Lionel Messi a Bayern München elleni 8-2-es vereség után jelezte az FC Barcelona vezetőségének, hogy még a nyáron el kívánja hagyni a katalán klubot – tudta meg a brazil Esporte Interativo tévécsatorna.
A Liverpool bajnok és BL-győztes edzője 2024-ig bírja ezt a tempót, utána le fog állni. Addig azonban olyan csapatot akar, amely ellen senkinek sincs kedve játszani.
Azt már korábban is megszellőztették, hogy Ronald Koeman és Mauricio Pochettino az esélyes. Most úgy hírlik, megvan a választott - hosszú "próbaidővel".