Rich Chernomaz együttesét a Koreai Köztársaság győzte le.
Női kézi: Nagyobb műtét volt, mint gondoltuk – Szucsánszki (She)
A hétfőn vállműtéten áteső Szucsánszki Zita bízik benne, hogy a tervezett babavállalás mellett lesz ideje a regenerálódásra. A Ferencváros női kézilabdacsapatának csapatkapitánya kedden elhagyhatta a kórházat.
Hoki-vb: Dél-Koreától is vereséget szenvedtünk (She)
A magyar jégkorong-válogatott Ausztria után Dél-Koreától is kikapott az Ukrajnában zajló divízió 1/A-világbajnokság 3. fordulójában. Az ázsiai csapat 3–1-re diadalmaskodott.
ápr. 25
18:31
Tenisz: Akár Verdascót is legyőzhetem! – Fucsovics (She)
A budapesti férfi tenisztorna 1. fordulójában Fucsovics Márton egyórás mérkőzésen 6:2, 6:2-re kiütötte a világranglistán korábban a nyolcadik helyen is álló orosz Mihail Juzsnijt. A következő ellenfél a spanyol Fernando Verdasco.
ápr. 25
18:33
Újra kikapott a hokiválogatott (Infostart)
A magyar jégkorong-válogatott 3-1-re kikapott a dél-koreai együttestől a kijevi divízió I/A-világbajnokság keddi játéknapján.
ápr. 25
18:36
3-1-re kaptunk ki Dél-Koreától a jégkorongvébén (444.hu)
A kijevi divízió I/A világbajnokság harmadik fordulójában elszenvedett vereség után erősen halványulnak a feljutási esélyeink. Egy győzelem mellett két veresége van már a magyar férfi válogatottnak, a következő meccs szerdán délután lesz a lengyelek ellen.
ápr. 25
18:36
Újabb bukás, csődöt mondott a magyar válogatott (Ripost)
A feljutási esélyek életben tartása volt a tétje a magyar válogatott keddi meccsének a kijevi divízió 1/A-s hoki-világbajnokságon.
ápr. 25
18:42
Dél-Koreától is kikapott a hokiválogatott (HírTV)
Halványulnak a feljutási esélyek.
ápr. 25
18:45
NFL: négyet is cserélt a Patriots, újra raboltak a Jaguárok (She)
Magyar idő szerint pénteken hajnali 2 órakor kezdetét veszi a tengerentúli profi amerikaifutball-bajnokság (NFL) holt szezonjának legfontosabb eseménye, a 2017-es játékosbörze. A draftot megelőzően összeszedtük a februári Super Bowl óta történt leglényegesebb eseményeket.
ápr. 25
18:47
Dortmund: hosszabbítottak az 50-szeres válogatott játékossal (She)
A német labdarúgó-bajnokság harmadik helyen álló Borussia Dortmund egy évvel meghosszabbította török válogatott játékosa, Nuri Sahin szerződését.
ápr. 25
18:48
Ennyire rég motiválta valami a Williamst (m4sport.hu)
A csapat nagyra tartja a visszatérő technikai igazgatót.
ápr. 25
18:57
Bravúr: korábbi top 10-es játékost ütött ki Fucsovics a budapesti tenisztornán (Blikk)
Fucsovics Márton két szettben, 63 perc alatt győzött a en zajló 482 ezer euró (150 millió forint) összdíjazású salakpályás tenisztorna első fordulójában a rutinos orosz Mihail Juzsnij ellen.
ápr. 25
19:03
Vasas: három olasz klub is vinné a válogatott középpályást? (She)
Olasz lapértesülés szerint három Serie A-klub is szerződtetné a labdarúgó NB I-ben vitézkedő Vasas középpályást, Berecz Zsombort.
ápr. 25
19:06
Olimpiai és világbajnok vendégek a Duna Arénában (m4sport.hu)
Sarah Sjöström, Gregorio Paltrinieri és Adam Peaty is Budapesten járt.
ápr. 25
19:12
Fucsovics bravúros győzelemmel a legjobb 16 között (HírTV)
A magyar versenyzőre nehéz ellenfél vár a következő körben.
ápr. 25
19:21
Szerdai sportműsor: MK-elődöntő, rangadók Európában (She)
Szerdán játsszák a labdarúgó Magyar Kupa elődöntőjének első mérkőzéseit, és az európai topligákban, illetve nemzeti kupákban is parázs meccsekre számíthatunk. Íme, a szerdai sportműsor.
ápr. 25
19:27
Sportfogadás: Meglepő, milyen kevesen várták a Barca sikerét az El Clásicón (Agroinform)
Közel 400 ezer magyar szelvényen szerepelt a Real-Barca, de csak 60 ezren fogadtak a katalánokra.
ápr. 25
19:36
Nem tud minden nőt beindítani a magyar focista (Ripost)
Meghökkentő válasszal állt elő a Ferencváros korábbi játékosa, amikor az új edzőjéről kérdezték.
ápr. 25
19:39
Férfi kézi NB I: a Szeged ezúttal nyerni tudott Tatabányán (She)
A Mol-Pick Szeged 24–23-ra győzött a Grundfos Tatabánya vendégeként a K&H férfi kézilabdaliga újrajátszott mérkőzésén.
ápr. 25
19:42
Sarapova visszatér, de nem fogadják jó szívvel (HírTV)
Az orosz teniszezőnek szerdán lejár a doppingvétség miatt eltiltása.
ápr. 25
19:48
A román teniszkapitány Serena Williams születendő gyermekének bőrszínével "viccelődött" (444.hu)
Ilie Nastase szexista és rasszista megjegyzéseire Williams 160 ezer lájkot gyűjtő válasszal reagált.
ápr. 25
19:54
Jó úton halad a pjongcsangi olimpiai kvótáért küzdő magyar páros (m4sport.hu)
A Palancsa-Kiss duó jelenleg csoportja második helyén áll.
ápr. 25
19:57
Férfi kosár NB I: a Pécs és az ASE hozta a kötelezőt (She)
A férfi kosárlabda NB I középszakaszában a középházat vezető Pécs és az alsóház élén álló Atomerőmű is fölényes győzelmet aratott hazai pályán.
ápr. 25
20:00
Kiakadt a volt kapitány, Tusup miatt buktunk egy olimpiai aranyat? (Ripost)
Hargitay András állítja, Hosszú Katinkával mindig szót tudott érteni, pedig a férjével rosszban volt.
ápr. 25
20:00
Elvetették a glóriát, jövőre búcsúznak a cápauszonyok! (m4sport.hu)
Több fontos kérdésben is döntés született.
ápr. 25
20:02
Miklós Edit a nyárra sílécet csatolna (m4sport.hu)
Súlyos sérülése után jól halad a rehabilitációja.
ápr. 25
20:09
Három olasz klub is szerződtetné a Vasas válogatott középpályását (Blikk)
Három olasz élvonalbeli (Serie A) klub is nagy erőkkel figyeli a Vasas válogatott középpályását, Berecz Zsombort.
ápr. 25
20:12
Chernomaz szerint a fegyelmezettségüknek köszönhetően nyertek a koreaiak (m4sport.hu)
Az ázsiai csapat szövetségi kapitánya nagyon sportszerűen nyilatkozott a magyar csapatról és annak szurkolóiról.
ápr. 25
20:15
Tenisz: S. Williams alaposan kiosztotta a rasszista Nastasét (She)
Mint arról korábban beszámoltunk, Ilie Nastase, a korábbi román teniszcsillag rasszista és szexista megjegyzéseket tett, többek között Serena Williams születendő gyermekét is sértő kijelentésekkel illette.
ápr. 25
20:17
Légiósok: nagy tisztogatást ígér Balogh és Sallai új főnöke (She)
Nem sok esélye maradt a Palermónak arra, hogy megkapaszkodjon az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Serie A). A Balogh Norbertet és Sallai Rolandot foglalkoztató szicíliai egyesület új elnöke máris nagy változásokat harangozott be.
ápr. 25
20:18
Kóger: "Ennyi kiállítással nem lehet meccset nyerni" (m4sport.hu)
A magyar csapat gólszerzője önkritikus volt a mérkőzés után.
ápr. 25
20:19
Női vízi ob I: ellenállás nélkül – ismét bajnok az UVSE (She)
Az UVSE két 8–5-ös siker után harmadszorra fölényesen, 12–6-ra győzte le a női vízilabda ob I döntőjében a BVSC-t, amely nem tudott akkora ellenállást mutatni, mint a korábbi mérkőzéseken. Ezzel az UVSE sorozatban harmadszor nyerte meg a női bajnokságot.
ápr. 25
20:21
„Hosszú Katinka hihetetlen” - dicsért a rivális (Infostart)
Az egyaránt olimpiai bajnok Sarah Sjöström, Gregorio Paltrinieri és Adam Peaty a Duna Arénában vendégeskedett.
ápr. 25
20:21
Jégkorong: Elúszóban a feljutás a Dél-Korea elleni vereség után (Agroinform)
Hiába vezettünk, az ázsiaiak ellen elfogyott az erő az utolsó harmadban. Csütörtökön a lengyelek következnek.
ápr. 25
20:30
Megizzadt a Szeged Tatabányán (m4sport.hu)
Egyetlen gól döntött a MOL-Pick Szeged javára.
ápr. 25
20:33
Curling-vb: újabb meccset nyert a magyar kettős (She)
Győzelemmel folytatta szereplését a magyar kettős a vegyespáros curling-világbajnokságon: kedden Palancsa Dorottya és Kiss Zsolt 9–3-ra verte az Oona Kauste, Tomi Rantamaki finn duót.
ápr. 25
20:42
Magabiztos pécsi siker (m4sport.hu)
A PVSK 93-61-re verte ellenfelét.
ápr. 25
20:44
Megvédte bajnoki címét az UVSE (m4sport.hu)
Sorozatban harmadszor lett bajnok az együttes.
ápr. 25
20:45
Bajnok az UVSE (Infostart)
Sorozatban harmadszor lett magyar bajnok az UVSE női vízilabdacsapata, miután a döntős párharc harmadik meccsén is győzött a BVSC ellen.
ápr. 25
20:46
Kim Rasmussen: Fel kell falni a szlovákokat a vb-selejtezőn (m4sport.hu)
A mostani összetartás után legközelebb már a júniusi párosmeccs előtt találkozik újra a női kéziválogatott kerete.
ápr. 25
21:09
Ajax: tisztelgés Cruyff előtt – átnevezik az Amsterdam Arénát (She)
Johan Cruyff születésének 70. évfordulóján bejelentették, hogy a tavaly márciusban elhunyt klasszis nevére keresztelik az Ajax amszterdami stadionját.
ápr. 25
21:11
PSG: 2020-ig szerződést hosszabbítottak Cavanival (She)
A Paris Saint-Germain labdarúgócsapata 2020-ig meghosszabbította szerződését uruguayi csatárával, Edinson Cavanival.
ápr. 25
21:12
Vízilabdában ritkán látható zseniális gólt lőtt Keszthelyi Rita (m4sport.hu)
A focipályán többnyire brazil labdarúgóktól látni hasonlóan fineszes, arcpirító megoldásokat.
ápr. 25
21:21
Egyre távolabb a feljutás: ismét kikapott a magyar jégkorong-válogatott (Blikk)
A magyar jégkorong-válogatott 3-1-re kikapott az olimpiai résztvevő dél-koreai csapattól a kijevi divízió I/A világbajnokság harmadik fordulójában kedden, így második vereségét szenvedte el, egyúttal távolabb került a feljutástól.
ápr. 25
21:24
A PSG hosszabbított uruguayi gólvágójával (m4sport.hu)
Cavaniról hiába ábrándoztak Európa topklubjai, a csatár marad Párizsban.
ápr. 25
21:36
Cruyff nevét viseli majd az Amsterdam Aréna (m4sport.hu)
Hivatalosan félév múlva nevezik át a stadiont.
ápr. 25
21:45
La Liga: ha így folytatják, aligha menekülnek meg (She)
Kedd este csak döntetlenre futotta a Sporting Gijónnak hazai pályán az Espanyol ellen (1–1), így továbbra is kiesést jelentő helyen áll a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) tabelláján.