végleg az emberölés vádja alól Adrian Newey-t, a Williams korábbi főtervezőjét, illetve Patrick Headet, az istálló társalapítóját és technikai igazgatóját.
Nyolcvannégy éves korában elhunyt Vígh László torna mesteredző, a kétszeres olimpiai, háromszoros világ- és Európa-bajnok Magyar Zoltán trénere - adta hírül a Magyar Torna Szövetség és a szakember korábbi klubja, a Ferencváros.
Nyolcvannégy éves korában elhunyt Vígh László torna mesteredző, a kétszeres olimpiai, háromszoros világ- és Európa-bajnok Magyar Zoltán trénere - adta hírül szombaton a Magyar Torna Szövetség és a szakember korábbi klubja, a Ferencváros.
A bajnokságban 24 pont, a Las Vegas-i rajtrácson pedig 4 helyezés választja el Oscar Piastrit Lando Norristól. Az ausztrál elismerte, egyre nehezebb helyzetben van.
Török Dominik Márk másodikként végzett 200 yard pillangón, Ábrahám Minna pedig harmadik lett 100 yard gyorson a Texasban zajló meghívásos úszóviadalon.
A Puskás Akadémia Lukács Dániel duplájával 2–0-ra felülmúlta a Kisvárda-Master Good csapatát Felcsúton, a Fizz Liga 14. fordulójának szombati játéknapján. A PAFC a mostani sikere előtt augusztus 3-án, a Nyíregyháza 3–2-es legyőzésénél nyert legutóbb hazai pályán.