Ha valaki, hát Molnár Flóra nem tartozik a szomorú, búskomor úszók közé. A mindig mosolygós fiatal hölgy azok után, hogy kiesett az 50 méter gyors előfutamában a hazai vb-n, a vegyes zónában táncra perdült.
Mogyoród – Határtalan szeretettel fogadták a Hungaroringen a szurkolók a Ferrari-istálló két Forma–1-es pilótáját, már a pályára vezető útjuk is tartogatott meglepetéseket számukra.
Elmaradt a nagy kudarc, és ez elsősorban a Videoton dicsérete. A nemzetközi labdarúgó-kupaporondon a magyar csapatok közül az Európa-ligában hírmondónak megmaradt Videoton útjába a francia élvonal egyik sztáregyüttesét, a Girondins Bordeaux-t sodorta a sors, és nem is lehetett kérdés, melyikük az esélyesebb a továbbjutásra, ám a fehérvári csapat so
Sosem látott sportdiplomáciai siker született a budapesti világbajnokság utolsó FINA Bureau ülésén, amelyen kijelölték a következő négy év bizottságait. A nemzetközi szövetség történetében először hét magyar kapott helyet a különböző testületekben.
Mogyoród – Balszerencsés a Magyar Nagydíjon a Williams-istálló brazil pilótája. Már pénteken sem érezte jól magát, ám akkor az orvosoktól engedélyt kapott az indulásra. Ma megint rosszul lett, a 12 kör után ki kellett szállnia az autóból, így végül Paul di Resta (31) ugrik be helyette.
Mogyoród – Az egyik legkülönlegesebb vendég Thaiföldről érkezett a Hungaroringre. Ráadásul három keréken, vagyis közúton. Martin Mechura ugyanis egy ázsiai utazás alkalmával szeretett bele egy Tuk-Tukba, s olyannyira a szívéhez nőtt, hogy hazahozta Európába, pontosabban Csehországba. Most pedig a mogyoródi Forma–1-es pályára is kigurult.
Mogyoród – A Forma–1 új főnöke, Chase Carey (63) először jár Magyarországon, valamint a Hungaroringen, de nagyon elégedett a látottakkal és hosszú távon számol velünk a versenynaptárban. Az amerikai üzletember tárgyalt Gyulay Zsolttal (52), a Hungaroring Sport Zrt. elnök-vezérigazgatójával és Szijjártó Péter (38) külgazdasági és külügyminiszerrel.
Három részletben, 35 milliárd forintért fejlesztik a Forma-1-es Magyar Nagydíjnak 1986 óta otthont adó Hungaroringet, hogy a pálya 2026 után is része legyen a világbajnoki sorozat versenynaptárának.
Éppen csak sóval nem hintették be azt a helyet a Hungaroringen, ahol éveken át Bernie Ecclestone luxuslakókocsija állt, tegnap már egy kis medencét találtunk a helyén, szökőkúttal. A Formula–1-ben bekövetkezett hatalomátvétel és az új idők szele látványosan tetten érhető a Magyar Nagydíj helyszínén is: az amerikaiak hatalmas kerti partival vegyítik
Hosszú Katinka hatalmas szurkolótáborral rendelkezik egész Magyarországon, de most azt is láthatjuk, hogyan drukkol neki a családja és a teljes csapata.
A világbajnoki pontversenyben vezető, négyszeres vb-győztes Sebastian Vettel, a Ferrari német pilótája nyerte a 32. Forma-1-es Magyar Nagydíj időmérő edzését szombaton, így a vasárnapi futamot ő kezdheti meg az első rajtkockából.
Összesen hét érmet, közte három aranyat szereztek a magyar versenyzők az ifjúsági és U23-as kajak-kenu világbajnokság első döntős napján a romániai Pitestiben.
A 4x100 méteres vegyes gyorsváltó negyedik helyen jutott döntőbe, míg Bohus Richárd kilencedik idővel lett elődöntős 50 méter háton szombaton a Duna Arénában zajló úszó-világbajnokságon.
Mogyoród – Az utolsó pillanatokig óriási izgalmakat tartogatott a Forma–1-es világbajnokság Magyar Nagydíjának időmérője, a Mercedes rekordra hajtó brit pilótája csak a negyedik lett.
A világbajnoki pontversenyben vezető, négyszeres vb-győztes Sebastian Vettel, a Ferrari német pilótája nyerte a 32. Forma-1-es Magyar Nagydíj időmérő edzését szombaton, így a vasárnapi futamot ő kezdheti meg az első rajtkockából.
Az 50 és 100 méteres mellúszásban is világbajnok és világcsúcstartó Adam Peaty már azon dolgozik, hogyan tudna tovább javítani az idején. A brit sztár elképedt a Duna Arénától és a magyar szurkolóktól is.
Három részletben, 35 milliárd forintért fejlesztik a Forma-1-es Magyar Nagydíjnak 1986 óta otthont adó Hungaroringet, hogy a pálya 2026 után is része legyen a világbajnoki sorozat versenynaptárának.
A 200 méteres pillangóúszásban világbajnok Chad Le Clos 100 méteren nem jutott a döntőbe a budapesti világbajnokságon. Már várja, hogy körbenézzen a magyar fővárosban.
A 32. Forma-1-es Magyar Nagydíj mogyoródi paddockjában és a célegyenesben található Gold Tribün mögötti területen is látványos és jól érzékelhető, hogy új tulajdonos "vette át a hatalmat és az irányítást" Bernie Ecclestone-tól.
Märcz Tamás, a világbajnoki döntőbe jutott magyar férfi-vízilabda-válogatott szövetségi kapitánya már kinevezése pillanatában tudta, olyan csapatot kapott a kezébe, amely a legszebb eredmény elérésére is képes. A tréner a világbajnoki mérkőzéseken is együtt fejlődik játékosaival, és bízik benne, hogy e folyamat vége a vb-dobogó legfelső foka lesz m
A szám olimpiai ezüstérmese fantasztikus országos csúccsal, 2:05.85 perces idővel csapott a célba, a tavalyi, riói olimpián felállított 2:06.03-as idejét javította meg. Hosszú az 1-es pályán vágott neki a négy hossznak, tökéletesen kapta el rajtot, az első fordulónál harmadik volt, azonban olyan jól rúgta el magát a faltól, hogy pillanatok alatt a