A plug-in hybrid SUV-ok árbajnoka: Mitsubishi Outlander PHEV (Autónavigátor)
Fizimiskájával már korábban, hajtásláncával nemrégiben frissült a Mitsubishi Outlander PHEV. Összteljesítménye már 230 lóerő, hatótávjával még mindig ütőképes, és villámtöltést is tud!
Hatalmas abroncsokat gyártanak Nyíregyházán a Michelin gyárában, ugyanis a legkisebb méretű gumik is 18 colosak. A gyárba menet a Pilot Sport 4 SUV papucsok is ízelítőt adtak képességeikből.
ápr. 28
6:45
Bottas pole-köre Bakuból (F1világ)
Forma-1-es pályafutása 8. rajtelsőségét szerezte meg Azerbajdzsánban a Mercedes csapatának versenyzője, Valtteri Bottas. Mutatjuk a finn pilóta pole-körét Bakuból!
ápr. 28
9:33
Vettel: Sokat javult a lassú kanyarokban a Ferrari (F1világ)
Sebastian Vettel szerint a Ferrari Forma-1-es csapata egyre jobban érti már, mik a problémák 2019-es versenyautójával. A négyszeres világbajnokot Bakuban kérdeztük arról, sikerült-e előrelépéseket tenniük az SF90-es versenygéppel az első versenyek óta.
ápr. 28
9:33
Remekül mutatja a videó, miért fontos a biztonsági öv (Autónavigátor)
Biztonsági öv nélkül és pláne nem megfelelő üléspozícióval már egy vészfékezés is életveszélyes sérülést okozhat, jól szemlélteti ezt az alábbi videó.
ápr. 28
9:45
Rosberg: Ha Whiting itt lenne, nem lett volna csatornafedél-incidens (F1világ)
Nico Rosberg, a 2016-os év világbajnoka úgy gondolja, a bakui csatornafedél-incidens azért történt, mert nem tudják pótolni Charlie Whiting volt versenyigazgatót.
ápr. 28
9:51
A Forma-1-es Azeri Nagydíj rajtrácsa (F1világ)
Valtteri Bottas vezetésével a Mercedes bérelte ki az első rajtsort a Forma-1-es Azeri Nagydíj időmérőjén, Bakuban.
ápr. 28
10:03
Ekkor rajtol az F1-es Azeri Nagydíj! (F1világ)
A 2019-es Forma-1-es szezon negyedik versenyét rendezik vasárnap. A helyszín Azerbajdzsán fővárosa, Baku!
ápr. 28
10:33
A Mercedesnél elárulták, mivel győzték le a Ferrarit az időmérőn (F1világ)
A Mercedes motorsport-igazgatója, Toto Wolff szerint leginkább két tényezőnek köszönhető az, hogy az Azeri Nagydíj szombati időmérő edzésén sikerült legyűrniük a Ferrarikat.
ápr. 28
10:39
Kategóriája: legenda – Mercedes-Benz G 500 teszt (2019) (Auto Pult)
Ellenszenvből szerelem. Röviden így tudnám jellemezni szűk egyhetes kapcsolatunkat a vadonatúj Mercedes-Benz G-osztállyal. Bevallom, soha nem voltam a legendás csillagos terepjáró rajongója, de ismét bebizonyosodott, hogy tudatlanság által vezérelve nem szabad véleményt formálni. ‘Viszonyunk’ a teszthét végére odáig jutott, hogy képzeletbeli álomga
ápr. 28
10:45
A Ferrari nagyobbat hibázott, mint Leclerc – Rosberg (F1világ)
Nico Rosberg szerint a Ferrari óriási baklövést követett el, amikor az Azeri Nagydíjon, a Q2-ben a közepes keverékekkel küldte pályára versenyzőit.
ápr. 28
11:57
Illegális első szárny: Vizsgálják Räikkönen autóját! (F1világ)
Beidézték a Forma-1-es Azeri Nagydíj stewardjai az Alfa Romeo csapatának képviselőit, miután felmerült a gyanú, hogy Kimi Räikkönen autójának első szárnya illegális.
ápr. 28
12:45
Hosszú idő után búcsúzik a Mitsubishi Pajero (Autónavigátor)
A komoly terepjáró képességekkel bíró ikonikus Mitsubishi 37 év és négy generáció után elköszön.
ápr. 28
13:03
Többet ésszel, mint erővel – így zajlanak a Koenigseggek töréstesztjei (videó) (Auto Pult)
Egy átlagos négykerekű esetében nem okoz fejtörést, hogy vajon milyen módszerekkel végzik el a törésteszteket a gyártók: amikor egy típusból évi több tíz- vagy akár százezer példányt gyártanak, nem probléma ebből 10-20 darabot arra áldozni, hogy kiderüljön, kellően biztonságos-e. Azonban mi a helyzet azokkal a márkákkal, akik évente összesen 10-20
ápr. 28
13:09
Räikkönent megbüntették, a bokszból rajtol! (F1világ)
Törölték Kimi Räikkönen időmérőn elért eredményét Bakuban, így a finn pilóta bokszutcából lesz kénytelen nekivágni az Azeri Nagydíjnak.
ápr. 28
15:51
Bottas győzött Bakuban, a Ferrari Vettellel esélytelen volt (F1világ)
A Mercedes versenyzője, Valtteri Bottas nyerte a 2019-es Forma-1-es szezon negyedik versenyét, az Azeri Nagydíjat. A finn mögött csapattársa, Lewis Hamilton futott be másodikként, a dobogó legalsó fokára pedig Sebastian Vettel állhatott fel.
ápr. 28
15:51
Milyen olajat kapjon egy 17 éves Nissan Almera? (Autónavigátor)
A Nissan Almera alapvetően elnyűhetetlenségéről ismert, ezt támasztja alá, hogy egy 17 éves példány esetén is érkezik még arra kérdés, hogy milyen olaj való bele.
ápr. 28
17:03
Leclerc: Meg kell néznem az adatokat, mielőtt nyilatkozom… (F1világ)
Meglehetősen visszafogottan és diplomatikusan nyilatkozott a vasárnapi Azeri Nagydíjat követően a Ferrari taktikai húzásáról az olasz istálló ifjú versenyzője, Charles Leclerc.
ápr. 28
17:15
Hamilton: Túl barátságos voltam Bottasszal a rajtnál (F1világ)
A világbajnoki címvédő Lewis Hamilton azt mondja, „túlságosan barátságosan” bánt csapattársával, Valtteri Bottasszal az Azeri Nagydíj első kanyarjában – végül ez is hozzájárult ahhoz, hogy nem tudta legyűrni a finnt Bakuban.
ápr. 28
17:15
Már csak az index hiányzik az F1-es autókról – Azeri Nagydíj (Autónavigátor)
Továbbra is veretlen a Mercedes az F1-ben idén, és továbbra sem nyújt valami sok izgalmat a nézőknek az F1.
ápr. 28
17:27
Ricciardo rajtbüntetést kap Barcelonában (F1világ)
Daniel Ricciardo három rajthelyes büntetés tudatában várhatja a két hét múlva esedékes Spanyol Nagydíjat a vasárnapi, bakui versenyen elkövetett hibája miatt.
ápr. 28
17:39
Vettel: Nem volt egyszerű verseny (F1világ)
Sebastian Vettel, a Ferrari versenyzője számára egyáltalán nem volt tökéletes verseny a vasárnapi Azeri Nagydíj, miután nem tudta felvenni a versenyt a Mercedesekkel.
ápr. 28
18:33
Vettel: Nem aerodinamikai problémáink vannak (F1világ)
Nem aerodinamikai gondok vannak a Ferrari autójával, sokkal inkább arról van szó, hogy az SF90-es versenygép nem tudja megfelelően működtetni a Pirelli abroncsait – ezt mondja Sebastian Vettel.
ápr. 28
18:51
Ricciardo: Hülye hiba volt (F1világ)
Daniel Ricciardo, a Red Bull versenyzője sajnálja az Azeri Nagydíjon okozott balesetet, amelynek következményeképp ő és Daniil Kvyat is kiesett.
ápr. 28
19:21
Bottas: Tudtam, hogy nem hibázhatok (F1világ)
Valtteri Bottasnak egyáltalán nem volt könnyű versenye, annak ellenére, hogy a pole-ból rajtolhatott az F1-es Azeri Nagydíjon.
ápr. 28
19:33
Képgaléria – Azeri Nagydíj 2019 – Vasárnap (F1világ)
A Mercedes kettős győzelmével zárult a 2019-es Forma-1-es világbajnoki sorozat negyedik versenye, az Azeri Nagydíj. Bakuban Valtteri Bottas szelte át elsőként a célvonalat, megelőzve Lewis Hamiltont, valamint a ferraris Sebastian Vettelt. Mutatjuk a versenynap legjobb fotóit!
ápr. 28
19:51
Az F1-es Azeri Nagydíj végeredménye (F1világ)
Idei második győzelmét szerezte a vasárnapi Azeri Nagydíjon Valtteri Bottas. A Mercedes finn versenyzője mögött Lewis Hamilton és Sebastian Vettel ért célba Bakuban. Győzelmének köszönhetően Bottas az összetettben is az élre ugrott.
ápr. 28
20:03
Räikkönen: Együtt tudok ezzel élni (F1világ)
Kimi Räikkönen, az Alfa Romeo versenyzője elárulta, nem volt idejük új első vezetőszárnyat gyártani, ezért minősíthették szabálytalannak az elemet az Azeri Nagydíj előtt.