2023. március 6. hétfő

márc. 6
20:45
Egyik kezével ad, a másikkal elvesz az Európai Unió Magyarországtól (ATV)
A tagállamok tanácsa ma elfogadta azt a jogszabályt, amely újabb forrásokkal egészíti ki a helyreállítási alapokat, azonban ennek a pénznek is ugyanaz a sorsa, mint az 5,8 milliárd eurós, vissza nem térítendő helyreállítási alapok helyzetével - írja a HVG.
márc. 6
21:21
Kegyetlen autópálya-banditát fogtak Magyarországon: rengeteg helyen fosztogattak (Pénzcentrum)
Autópályák, autóutak mentén a parkolóhelyeken pihenő, jellemzően külföldi autósokat kifosztó banda tagjait fogta el a rendőrség - jelentette be a Pest Vármegyei Rendőr-főkapitányság bűnügyi rendőrfőkapitány-helyettese hétfőn sajtótájékoztatón Budapesten.
márc. 6
21:45
Nagy változás jön a Budapest Airportnál (ATV)
Chris Dinsdale, a Budapest Airport vezérigazgatója július végén távozik a vállalat éléről, augusztustól a Calgary Nemzetközi Repülőteret üzemeltető Calgary Airport Authority elnök-vezérigazgatói posztját tölti be Kanadában - közölte a Budapest Airport Zrt. hétfőn az MTI-vel.
márc. 6
21:51
Ukrán vezérkar: az orosz erők egyelőre sikertelenül támadták Bahmutot (Demokrata)
„Az orosz csapatok egy nap alatt mintegy 130-szor nyitottak tüzet az ukrán katonák bahmuti állásaira.”
márc. 6
23:27
Egyre többször támadnak a magyar rendőrökre, tavaly 113 esetben volt sérülés (Telex)
Éveken át csökkent a rendőrök ellen elkövetett támadások száma, 2019-ben viszont megfordult a trend, tavaly már 280 alkalommal támadtak rájuk.

Keresés