A játékos így nem kezdheti meg társaival a felkészülést.
aug. 30
12:54
Qatch: a világbajnok „fakezűek” nyerték a margitszigeti viadalt (She)
A Pálos Gábor, Széles László és Zöldy Tamás alkotta világbajnok csapat veretlenül nyerte meg a Beach Qatch Mini Series elnevezésű viadalt. A margitszigeti 383 TeqSports Beach Centerben megrendezett, 450 ezer forint összdíjazású verseny döntőjében, a sportág első vb-aranyérmes triója az idei strandkézilabda bajnok Beach Stars gárdáját győzte le, a b
aug. 30
12:56
Videó – Nyár, homok, qatch – örömjáték a Margitszigeten (She)
.
aug. 30
13:00
Ibrahimovic: nem kabalafigurának jöttem a csapathoz (Eurosport)
Zlatan Ibrahimovic szombaton késő este visszatért Olaszországba, hogy a korábbi híreknek megfelelően új szerződést kössön az AC Milan labdarúgócsapatával.
aug. 30
13:02
Hulk-szerűvé gyúrta magát a Bayernnél, világklasszis box-to-box középpályás lett belőle (Eurosport)
Leon Goretzka pazar teljesítményt nyújtott a mindent megnyerő Bayern Münchenben a mögöttünk hagyott szezonban.
aug. 30
13:12
Németország: Lewandowski először lett az év futballistája (She)
Németországban a Kicker kezdeményezte szokásos szavazáson ezúttal Robert Lewandowskit választották az év labdarúgójának az ország sportújságírói.
aug. 30
13:30
Messi beintett a Barcának, nem jelent meg a kötelező teszten (Ripost)
Lionel Messi, a Barcelona labdarúgója vasárnap a távolmaradásával jelezte távozási szándékát.
aug. 30
13:42
Strandröpi ob: Vecseyék veretlenül lettek bajnokok (She)
A férfiaknál Hajós Artúr és Stréli Bence nyerte meg a strandröplabda országos bajnokságot, míg a nőknél Vecsey Fanni és Vaida Beáta első alkalommal lett aranyérmes.
aug. 30
13:54
Válogatott: újabb csere, Korhut is kikerült a keretből (She)
A Debreceni VSC a hivatalos honlapján közölte, hogy a csapat környezetében koronavírusos megbetegedést regisztráltak, amely után az egyébként negatív teszttel rendelkező Korhut Mihály kikerült a magyar labdarúgó-válogatott keretéből.
aug. 30
14:12
Nemzeti Vágta: Porva lovasa nyerte az érdi előfutamot (She)
Porva lovasa, Ördög Alen nyerte Ricardo nevű lován a Nemzeti Vágta szombaton megrendezett érdi előfutamát. Másodikként Érd versenyzője, Szőke Tamás és Április nevű lova, harmadikként Csemő képviseletében Petrik Tamás zsoké és a Korax Roven Zsonglőr nevű ló, negyedikként pedig a felsőpakonyi Baján Benita futott be Fernando Makadám nevű lován -
aug. 30
14:14
Női kézi: Nora Mörk újra tétmeccset játszott, elöntötték az érzelmek (She)
A Vipers Kristiansand 34–25-re nyert a Sola otthonában a norvég női kézilabda-bajnokság első fordulójában. A találkozón hosszú idő után újra tétmeccsen léphetett pályára az édesanyja betegsége miatt a nyáron hazatérő Nora Mörk, aki az utóbbi években sorozatos térdsérülései miatt alig játszott.
aug. 30
14:16
Ausztrália: ötödször bajnok a Sydney FC (She)
A Sydney FC fennállása során ötödször nyerte meg az ausztrál labdarúgó-bajnokságot.
aug. 30
14:30
Messi nem vett részt a Barcelona szezon előtti tesztelésén (Eurosport)
Lionel Messi vasárnap délelőtt nem vett részt a Barcelona labdarúgócsapatának szezon előtti koronavírus tesztelésén.
aug. 30
14:36
Hamilton győzött Spában, a Ferrari pont nélkül zárt (She)
aug. 30
14:36
Messi nem vett részt a Barcelona szezon előtti tesztelésén (888.hu)
aug. 30
15:00
A Dinamo Kijevtől a Tottenhamig – Szerhij Rebrov története (She)
Noha Kijevben vált legendává, Ukrajnán túl is megállta a helyét, sőt! Szerhij Rebrov klubrekordot jelentő összegért lett a Tottenham játékosa, a Fenerbahcéval török bajnok volt, a West Ham Unitedet feljutáshoz segítette, végül pedig Kazanyban tette fel a koronát játékoskarrierjére. Maradjunk annyiban, mindenki jobban járt így, mintha bevonult volna
aug. 30
15:06
La Liga: közlemény – Messi nem mehet, amíg nem fizetnek érte (She)
A Lionel Messiről szóló – sokszor ellentétes – hírek hatására a La Liga úgy döntött, hivatalos közleményt ad ki a játékos helyzetével kapcsolatosan.
aug. 30
15:08
Fft: tíz gálameccs, amely nem úgy sült el, ahogy tervezték (She)
A FourFourTwo magazin 10 híres esetet gyűjtött össze, amikor az ünnepnek ígérkező gálameccsek nem igazán úgy sültek el, ahogy tervezték őket.
aug. 30
15:30
A Premier League sztárja – Rebrov-sorozat, 3. rész (She)
aug. 30
15:36
Kényszerű csere, Marco Rossi újabb játékosról mondott le (Ripost)
Ismét változott a magyar labdarúgó-válogatott kerete.
aug. 30
15:54
Újabb csere a válogatott keretben koronavírus-gyanú miatt (Eurosport)
A Nemzetek Ligája B divíziójának 3. csoportjába sorolt magyar együttes csütörtökön Törökországban kezdi meg a 2020/21-es sorozatot.
aug. 30
16:06
DVSC: megjelent a koronavírus a klub környezetében (Behaviour)
Minden játékos, stábtag és irodai dolgozó Covid-teszten vett részt.
aug. 30
16:06
Ez volt az idei Le Mans-i verseny legveszélyesebb bukása (Eurosport)
.
aug. 30
16:18
Messi vs. Barcelona: Elkezdődött a háború (BorsOnline)
Lionel Messi nem jelent meg tegnap klubja, a Barcelona kötelező vírustesztelésén.
aug. 30
16:30
US Open: Paire pozitív vírusteszt miatt visszalépett (She)
Pozitív koronavírusteszt miatt a francia Benoit Paire visszalépett a hétfőn rajtoló 140. Amerikai nemzetközi teniszbajnokságtól.
aug. 30
16:42
Pozitív koronavírusteszt a védőbuborékban, visszalépett a US Open egyik kiemeltje (Eurosport)
Pozitív koronavírusteszt miatt a francia Benoit Paire visszalépett a hétfőn rajtoló 140. amerikai nyílt teniszbajnokságtól.
aug. 30
16:48
F1: Hamilton vezérletével kettős Mercedes-siker Spában (She)
Lewis Hamilton pályafutása 89. győzelmét szerezte meg az F1-es Belga Nagydíj versenyén Spa-Francorchamps-ban. A kettős Mercedes-sikert Valtteri Bottas tette teljessé, míg harmadikként Max Verstappen (Red Bull) szelte át a célvonalat. A negyedik Daniel Ricciardo lett a Renault-val, míg ötödikként Esteban Ocon zárt. A Ferrari versenyzői a 13. és
aug. 30
16:54
hatalmas baleset – darabjaira tört az Alfa Spában (She)
Egy elrontott kigyorsítás után darabjaira tört Antonio Giovinazzi Alfa Romeója az F1-es Belga Nagydíjon. Az olasz versenyző autójáról egy lerepülő kerék George Russellt találta el, aki szintén kiesett emiatt. A versenyt Lewis Hamilton nyerte meg.
aug. 30
17:00
Hamilton ismét rajt-cél győzelmet aratott (HírTV)
Lewis Hamilton, a Mercedes brit versenyzője rajt-cél győzelmet aratott a vasárnapi Forma-1-es Belga Nagydíjon.
aug. 30
17:12
Labdarúgás: Neymar „szakít” a Nike-val, már az új partnere is megvan (She)
A Paris Saint-Germain brazil labdarúgója, Neymar 15 év után otthagyja a Nike-t, s ezentúl a Puma lesz az új szponzora – írja a német Bild.
aug. 30
17:12
Újabb sima Hamilton-győzelem, pont nélkül maradt a Ferrari (Eurosport)
.
aug. 30
17:18
Megint simán nyert Hamilton - brutális baleset is volt Belgiumban (BorsOnline)
Nem jött a beígért eső Belgiumban, így nem volt, ami megnehezítse Lewis Hamilton dolgát. A hatszoros világbajnok rajt-cél győzelmet aratott, és tovább növelte előnyét a pontversenyben.
aug. 30
17:30
NB II: Soroksár–Csákvár (She)
A Csákvár két gólos hátrányból, a sírból hozta vissza a meccset, majd 3-3-as állásnál tizenegyest hibázott. A mindvégig lüktető, élvezetes mérkőzést a hosszabbításban Lovrencsics Balázs gólja döntötte el.
aug. 30
17:30
Döbbenet: már meg is van a Barca új 10-ese Messi helyett?! (ATV)
Martin Braithwaite arra kérte a Barcelonát, hogy MEssi távozás esetán ő viselhesse a Katalánok legendájának tízes mezét - írja Facebook oldalán a M4Sport.
aug. 30
17:32
Hajrágólokkal nyert Dorogon, továbbra is veretlen a Békéscsaba (She)
A labdarúgó NB II 7. fordulójában a mezőny egyetlen veretlen csapata, a Békéscsaba Dorogon vendégszerepelt, Schindler Szabolcs tanítványai Lukács Raymond és Horváth Péter kései találatával kétgólos győzelmet arattak a bányászvárosban.
aug. 30
17:34
Kétgólos hátrányból fordítva nyert a Deac az Eto ellen (She)
Az első félidőben a többet támadó győriek kétgólos előnybe kerültek, azonban a második játékrészben két játékosuk is a kiállítás sorsára jutott, a DEAC pedig nagy bravúrt végrehajtva megfordította a mérkőzést! Győzelmükkel beérték a táblázaton az ETO-t a hazaiak.
aug. 30
17:36
NB I: Zalaegerszeg–Ferencváros élőben az NSO-n! (She)
Zalaegerszeg–Ferencváros találkozó percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről!
aug. 30
17:36
NB II: vezet az Eto és a Soroksár – a 7. forduló eredménykövetése (She)
A szombati Vasas–Debreceni VSC (1–1) rangadó után vasárnap kilenc mérkőzést játszanak a labdarúgó NB II 7. fordulójában. A programból kiemelkedik a Gyirmót–Szolnoki MÁV találkozó, amelyen a negyedik fogadja a másodikat A mezőny egyetlen veretlen csapata, a Békéscsaba Dorogon lép fel, Pécsen pedig megyei rangadót játszanak, ahol a Szentlőrinc az ell
aug. 30
17:38
NB I: Budafoki Mte–Mol Fehérvár élőben az NSO-n! (She)
Budafok–Fehérvár találkozó percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről!
aug. 30
17:40
Férfi kézi Seha-liga: játék nélkül négyes döntőben a Veszprém (She)
A Telekom Veszprém bejutott a férfi kézilabda SEHA Liga négyes döntőjébe, miután a regionális szövetség úgy döntött, hogy a magyar csapatnak a koronavírus-járvány miatt nem kell lejátszania a szerb RK Vojvodina elleni negyeddöntő visszavágóját.
aug. 30
18:00
NB II: egyenlített a Szeged, kiállítás a Pécsből – a 7. forduló eredménykövetése (She)
A szombati Vasas–Debreceni VSC (1–1) rangadó után vasárnap kilenc mérkőzést játszanak a labdarúgó NB II 7. fordulójában. A programból kiemelkedett a Gyirmót–Szolnoki MÁV találkozó, amelyen a a vendégek a véghajrában mentettek meg egy  pontot. A mezőny egyetlen veretlen csapata, a Békéscsaba Dorogon lépett fel, és győztesen távozott. Az esti program
aug. 30
18:00
Hamilton rajt-cél győzelmet aratott a Belga Nagydíjon (ATV)
A címvédő és hatszoros világbajnok Lewis Hamilton, a Mercedes brit versenyzője rajt-cél győzelmet aratott a vasárnapi Forma-1-es Belga Nagydíjon, ezzel tovább növelte az előnyét az összetett pontversenyben.
aug. 30
18:00
Tour de Hongrie: Mareczko nyerte a hajdúszoboszlói sprintbefutót (HírTV)
A lengyel Jakub Mareczko nyerte vasárnap a Tour de Hongrie országúti kerékpáros körverseny második, Debrecen és Hajdúszoboszló közötti szakaszát.
aug. 30
18:00
A visszavágó lejátszása nélkül jutott be a SEHA Liga elődöntőjébe a Veszprém (Eurosport)
.
aug. 30
18:12
Korhut helyett Hangya lesz a válogatott keretben (888.hu)
Korhut Mihály helyett Hangya Szilvesztert hívta be a magyar labdarúgó-válogatott keretébe Marco Rossi szövetségi kapitány.
aug. 30
18:15
Csődöt mondott a Ferrari, Hamilton rajt-cél győzelmet aratott (Behaviour)
Lewis Hamilton, a Mercedes brit versenyzője rajt-cél győzelmet aratott a Belga Nagydíjon, miközben Sebastian Vettel 13., Charles Leclerc pedig 14. lett.
aug. 30
18:18
Tour de Hongrie: most az olaszok arattak, újabb bukás a célban (She)
A Magyar körverseny Debrecen és Hajdúszoboszló közötti, 160 kilométeres második szakaszán az alföldi hőség mellett az oldalszelekkel is megküzdött a mezőny, Szatmáry András gyorsasági részhajrát nyert, és átvette a fehér trikót; az élen négy olasz versenyző végzett.
aug. 30
18:30
Ligue 1: kilenc emberrel fejezte be győztes meccsét a Nantes (She)
A francia labdarúgó-élvonal (Ligue 1) második fordulójában a Nantes kettős emberhátrányban fejezte be a Nimes ellen megnyert mérkőzést. Hasonló bravúrt hajtott végre a Monaco is a Metz otthonában, igaz, a hercegségbeliektől csak egy embert állított ki a játékvezető.
aug. 30
18:36
RB Leipzig: már nem Orbán a csapatkapitány, de maradt feladata (She)
Három év után elveszítette az RB Leipzig csapatkapitányi tisztségét Willi Orbán, akitől az osztrák Marcel Sabitzer veszi át a karszalagot a csapattársak szavazását követően.
aug. 30
18:42
Botkát kiállították, a Zte 11-ese kimaradt – Civic hatalmas gólt lőtt (She)
Eseménydúsra sikerült a Zalaegerszeg–Ferencváros NB I-es bajnoki mérkőzés első félideje. A 31. percben Botka Endrét kiállította a játékvezető, és tizenegyest ítélt a ZTE-nek, de Babati Benjámin elrontotta. A Fradi szűk tíz percen belül a kényszercsere, Eldar Civic bombagóljával szerzett vezetést a játékrész hajrájában. A mérkőzést ITT lehet élőbe