Ironikus módon a századik Bajnokok Ligája-mérkőzésén Pep Guardiola edző csapata, a Manchester City 2-0-ás vereséget szenvedett a Bayer Leverkusentől hazai pályán, az Etihad Stadionban . A meccs után a tekintélyes edző magára vállalta a felelősséget a vereségért. Guardiola szerint a bukás oka a kezdőcsapat túlzott rotációja volt.
Sergio Pérez elárulta, mivel vigasztalta őt Christian Horner, amikor elküldte őt a Red Bulltól, és arról is beszélt, mennyire Max Verstappen a Red Bull-univerzum középpontja.
Jari-Matti Latvala évek óta a Toyota WRC-csapatának vezetője, idén azonban sok versenyen Juha Kankkunen helyettesítette, mivel JML a Historic Eb-n versenyzett. Úgy tűnik, versenyzői karrierjét jövőre is folytathatja.
Marco Rossi marad a magyar válogatott szövetségi kapitánya – így döntött ugyanis keddi ülésén a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) elnöksége. A testület az olasz származású szakember világbajnoki selejtezőkre vonatkozó beszámolóját meghallgatta, majd úgy határozott, Rossi folytathatja a munkát. Ön egyetért a döntéssel? Szavazzon alább!
Nem váratott sokáig magára a madridi F1-es verseny szervezőinek reakcióra a találgatásra, miszerint komoly csúszások vannak a jövőre debütáló új pályájuk építésében.
Tegnap volt egy éve, hogy meghalt minden idők legragyogóbb futballcsillaga, Diego Maradona. A 60 éves korában elhunyt ikon nem csak nagyságához, de emberhez méltatlan körülmények közt ment el, ez derül ki a gondozóit bíróság elé citáló ügyész megállapításaiból. A vádlottaknak mégsem kell a számonkéréstől tartaniuk, a pert ugyanis törölték.
Cristiano Ronaldo Donald Trumpnál tett váratlan látogatása világszerte címlapra került. Napokkal később a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) három mérkőzésre szóló eltiltását, amelyet az ír Dara O'Shea hátba könyökléséért kapott, egy mérkőzésre és két próbaidőre csökkentette. Vajon a magas szintű találkozó, amelyen FIFA elnöke, Gianni Infantino
Brandon Semenuk 2022 óta uralja az amerikai bajnokság (ARA) a Subaru versenyzőjeként, azonban a jövőben még nagyobb kihívást keresve európai versenyeken fog indulni.
Max Verstappen váratlan élre ugrása, Lando Norris és Oscar Piastri hősies küzdelme vagy egy bajnokot megtréfáló újonc? Az FIA a 2025-ös F1-es idény legemlékezetesebb megmozdulását keresi.
Miután az MLSZ elnökségi döntése révén biztossá vált, hogy Marco Rossi marad a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya, értelmetlenné váltak azok a találgatások a sajtóban, hogy érkezik-e a posztra Lőw Zsolt, aki jelenleg az MLSZ elnökségi tagja is. Az ügyben maga az érintett is megnyilvánult, ahogy arról is, hogyan viszonyul jelenlegi mun
Sebastian Vettel ezt érzi az egyik Ferrarinál elkövetett hibájának, és amikor Lewis Hamilton a vörösökhöz szerződött, figyelmeztette is e csapdára. Volt ellenfele jelenlegi nehézségeiről is beszélt.
Az FIA módosítja a WRC sportszabályzatát 2026-ra, kötelező pihenőidőt írnak elő, de változik a tesztversenyre, a motorcserére, a lassítóra, a szervizpark menetrendjére, a shakedownra vonatkozó szabály is.
Túl az első sokk, az írek elleni vb-selejtezős vereség (2-3) után kezd újra magához térni a magyar futball. Ennek egyik jele volt, hogy a világbajnoki álmoktól való elköszönés után úgy döntött a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ), ad még egy esélyt a folytatásra Marco Rossi szövetségi kapitánynak, de kiderült, hogy az MLSZ a szurkolókkal is rendezni
Andrea Kimi Antonelli, de a Mercedes sem teljesen értette, miért adott kiugrásért öt másodperces időbüntetést az FIA az olasznak. A csapat most magyarázatot adott.
Az első években az egyik fő bírálója volt, mára nagy tisztelője lett Sebastian Vettel Max Verstappennek. Elmondta, mi képeszti el a hollandban, és miért van előnyben a bajnoki hajrában.
Az Arsenal 12 forduló után hat ponttal vezet a Premier League-ben, mindössze hat gólt kapva. A Bayern München 11 forduló után ugyancsak hat ponttal előzi meg a második helyezettet a Bundesligában, miközben 41 gólt szerzett eddig. Európa legszilárdabb védelmét támadja majd a leggólerősebb támadósor.
Az utolsó WRC-futamán induló Kalle Rovanperä Szaúd-Arábiában nyilatkozott a Rallycafénak. Az utolsó WRC-futamán vesz részt Kalle Rovanperä, aki jövőre már a japán Super Formulában versenyez, a jövőjét ugyanis már nem a raliban, hanem a pályaversenyzésben képzeli el. A kétszeres világbajnok akár egy újabb világbajnoki címmel is búcsúzhat, hiszen Elf
Kilenc évvel ezelőtt az egész sportvilág a brazil Chapecoense labdarúgóit gyászolta. A csapat 2016 novemberében a Copa Sudamerica döntőjére utazott, amikor Kolumbia területén lezuhant a csapatot szállító gép, a tragédiát csak hatan élték túl. A brazil csapat most újra sikeres.
A nemzetközi Sportdöntőbíróság (CAS) határozata alapján doppingvétség miatt megfosztották olimpiai és világbajnoki érmeitől Zurabi Datunasvili szerb birkózót, így Losonczi Dávid utólag akár vb-ezüstérmes is lehet.
Három évig segítette pályaedzőként Marco Rossi munkáját, azaz ha valakinek érdemes kikérni a véleményét a válogatottról és a szövetségi kapitány személyéről, az Laczkó Zsolt. A korábbi 22-szeres válogatott labdarúgót egyáltalán nem lepte meg az olasz tréner maradása, sokkal inkább megdöbbentette az, hogy annyian latolgatták, miért kéne mennie Rossi
Dragóner Attila az m4sport.hu-nak azt mondta, a Ferencváros soron következő, Fenerbahce elleni Európa-liga-mérkőzése minden bizonnyal a legnehezebb idegenbeli szereplése is lesz egyben – az M4 Sport állandó szakértője a hétvégi, Nyíregyháza elleni gyenge teljesítmény után most egy "dacos", bizonyítani akaró magyar együttest vár, amely ismét úgy fog
Nagy feladatot kapott a volt válogatott labdarúgó. Priskin Tamás, a MOL – Új Európa Alapítvány sporttámogatási programjának külhoni futballnagykövete lett. Az egykori támadó
December első hetében rendezik a rövidpályás úszó-Európa-bajnokságot, Lublinban. Az eseményről beszélt Sós Csaba, az úszó válogatott szövetségi kapitánya, aki sok érmet vár a magyar csapattól. Interjút adott a Víz Összekötben Leinweber Olivér is, aki komoly esélyes a magyar vízilabda-válogatott keretébe való bejutásra, Göbölyös Gábor és Bittmann Em
December első hetében rendezik a rövidpályás úszó-Európa-bajnokságot, Lublinban. Az eseményről beszélt Sós Csaba, az úszó válogatott szövetségi kapitánya, aki sok érmet vár a magyar csapattól. Interjút adott a Víz Összekötben Leinweber Olivér is, aki komoly esélyes a magyar vízilabda-válogatott keretébe való bejutásra, Göbölyös Gábor és Bittmann Em
A Sporttudományok Nemzetközi Központja (CIES) ezúttal egy olyan kimutatást közölt, amelyben az európai futballklubokat a 2021 óta zajló adásvételeik alapján lajstromozta. Hogy kiderüljön, melyik klub a legokosabban gazdálkodó szervezet. Az összeállítás alapján az Eintracht Frankfurt a legköltséghatékonyabban eladó, illetve vásárló klub.
Kalle Rovanperä egy ideig biztosan nem fog ralizni a hétvégi szaúd-arábiai WRC-szezonzáró után, de Jari-Matti Latvala nem zárja ki, hogy látjuk még őt a világbajnoki mezőnyben.