2022. július 8. péntek

júl. 8
22:54
Belefért a rövidzárlat, új partnere oldalán is megvédheti wimbledoni címét a világelső (Eurosport)
Az első kiemelt Elise Mertens-Zhang Shuai duó jutott másodikként a wimbledoni döntőbe, miután három szettben, 6:2, 3:6, 6:3-ra legyőzték a Danielle Collins-Desirae Krawczyk kettőst. Győzelme esetén Mertens címet védhet Wimbledonban, tavaly még Hsieh Su-wei oldalán lett bajnok. Ellenfelük a második kiemelt Barbora Krejcikova-Katerina Siniakova páros
júl. 8
23:06
A dánok kiütésével jelentkeztek be a németek az Eb-re (m4sport.hu)
A németek fölényét jól mutatja, hogy az első negyedórában három kapufát is lőttek.
júl. 8
23:48
Egy szavuk sem lehet a hibázó Hamiltonra és Russellre Wolff szerint (m4sport.hu)
Versenyzői törték az autókat, Toto Wolff viszont nem tört pálcát a fejük fölött, sőt, védelmébe vette Lewis Hamiltont és George Russellt.