Az orosz állam nem fizet azoknak a sportolóknak, akik semlegesként indulnak el a párizsi olimpián (444.hu)
A 2024-es olimpiára 882,2 millió rubelt (kb. 3,3 milliárd forintot) különítettek el az orosz sportolóknak.
Szalagszakadása volt, megműtötték.
szept. 22
0:12
FTC-siker a BL-selejtező rajtján (Sportal)
Az FTC-Telekom 17–8-ra legyőzte a görög Glyfadát a női vízilabda Bajnokok Ligája selejtezőjének csütörtöki nyitónapján a Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszodában – írta az MTI.
szept. 22
0:12
Fordított a Fradi, és 3-1-re verte a Čukaričkit a Konferencia-ligában (Telex)
Az első félidő hajrája nagyszerűen sikerült, akkor el is dőlt a meccs.
szept. 22
0:13
Megnyerte története első Konferencialiga-csoportmeccsét a Ferencváros (444.hu)
A szerb bajnokság bronzérmese vezetett, de a magyar csapat már az első félidőben fordított, a vége 3-1 lett.
szept. 22
0:16
A Ferencváros úgy tett, mint Szoboszlai csapata (Infostart)
A Ferencváros 3-1-es győzelemmel rajtolt a Konferencia-ligában a szerb Csukaricski ellen. Ugyancsak 3-1-re nyert Szoboszlai Dominik együttese a Liverpool, az Európa-ligában, a LASK ellen. Dejan Stankovic leginkább csapata hozzáállásával volt elégedett.
szept. 22
0:16
Sallai gólt szerzett az Európa-ligában (Sportal)
A Freiburg magyar csatára az Olympiakosz ellen talált be.
szept. 22
0:20
20 ezer eurót követel Ukrajnától az UEFA (Infostart)
Az ok: szurkolói rasszizmus.
szept. 22
0:20
Japán, kirgiz, török és amerikai aranyérem született a birkózó-világbajnokságon (Sportal)
Japán, kirgiz, török és amerikai siker született a női döntőkben a belgrádi olimpiai kvalifikációs birkózó-világbajnokság csütörtöki versenynapján – számolt be róla az MTI.
szept. 22
0:24
Lilában játszva is nyert a Liverpool, Szoboszlai csereként állt be (Infostart)
Szoboszlai Dominik ezúttal a második félidőben állt be a Liverpool csapatába, amely 3-1-es győzelmet aratott Linzben, Európa-liga-mérkőzésen.
szept. 22
0:24
Dejan Sztankovics: "Együtt nyertük meg a meccset!" (Sportal)
A Máté Csabát váltó Dejan Sztankovics győzelemmel mutatkozott be hazai pályán: a Fradi jó játékkal győzte le a Csukaricskit, nem csoda, hogy a 45 éves szerb szakember elégedetten értékelt a lefújást követően.
szept. 22
0:24
Hátrányból fordított a Liverpool, Szoboszlai a második félidőben állt be (Telex)
Több alapembert is pihentetett Klopp. Szoboszlai a 61. percben lépett pályára, két perccel később vette át a vezetést a Liverpool a Linz ellen az El-ben.
szept. 22
0:28
Sallai Roland győzelemhez segítette a Freiburgot Pireuszban (Infostart)
Sallai Roland és Szoboszlai Dominik győztes, Bolla Bendegúz vesztes mérkőzésen játszott csütörtökön a labdarúgó Európa-ligában.
szept. 22
0:28
Kantéék megelőzték Neymarékat és vezetik a szaúdi ligát (Sportal)
Az al-Ittihad legyőzte az al-Fateht, ezzel megelőzte a csak döntetlent játszó al-Hilalt.
szept. 22
0:32
Huszonhárom lövést hárított a magyar légiós Norvégiában (Sportal)
A kapus Bálizs Bence győzelemhez segítette a Sparta Sarpsborgot a norvég jégkorong-bajnokság csütörtöki játéknapján, míg a svéd élvonalban Galló Vilmos csapata, a Linköping kikapott – írta az MTI.
szept. 22
0:36
Az utolsó negyedóra döntött a Veszprém Bajnokok Ligája-meccsén (Sportal)
A mérkőzés nagy részében a Veszprém csak rohant ellenfele, a Montpellier után, a találkozó utolsó tizenöt percét azonban nagyon megnyomta a BL-győzelemre áhítozó magyar együttes, és ha csak szűken, két góllal is, de megnyerte második meccsét a sorozatban.
szept. 22
0:40
Jól tartotta magát, de kikapott a feröeri csodacsapat (Sportal)
A Slovan Bratislava 2–1-re legyőzte a Klaksvíkot az Európa Konferencia Liga csoportkörének első fordulójában csütörtök este.
szept. 22
0:44
Sallai gólja is kellett a Freiburg győzelméhez, hat gólt hozott az Ajax–Marseille (Sportal)
A magyar válogatott Sallai Roland nyitotta a gólok sorát az Olympiakosz–Freiburg összecsapáson az Európa-liga nyitó fordulójában. Gólgazdag döntetlennel ért véget a játéknap rangadója.
szept. 22
0:48
Kósz Zoltán olimpiai bajnok vízilabdázó rendhagyó versenyen próbálta ki magát (Sportal)
A Magyar Olimpiai Bizottság olimpikonokból állított össze egy rally csapatot Az olimpiai bajnok vízilabdázó számára is fontos a Coop Rally üzenete
szept. 22
5:03
Le Mans-győztest igazolt tartalékosnak a McLaren (m4sport.hu)
Az első szabadedzés előtt jelentették be a japán versenyző szerződtetését.
szept. 22
5:24
Michael Schumacherrel kötött barátságáról vallott a motoros legenda (Racing)
Az ötszörös világbajnok elmondta, milyen ember volt a hétszeres világbajnok barátként, a pályán kívül.
szept. 22
5:48
Miféle válság? Verstappen újra az élen (Racing)
Az első tréningen Verstappen futotta meg a legjobb időt, úgy látszik, az előző F1-es versenyhétvége csak kisiklás volt a Red Bulltól.
szept. 22
5:57
Verstappen magabiztosan, hat tizeddel vitte az első edzést (m4sport.hu)
Úgy tűnik, valóban nagy visszavágóra készül a Red Bull; a Ferrari és a McLaren még a legjobb háromban az első edzésen.
szept. 22
6:18
Nem történt meglepetés az első szabadedzésen Japánban (Sportal)
A világbajnoki címvédő Max Verstappen nyerte az első szabadedzést a Japán Nagydíjon, Carlos Sainz, valamint Lando Norris előtt.
szept. 22
6:20
Pályán a Kecskemét; szabadedzés Japánban – pénteki sportműsor (Sportal)
A topligák mellett lesz még kézilabda férfi és női NB I is.
szept. 22
6:24
Kicsi az esélye Új-Zéland és Ausztrália visszatérésének a WRC-be (Racing)
Hamarosan döntés születik a 2024-es WRC naptárról, azonban az Ausztrál Rally és Új-Zéland Rally visszatérése nem kerül terítékre.
szept. 22
6:27
Motorcsere a Red Bullnál, az Aston Martinnál és Hamiltonnál (m4sport.hu)
Hét versenyző indította motorcserével a Japán Nagydíjat. Mind a hetek az idei utolsó erőforrásukat kezdték el használni.
szept. 22
6:36
Győzelemmel kezdett a Ferencváros az EKL-ben; Sallai gólt szerzett az Európa-ligában – reggeli hírösszefoglaló (Sportal)
Lemaradt a legfontosabb csütörtök esti sporthírekről? Semmi gond! Most egy kattintással mindent pótolhat.
szept. 22
7:12
Messi elárulta, mit tervez visszavonulása után (Sportal)
Az argentin legenda jól érzi magát az Inter Miamiban, de hamarosan eljön az idő, amikor szögre akasztja a stoplist.
szept. 22
7:14
A Busai-botrányba bukott bele a Fellebbviteli Bizottság (Sportal)
Totális nagytakarítást végzett a hónap elején a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ), amely a Fellebbviteli Bizottsága (FVB) összes tagját lecserélte. Honlapunk megtudta, mi volt ennek az oka.
szept. 22
7:33
"Elgondolkodtató, hogy mi, magyarok hol állunk ebben a hokis rendszerben" – véli az NHL-csapat edzőtáborába meghívott védő (m4sport.hu)
Fantasztikus élménynek tartja Garát Zsombor, hogy meghívást kapott az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL) érdekelt New York Islanders csütörtökön kezdődött edzőtáborába.
szept. 22
7:39
A Williams főnöke dicsérte Lawsont, és megfogalmazta a kritériumait (m4sport.hu)
Meggyőzőnek találta a Williams csapatfőnöke a velük hírbe hozott Liam Lawson eddigi F1-es produkcióját. Elmondta, mit várnak az ülésükre pályázóktól.
szept. 22
7:45
Horváth Krisztofer: A válogatottnál is egy olyan közösség, egy család van, mint Kecskeméten (m4sport.hu)
Nagy lökést ad Horváth Krisztofernek Marco Rossi meghívója és a válogatott összetartás után mutatott formája.
szept. 22
8:06
"Futball-lecke a Ferencvárostól" – a szerb lapok a Fradit méltatják (Sportal)
A Csukaricski elleni győzelme után csak dicsérik Dejan Sztankovics csapatát.
szept. 22
8:15
Szimulátoros erőfelmérő jön – friss helyzetjelentés Ricciardo visszatérési esélyeiről (m4sport.hu)
Továbbra is bizonytalan, mikor térhet vissza sérüléséből Daniel Ricciardo. A Red Bull egy szimulátoros felmérő tesztre készül, de az ausztrálé a végső szó.
szept. 22
8:24
A Toyota Gazoo Racing hatalmas beruházást tervez Finnországban (Racing)
A Toyota Gazoo Racing bővíti finn központját, az új projektnek köszönhetően új állások lesznek elérhetőek, ráadásul nemcsak a japán gyártó WRC csapata profitálhat belőle.
szept. 22
8:24
Sigér Dávid Lisztes Krisztiánról: "Zseni a srác, határ a csillagos ég" (Sportal)
Győzelemmel kezdte az Európa Konferencia Liga szereplést a Ferencváros. A Csukaricski elleni hazai győzelmet követően Lisztes Krisztián és Sigér Dávid nyilatkozott.
szept. 22
8:30
Itt a Japán Nagydíj, folytatódik az NB I - sport a tévében (Infostart)
Pénteken a Kecskemét a Mezőkövesdet fogadja az NB I 7. fordulójában. Nemzeti futball-bajnokikat, gyorsasági motoros futamokat, kézilabdát, dartsot, teniszt is adnak élőben a sportcsatornák.
szept. 22
8:39
Hivatalos: Brazíliába igazolt a magyar válogatott kosárlabdázó (m4sport.hu)
A 27 éves játékos szerződése egy idényre szól.
szept. 22
8:41
Marco Rossi: Képesek leszünk pótolni Willi Orbánt; még korai biztos Eb-kijutásról beszélni. (m4sport.hu)
Marco Rossi, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya úgy érzi, a közelmúltban is megoldották, így most is képesek lesznek pótolni a védelemben Willi Orbánt, és a két októberi mérkőzésen legalább négy pontot kellene szerezni ahhoz, hogy szinte biztos Eb-kijutásról lehessen beszélni – most még túl korai, véli.
szept. 22
8:42
Brazil élcsapathoz igazolt a magyar válogatott játékos (Sportal)
Filipovity Márkó magyar válogatott kosárlabdázó a brazil Flamengo férfi kosárlabdacsapatához igazolt.
szept. 22
8:45
Óriási pofont osztott ki a 49ers a Giantsnek az NFL csütörtök esti rangadóján (m4sport.hu)
A San Francisco 49ers 30–12-re legyőzte a New York Giantset az NFL alapszakaszának 3. fordulójában, a csütörtök esti rangadón.
szept. 22
8:51
Gyászol a bajnok csapat: 27 éves focistájukat veszítették el (Ripost)
Csapata szívszorító közleményben tudatta a szomorú hírt.
szept. 22
9:18
"Fantasztikus élmény itt lenni" – Garát Zsombor az NHL-csapatról (Sportal)
szept. 22
9:21
Verstappen volt a leggyorsabb a második edzésen, közeledett a Ferrari (m4sport.hu)
Másodikként ismét a Ferrari zárt, ezúttal Leclerc-rel, a harmadik pozíció pedig Norrisé volt.
szept. 22
9:24
Verstappen előnye továbbra is töretlen, de éledezik már a Ferrari és a McLaren is (Racing)
Max Verstappen volt a leggyorsabb a Japán Nagydíj második szabadedzésén, a második legjobb időt Charles Leclerc autózta, míg a harmadik Lando Norris lett. A mezőny nagy része szinte azonnal kihajtott a pályára, hogy a Pirelli tesztgumijaival kezdje a gyakorlást. Elsőként Max Verstappen váltott a már jól megszokott komponensekre, és a piros oldalfal
szept. 22
9:36
Verstappen bekezdett Suzukában, Gasly a falban kötött ki (Eurosport)
Japán Nagydíj - Az elsőhöz hasonlóan a Forma-1-es Japán Nagydíj pénteki második szabadedzésén is a címvédő Max Verstappen, a Red Bull holland versenyzője érte el a leggyorsabb köridőt.
szept. 22
9:36
Meghalt egy 27 éves futballista (Sportal)
A Sheffield United jelentette be, hogy mindössze 27 évesen meghalt Maddy Cusack a klub női csapatának játékosa.
szept. 22
9:38
Piros zászlóval ért véget a második szabadedzés Japánban (Sportal)
A világbajnoki címvédő Max Verstappen nyerte a Japán Nagydíj második szabadedzését, Charles Leclerc és Lando Norris előtt.
szept. 22
9:40
Megvan a magyar keret az Európa-bajnokságra (Sportal)
Kijelölték a novemberi sakk csapat Európa-bajnokságra utazó magyar férfi és női csapatot.