A lelkész szerint a kormány tönkre akarja tenni őket. Elmondta, hogy a kormányhivatalnak a szálló állapotával van problémája, elmondta azt is, mit reklamáltak.
Feszült hangulatban kezdődött az első őszi Lázárinfó, tüntetők várták a minisztert Sopronban. Lázár szerint a kormányban és a Fidesz vezetésében nincs pedofil, és elnézést kért a soproniaktól a Fertő tónál történt rombolás miatt.
A csütörtöki kormányinfón Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter reagált a politikai közéletet felforgató nyilatkozatokra, illetve arra, hogy kormánypárti politikusok példátlan megtorlásokat helyeztek kilátásba a "Zsolti-bá"-ügy miatt az ellenzéki és civil szereplők ellen.
Csokikóstoló, állatsimogatás, kézműves titkok és pincekalandok várják a látogatókat október első hétvégéjén. A Nyitott Porta Napok idén 67 helyszínen kínál ingyenes programokat és különleges workshopokat a Balaton-felvidéktől egészen a Vasi-Hegyhátig.
Törvények szigorításával reagálna a visszaélési ügyekre. A miniszter szerint a Semjén Zsolt elleni vádakkal megpróbálták destabilizálni a kormányt és az állam vezetését.
A humorista szerint "odáig züllesztette a Fidesz az országot, hogy a köztársasági elnök egy báb, az Alkotmánybíróság egy fideszes alapszervezet, az ügyészséget pórázon tartják, a Fidesz vezérkar meg a törvények felett áll".
A Szőlő utcai botrány ismét megmutatta, hogy a Fidesznek van egy gyenge pontja, amelyet a kegyelmi ügy óta sem sikerült teljesen elfednie – jelentette ki Török Gábor politikai elemző a Törökülés legújabb adásában.
Hallgassa meg a legfrissebb híreket, tényleg csak pár perc! A közélet, gazdaság aktuális híreiről, a társadalmat érintő változásokról röviden szól a friss hírek podcastunk.
Két napja egy érdekes videó terjeng a Tiktok-on, ami az újonnan átadott Keleti pályaudvarról készült, amint egy a falra vetített kormányzati reklám videót láthatunk.
A műsorvezető-influenszer a Szőlő utcai pedofil-botrány kapcsán elmesélte, hogy fiatal fiúként mi történt vele a Csillaghegyi strandon, ahol egy férfi lépett hozzá azzal, hogy segít neki.
A műsorvezető-influenszer a Szőlő utcai pedofil-botrány kapcsán elmesélte, hogy fiatal fiúként mi történt vele a Csillaghegyi strandon, ahol egy férfi lépett hozzá azzal, hogy segít neki.
Az edzők segítenek abban, hogy minél több fiatal kerüljön közel a sporthoz és maradjon is benne - emelte ki a sportért felelős államtitkár a Testnevelési és Sporttudományi Egyetemen a Magyar Edzők Napja alkalmából tartott csütörtöki ünnepségen.
Ha megvalósulna a Tisza Párt tervezett adóemelési terve, akkor azzal 2026-ra számolva, és a teljes honvédelmi ágazatot figyelembe véve 17 milliárd forint kerülne ki a katonák zsebéből - jelentette ki a honvédelmi miniszter a Harcosok órája című online műsor csütörtöki adásában.
Egy hivatalos jelentés szerint a rendőrség tanúként kihallgatta Kánczot. Ő azt állította, hogy nem rendelkezik konkrét bizonyítékokkal a Szőlő utcai ügyben.
Témák: A próbaidőszakot követően folytatódik, és további új területekkel bővül az e-roller szolgáltatás Gyulán. A szeptemberi képviselő-testületi ülésen döntés született arról is, hogy további 10 fát vágnak ki, majd pótolják azokat a Harruckern téren. A Gyulai Szakképzési Centrum a Harruckern iskolában olyan CNC esztergályos képzést indított, melly
"Ismerem Szabó Zsolt gondolatait", mi játszódhatott le benne, ő is átment ezen - mondta az influencer, akit tavaly rágalmaztak meg. Végül "még a kártérítést is a saját adómból fizetik ki nekem. Téboly" - tette hozzá.
A TISZA Párt vezetője szerint ha a "Szőlő utcai Javítóintézetben az Orbánék által kinevezett rém tönkretesz fiatalokat, akkor 10 évig nem tesz semmit a hatóság".
A Jutasi, vagy ahogyan sokan nevezik, a Haszkovó lakótelep több mint öt évtizede ad otthont veszprémiek ezreinek. Az épületek mögött azonban ott van mindazok fáradhatatlan munkája, akik kétkezi erejükkel és kitartásukkal formálták át az egykor kopár síkságot egy nyüzsgő, élettel teli városrésszé. Az ő emlékük előtt hajtott fejet a közösség a csütör
A magyar bajnoki címvédő Ferencváros több mint 50 percen keresztül emberhátrányban játszva 1-1-es döntetlent játszott a vendég Viktoria Plzennel a labdarúgó Európa-liga alapszakaszának első fordulós mérkőzésén csütörtökön.