Andrea Crugnola hibátlan teljesítménnyel vezet a Róma Rally első napja után, míg a második helyre Giandomenico Basso lépett Yoann Bonatot megelőzve. Délután sokan defekt miatt vesztettek időt, így Csomós Miklós és László Martin is.
Az úszó-vb egyetlen magyar aranyérmét Kós Hubert nyerte. A 20 éves versenyző racionálisan vezeti le, miben kell még javulnia, holott így is majdnem két másodperccel jobb, mint néhány hónapja, és olimpiai favorittá lépett elő. Egy világbajnoki aranyérem háttere.
Boldogan és elégedetten nyilatkoztak a magyar férfi vízilabda-válogatott játékosai a görögök ellen ötméteresekkel megnyert fukuokai világbajnoki döntőt követően.
Nyugalmat és lehetőséget is ad, hogy a magyar férfi vízilabda-válogatott már Fukuokában megszerezte az olimpiai kvótát és világbajnok lett - nyilatkozta az InfoRádiónak a magyar szövetség elnöke.
Az ötméteresek védésében is közismerten jó kapus zavarba jött, amikor a nevét skandálták a csapattársak a győzelem után. A cikkben visszanézheti a parádés védéseket is!
Szép gólok, kivédett lövések, a balsejtelmű 10-10-es pillanat és a Vogel-csoda - egyben a 10 év után sikerrel kiharcolt, világbajnoki aranyérmet és olimpiai résztvételt érő, görögök elleni győzelem kulcsmozzanatai.
Nagyot kiélezett és szórakoztató küzdelmet hozott a fukuokai világbajnokság vízilabdatornája - mondta az InfoRádiónak a volt szövetségi kapitány, a World Aquatics vízilabda-edzőbizottságának elnöke.