2020. október 4. vasárnap

okt. 4
15:04
Három perc alatt döntött a Budaörs Dorogon (She)
Sorozatban harmadszor aratott győzelmet a Budaörs, amely ezúttal a Dorog otthonából hozta el mindhárom pontot. A mérkőzés végeredménye alig húsz perc alatt kialakult, Kékesi Alexander fejjel, míg Petneházi Márk szabadrúgásból talált a hazai kapuba.
okt. 4
15:06
Magabiztosan hozta a kötelezőt a Békéscsaba (She)
A labdarúgó NB II 11. fordulójában a Debreceni EAC a Békéscsabát látta vendégül. A tabella utolsó előtti helyén álló hazaiak nem tudtak meglepetést okozni, a viharsarkiak erőt sugárzó játékkal vitték el a három pontot a Nagyerdei Stadionból.
okt. 4
15:08
Roland Garros: Nadal 14-edszer negyeddöntős Párizsban (She)
Rafael Nadal három sima játszmában, 6:1, 6:1, 6:2-re megverte az amerikai Sebastian Kordát, így 14. alkalommal jutott be a francia nemzetközi teniszbajnokságon (Roland Garros) a legjobb nyolc közé. A salakkirály a negyeddöntőben a 19 éves olasz Jannik Sinerrel játszik.
okt. 4
15:12
PL: háromgólos zakóval veszítette el a veretlenségét a Leicester (She)
A Leicester City 3–0-ra kikapott hazai pályán a West Ham Unitedtől az angol labdarúgó-bajnokság (Premier League) 4. fordulójának vasárnapi játéknapján.
okt. 4
15:18
Most a West Ham volt a "Leicester" – Leicesterben (Infostart)
Először szenvedett vereséget a mostani angol bajnoki idényben a Leicester City. Múlt héten a rókák 5-2-re nyertek a Manchester City pályáján, most ők kaptak ki három góllal otthon, a West Ham Unitedtől.
okt. 4
15:24
Kutya kószált a Giro mezőnye elé (Eurosport)
Ismét egy kutya zavarta a versenyzőket.
okt. 4
15:54
Megjelent a koronavírus az Újpestnél, de kiáll a csapat a Fehérvár ellen (Infostart)
Az Újpest FC honlapján az alábbi tájékoztatást adta a klubnál kialakult egészségügyi helyzetről.
okt. 4
15:54
Szuperliga: Proleter–Topolya – élőben az NSO-n! (She)
A szerb Szuperliga 10. fordulójában a 8. helyen álló Proleter a 9. helyen tanyázó Topolyát fogadja Újvidéken. Tartsanak velünk, kövessék figyelemmel élő, percről percre frissülő közvetítésünket, szóljanak hozzá, kommentálják az eseményeket!
okt. 4
15:54
Magyar labdarúgó-válogatott - Szoboszlait nem engedi el a Salzburg (Eurosport)
Koronavírus fertőzés ütötte fel a fejét a RB Salzburgnál is, így Szoboszlai nem csatlakozhat a magyar válogatott keretéhez.
okt. 4
16:00
La Liga: kikapott a Celta Vigo és az Athletic Bilbao is (She)
A Celta Vigo 2–0-s vereséget szenvedett idegenben az Osasunától, míg az Athletic Bilbao 1–0-ra kikapott az eddig nyeretlen Alavés vendégeként a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 5. fordulójában vasárnap.
okt. 4
16:24
Hét év után legyőzték Eliud Kipchogét (Eurosport)
Az etióp Shura Kitata nyerte a férfiak versenyét a vasárnapi London Marathonon, a világcsúcstartó kenyai Eliud Kipchoge így 2013 után maradt le ismét az első helyről a klasszikus távon.
okt. 4
16:27
Két gólpasszt is adott ma délután az a karanténba küldött Szoboszlai, aki a válogatottban nem játszhat (444.hu)
Ilyenek a szabályok.
okt. 4
16:30
Légiósok: két Szoboszlai-assziszt, 7–1-re nyert a Salzburg (She)
Az osztrák élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 4. fordulójában a címvédő Red Bull Salzburg hazai pályán 7–1-re legyőzte a Hartberget. A salzburgi együttes magyar középpályása, Szoboszlai Dominik kezdőként 58 percet játszott, és két gólpasszt jegyzett.
okt. 4
16:30
okt. 4
16:42
Az összes Grand Slamet megnyerné a torna első kiemeltjén átgázoló szupertehetség (Eurosport)
Az idén érettségiző teniszező nagyon simán verte meg a torna első kiemeltjét.
okt. 4
16:51
Megverte a színésznőt a világbajnok bokszoló, ezt a büntetést kapta (Ripost)
Szergej Kovaljov 2014 és 2019 között három nagy profi szervezetnél – WBA, IBF, WBO – is világbajnok volt félnehézsúlyban.
okt. 4
16:54
Cseh László a gyász közepette sem állt le (Infostart)
Nemcsak az olimpia elhalasztása, hanem az édesapja halála is megrázta Cseh Lászlót az elmúlt időszakban – mondta az InfoRádiónak a hatszoros olimpiai érmes úszó trénere. Hozzátette: a gyászfolyamat még tart, de a tanítványa jelenleg is a következő szezonra készült.
okt. 4
16:54
Női foci: a Barcelona nyerte a történelem első el Clásicóját (She)
A Real Madrid női labdarúgócsapata első tétmérkőzésén 4–0-ra kikapott a Barcelonától a spanyol bajnokságban vasárnap.
okt. 4
16:54
Ulissi nyerte a Giro 2. szakaszát (Eurosport)
Diego Ulissi nyerte a Giro vasárnapi szakaszát, Sagan és Honoré előtt. Valter Ati a 44. helyen, a főmezőnyben ért célba.
okt. 4
16:56
Ilyen is volt már:női El Clásico (Infostart)
A Real Madrid női labdarúgócsapata első tétmérkőzésén 4-0-ra kikapott a Barcelonától a spanyol bajnokságban vasárnap.
okt. 4
17:00
NB II: Nyíregyháza Spartacus–Szombathelyi Haladás (She)
A labdarúgó NB II 11. fordulójában a Nyíregyháza azt a Haladást fogadja, amelyet a korábbi nyíregyházi tréner, Mátyus János irányít vezetőedzőként. A találkozó legfontosabb eseményeit folyamatosan frissülő online közvetítésünk segítségével ön is nyomon követheti.
okt. 4
17:06
NB II: pontot vesztett a Loki Soroksáron, Debrecenben nyert a Békéscsaba (She)
Döntetlent játszott a listavezető Debreceni VSC Soroksáron a labdarúgó NB II 11. fordulójában. A másik két délutáni mérkőzésen vendégsiker született: a Békéscsaba a DEAC, a Budaörs a Dorog otthonában nyert egyaránt két góllal.
okt. 4
17:08
Serie A: két gól, két piros lap – iksz a Lazio–Interen (She)
Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 3. fordulójának vasárnapi játéknapján a Lazio és az Inter 1–1-es döntetlent játszott egymással.
okt. 4
17:10
PL: három perc alatt két gól, kiszenvedte az Arsenal a sikert (She)
Az Arsenal 2–1-re legyőzte hazai pályán a Sheffield Unitedet az angol labdarúgó-bajnokság (Premier League) 4. fordulójában vasárnap.
okt. 4
17:12
NB I: a Honvéd idegenben vágott négy gólt a Zalaegerszegnek (She)
A labdarúgó NB I 6. fordulójában a Budapest Honvéd 4–2-es győzelmet aratott a Zalaegerszegi TE otthonában. A vendégek az első három góljukig magabiztosan irányították a mérkőzést. Ezt követően hiába jöttek vissza a meccsbe a hazaiak, már csak szépítő gólokra futotta a végül négy találatot szerző fővárosiak ellen.
okt. 4
17:18
Ligue 1: három góllal nyert Strasbourgban a listavezető Lille (She)
A Lille sima győzelemmel folytatja menetelését a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Ligue 1).
okt. 4
17:18
Négy gólt szerzett és nyert Zalaegerszegen a Honvéd (Infostart)
A Budapest Honvéd 4-2-re győzött vasárnap a Zalaegerszeg vendégeként a labdarúgó OTP Bank Liga hatodik fordulójában. A kispestiek sikerükkel elmozdultak a sereghajtó pozícióból.
okt. 4
17:21
Újra mászott a francia Pókember: Alain Robert egy frankfurti felhőkarcolót hódított meg (SzMo)
Most is biztosító heveder nélkül jutott fel a csúcsra. Ezúttal egy 166 méteres felhőkarcolóra mászott fel az 58 éves férfi, aki már számos híres épület tetejére feljutott - kívülről.
okt. 4
17:24
NB I: Ferencváros–Puskás Akadémia élőben az NSO-n! (She)
Ferencváros–Puskás Akadémia találkozó percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről!
okt. 4
17:24
Esik az eső Párizsban, Babosék mérkőzése is félbeszakadt (Eurosport)
Párizsban esik az eső, így szünetel a program a francia nyílt teniszbajnokságon.
okt. 4
17:30
PL: Manchester United–Tottenham – élőben az NSO-n! (She)
Az angol Premier League 4. fordulójában a Manchester United a Tottenhamet fogadja. Kövesse a két, a bajnoki rajtnál a középmezőnybe ragadó csapat mérkőzését folyamatosan frissülő, szöveges közvetítésünk segítségével, szóljon hozzá, mondja el a véleményét!
okt. 4
17:36
Babosék mérkőzése is félbeszakadt (Demokrata)
okt. 4
17:36
Drámai befutó a Liège-en! (Eurosport)
A szabálytalan sprint miatt az 5. helyre visszasorolt Julian Alaphilippe korán örült, Primoz Roglic a Liège-Bastogne-Liège győztese.
okt. 4
17:39
4:0-ára vezettek Babosék, amikor félbeszakadt a teniszbajnokság (ATV)
okt. 4
17:42
Döntetlen a Lazio-Internazionale rangadón (Infostart)
A Lazio 1-1-es döntetlent játszott az Internazionaléval az olasz labdarúgó-bajnokság harmadik fordulójának vasárnapi játéknapján.
okt. 4
17:48
Atlétika: Shura Kitata nyerte a londoni maratonit a férfiaknál (She)
Csalódás és meglepetés, ez a két szó összegzi a legjobban a 2020-as londoni maratonit.
okt. 4
17:50
Erste Liga: a hosszabbításban kapott ki a Ferencváros (She)
Az FTC-Telekom hosszabbítás után 2–1-re kikapott a vendég Gyergyótól a jégkorong Erste Liga vasárnapi játéknapján – írja az MTI.
okt. 4
17:52
az MU védelme „hozta össze” a Spurs gólját (She)
Hét perc elteltével már három gólt is láthattunk a Manchester United és a Tottenham Premier League-mérkőzésén. A Spurs első gólja meglehetősen komikus körülmények között született: Harry Maguire, Eric Bailly és Luke Shaw közös ügyetlenkedése után Tanguy Ndombele talált a kapuba.
okt. 4
17:54
Bundesliga: először nem nyert az idényben az Augsburg (She)
A Wolfsburg otthon gól nélküli döntetlent játszott az Augsburggal a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) harmadik fordulójának vasárnapi játéknapján.
okt. 4
17:56
Bundesliga: Bayern München–Hertha – élőben az NSO-n! (She)
A Bayern az előző fordulóban váratlanul vereséget szenvedett a Hoffenheimtől, de utána megnyerte a német Szuperkupát. Így aztán nem csoda, hogy a Bundesliga 3. fordulójában a bajor szurkolók győzelmet várnak a berlini Hertha ellen. Vajon igazuk lesz? Tartsanak velünk, kövessék figyelemmel élő, percről percre frissülő közvetítésünket, szóljanak hozz
okt. 4
18:12
Szuperliga: a Topolya elszenvedte a negyedik vereségét (She)
A szerb Szuperliga 10. fordulójában az újvidéki Proleternek egy gól is elég volt, hogy legyőzze a Topolyát. A vendégek hiába próbáltak meg mindent, a hazai csapat remekül védekezett, és megőrizte a kapuját a góltól.
okt. 4
18:14
La Liga: zsinórban harmadszor nyert a Real, ezúttal a Levante ellen (She)
A Real Madrid idegenben 2–0-ra verte a Levantét a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 5. fordulójában.
okt. 4
18:16
Giro dItalia: Ulissi nyerte a szakaszt, Valter Attila 44. (She)
Diego Ulissi nyerte meg a Giro dItalia országúti kerékpáros-körverseny második szakaszát, Filippo Ganna megtartotta a rózsaszín trikót, míg Valter Attila a mezőnnyel megérkezve 44. helyen ért célba – írja az MTI.
okt. 4
18:18
Idegenben nyert a Real Madrid (Infostart)
A címvédő Real Madrid 2-0-ra nyert a Levante vendégeként a spanyol labdarúgó-bajnokság ötödik fordulójának vasárnapi játéknapján.
okt. 4
18:24
Martialt kiállították; az MU védelme megint bakizott (She)
Mintha saját maga ellen küzdene ma a Manchester United: nem sokkal azután, hogy megszerezte a vezetést a Tottenham ellen, óriásit hibázott a védelem, így a Spurs is betalált. Már 2–1-re is vezettek a londoniak, amikor Anthony Martial egy szögletnél odacsapott Erik Lamela arcához, emiatt piros lapot kapott. Nem sokkal később másodszor is bakizott a
okt. 4
18:30
Fft: top 10 barátságos balhé a futballban (She)
Egy felkészülési meccs csak tét nélküli lötyögés? Nem biztos, hogy igaz
okt. 4
18:32
Ukrajna: ikszelt a Dinamo Kijev, de vezeti a bajnokságot (She)
Öt forduló után a Ferencváros Bajnokok Ligája-csoportellenfele, a Dinamo Kijev vezeti az ukrán labdarúgó-bajnokságot, amelynek vasárnapi játéknapján a fővárosi sztárcsapat 1–1-es döntetlenre végzett otthon a Zorja Luhanszkkal.
okt. 4
18:45
Dzsudzsák bevetése se volt elég a Debrecen győzelméhez Soroksáron (ATV)
A Debrecen nem tudott nyerni a Soroksár otthonában az NB II 11. fordulójának szombat délutáni mérkőzésén. Kondás Elemér csapatában Dzsudzsák Balázs is pályára léphetett.
okt. 4
18:48
Bayern: a spanyol második vonalból igazoltak (She)
A Bayern München hivatalos felületein keresztül bejelentette, hogy szerződtette az Espanyol 23 éves játékosát, Marc Rocát.
okt. 4
18:50
Kerékpár: korán ünnepelt a világbajnok, Roglic lesprintelte (She)
Primoz Roglic emlékezetes hajrában nyerte meg a Liege–Bastogne–Liege klasszikus egynapos országúti kerékpáros-viadalt, amelyen Peák Barnabás személyében először indult magyar résztvevő.