2018. augusztus 25. szombat

aug. 25
21:42
A finn elnök szerint elképzelhető országa NATO-tagsága (444.hu)
A finnek is egyre támogatóbbak a nyugati katonai szövetség irányába, de tartanak Ororszország haragjától.
aug. 25
22:18
Újabb díjat vettek vissza a Nobel békedíjas Aung Szan Szú Kjítől (444.hu)
Mianmar külügyminisztereként már nem úgy viselkedett, mint egy Nobel-békedíjas.
aug. 25
22:51
Az olasz kormányerőket is megosztja Orbán Viktor látogatása (Infostart)
Matteo Salvini olasz miniszterelnök-helyettes, belügyminiszter és Orbán Viktor magyar miniszterelnök kedden esedékes megbeszélése csak és kizárólag politikai eszmecsere és nem intézményes vagy kormánytalálkozónak számít - szögezte le az Öt Csillag Mozgalom (M5S) olasz kormánypárt parlamenti frakcióvezetőinek szombati közleménye. Az olasz baloldal b
aug. 25
23:06
Szétkergették a török anyák tüntetését Isztambulban (444.hu)
Őrizetbe vették a demonstráció legidősebb tagját, a 82 éves Emine Ocakot is.
aug. 25
23:06
Salvini engedélyezte a bevándorlók partraszállását (USAracing)
A hajóról húsz migránst Albánia hajlandó befogadni, illetve Írország mellett más országok is jelezték ilyen szándékukat.
aug. 25
23:57
Mégis partra szállhat a 150 migráns Olaszországban (Infostart)
Órákon belül elhagyhatják a Catania kikötőjében ötödik napja veszteglő mentőhajót a fedélzeten tartózkodó migránsok - jelentette be szombaton Matteo Salvini olasz belügyminiszter, aki mostanáig ellenezte partraszállásukat.

Keresés