2022. szeptember 7. szerda

szept. 7
21:09
Születésnapi ajándékba kaphatja második bajnoki címét Verstappen (Racing)
Ha a dolgok nem változnak, akkor nagyon szép 25. születésnapja lehet Max Verstappennek. A holland ugyanis a jubileumi születésnapját egy világbajnoki címmel ünnepelheti. Ehhez azonban a csillagok szerencsés együtt állasa is kell. A holland jelenleg ugyanis 109 ponttal vezet Charles Leclerc előtt, úgy, hogy hét futam (és egy sprintverseny) van hátra
szept. 7
21:18
BL élőben: az Inter a Bayern, a Napoli a Liverpool ellen, pályán a Barcelona (Infostart)
A Barcelona továbbra is meggyőző, a Bayern nyert a San Siróban, de váratlan eredményeket is hozott a BL-játéknak. A Liverpool egyértelmű és súlyos vereséget szenvedett a Napolitól, Jamie Carragher a Klopp-éra eddigi legrosszabb félidejének minősítette az első játékrészt.
szept. 7
21:21
9 millió forintot kap minden profi snookeres a gazdasági krízis miatt (Eurosport)
Óriási segítséget nyújt a profi játékosoknak a World Snooker Tour és a WPBSA közös kezdeményezése. A nemrég kezdődött 2022/23-as szezonban minden játékos legalább 20.000 fontot fog keresni, azaz nagyjából 9 millió forintot. Az újítást azonnali hatállyal bevezetik, azaz az összeg első felét még szeptemberben, a másik felét pedig januárban kapják kéz
szept. 7
21:33
Elvesztette a tét nélküli Eb-selejtezőt a női röplabda-válogatott (m4sport.hu)
A meccs áramszünet miatt több mint egy órára félbeszakadt.
szept. 7
21:33
Nagy fölénnyel múlta felül a francia csapatot a női vízilabda-válogatott (Demokrata)
Az ötödik helyért játszhat a női válogatott a vízilabda Európa-bajnokságon.
szept. 7
21:42
Dél-Koreában is nagy szerep hárul a magyar gólkirályra (Metropol)
Ádám Martin győztes gólt szerzett az Ulszan Hyundai színeiben a dél-koreai labdarúgó-bajnokságban.
szept. 7
21:51
Az országos díjugrató-bajnok Czékus Zoltán célja a minősülés és a jövő évi Eb (m4sport.hu)
A minősülés, a válogatott kerettagság, valamint az Európa-bajnokságon való részvétel kiharcolása a célja Czékus Zoltánnak, aki vasárnap megvédte országos bajnoki címét díjugratásban.
szept. 7
21:57
Nascar: Rejtély, hogy miért hallott különös hangokat Larson és Byron (USAracing)
Továbbra sem tudni, hogy mi okozta azt a motorproblémát Darlingtonton, ami miatt Kyle Larsonnak még...
szept. 7
21:57
Nascar: Rejtély, hogy miért hallott különös hangokat Larson és Byron (Racing)
szept. 7
22:09
A vonat nem vár - vasúti sztrájk miatt kell halasztani egy meccset a Premier League-ben (Eurosport)
A vasúti dolgozók tervezett sztrájkja miatt elhalasztották az eredetileg jövő szombatra kiírt Brighton-Crystal Palace mérkőzést az angol labdarúgó-bajnokságban.
szept. 7
22:21
Harmincöt góllal kapott ki a németektől a férfi kosárválogatott (m4sport.hu)
A magyar csapat nyeretlenül zárta az Európa-bajnokságot.
szept. 7
22:27
szept. 7
22:27
Vereség Németországtól a csoportkör utolsó fordulójában (Eurosport)
A továbbjutásról már lemaradt magyar férfi kosárlabda-válogatott 106-71-re kikapott a házigazda német csapattól szerdán az Európa-bajnokság kölni csoportjának az ötödik, utolsó fordulójában, így nyeretlenül zárta a tornát.
szept. 7
22:30
Elsüllyedt a magyar kosarashajó az Eb-n (Infostart)
Nyeretlenül utazhat haza a kontinenstornáról a férfiválogatott.
szept. 7
22:33
Szilágyi Zoltán a junior női kéziválogatott új kapitánya (m4sport.hu)
A Magyar Kézilabda Szövetség elnöksége döntött az utánpótlás szakosztályok új edzőinek személyéről, miután a szakemberek megbízatása augusztus 31-ével lejárt.
szept. 7
22:45
Görögország akadályozhatja meg Spanyolország címvédését a női vízilabda Eb döntőjében (m4sport.hu)
A görög válogatott lesz a címvédő spanyol csapat ellenfele a Splitben zajló vízilabda Európa-bajnokság női tornájának pénteki döntőjében.
szept. 7
23:09
Kettővel nyert a Bayern Milánóban, ötöt rúgott a Barcelona a Plzennek (m4sport.hu)
A milánói meccs embere Leroy Sané volt.
szept. 7
23:21
Nápolyban kapott háromgólos pofont a Liverpool a Bajnokok Ligájában (m4sport.hu)
A Bajnokok Ligája „A” csoportjának rangadóján, a Napoli 4–1-re győzte le az előző kiírásban döntős Liverpoolt. Jürgen Klopp csapata már az első félidőben háromgólos hátrányba került.
szept. 7
23:27
A világelső a hazai kedvenc ellen - Swiatek és Pegula negyeddöntője élőben, reklámmentesen (Eurosport)
Nézd élőben Iga Swiatek és Jessica Pegula negyeddöntős mérkőzését a US Openről reklámmentesen, megszakítások nélkül, magyar kommentárral.
szept. 7
23:33
Fiatal titánok gigászi párharca - Nézd itt Alcaraz és Sinner negyeddöntőjét élőben, reklámmentesen (Eurosport)
Nézd élőben Carlos Alcaraz és Jannik Sinner negyeddöntős mérkőzését a US Openről reklámmentesen, megszakítások nélkül, magyar kommentárral.
szept. 7
23:45
Tiafoe érett és zseniális játéka Grand Slam-elődöntőt ért (Eurosport)
Frances Tiafoe elődöntőbe jutott Andrey Rublev ellen a US Openen, miután 7:6; 7:6; 6:4-re felülmúlta orosz ellenfelét.
szept. 7
23:51
Videó: négyet kapott a Liverpool Nápolyban, Lewandowski mesterhármast szerzett – szerdai BL-gólok (m4sport.hu)
A Bayern München 2-0-ra nyert az Inter vendégeként, a Napoli már a szünetben 3–0-s előnyben volt az előző idényben döntős Liverpool ellen, a Barcelona a háromszor betaláló Robert Lewandowski vezérletével verte 5–1-re a Plzent a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének első fordulójában.