Két dolgot ígért vezetőedzői szűzbeszédében a kinevezett szerb szakvezető. "A szurkolóknak tudniuk kell, hogy a csapatom őszinte, és mindent kitesz a pályára. Ez az én filozófiám."
A környező államoknak futballbolond miniszterelnök és adófizetői pénzek nélkül is nélkül is több főtáblás csapatuk van a magunkfajtáknak kitalált Európa-konferencialiga bevezetése óta. Ahol a Fradt leszámítva fényévekre vagyunk a csoportkörtől, mert rendre jön egy félelmetes lett, örmény vagy osztrák csapat.
De kit érdekelnek az angolok, ha azon lehet vitázni, hogy a világbajnok, de a klubjában béna Messi, vagy a vébére ki nem jutó, de a klubjában Messiként játszó Haaland-e a jobb. Vagy talán az elmúlt év focizni legjobban tudó játékosa, Kevin De Bruyne?
Dragan Stojkovic, a szerb labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya szerint igazi rangadó lesz csütörtökön a magyarok elleni Európa-bajnoki selejtezőmérkőzés.
Több mint tízezren neveztek a vasárnapi 38. Wizz Air Budapest félmaratoni futófesztiválra, mely a 21,097 kilométeres táv országos bajnoksága is lesz egyben.
Marco Rossi szövetségi kapitány nem döntetlen kiharcolására készítette fel a magyar labdarúgó-válogatottat, amely csütörtökön Szerbia vendégeként játszik csoportrangadót az Európa-bajnoki selejtezősorozatban.
A Ferencváros elnöke beszélt a focicsapat élén történt edzőváltásról. Megindokolta, hogy miért nem maradhatott Máté Csaba vezetőedző, aki 10 mérkőzésen irányította a Fradit, ezeken kilenc győzelem és egy vereség volt a mérlege.
A legutóbbi vb-n részt vevő, sztárok sorával felálló Szerbiával játszik fontos Eb-selejtezőt csütörtök este a magyar fociválogatott. 2020-ban nyertünk Belgrádban, most nagyobb bravúr lenne egy siker. Az viszont rögtön kinyitná a kaput a németországi Eb-re. Megnéztük, mi várható a jelenlegi kerettől.
Egy-két hét múlva visszatérhet a pályára Gazdag Dániel, akinek térdsérülés miatt kell kihagynia a magyar labdarúgó-válogatott Szerbia elleni Európa-bajnoki selejtezőjét.
Teemu Suninen szeptember közepén Ausztriában áll rajthoz a Rally1-es Hyundaijal, így akár ez a rally egy tesztverseny is lehet a finn versenyző számára.
Eddig úgy tűnt, a legnagyobb eséllyel az IndyCar-bajnok Álex Palou szólhat bele külső tényezőként az F1-es csapatok 2024-es felállásába, de miután a spanyol bajnok sorsa elrendeződött, még mindig nem biztos, hogy nem lesz kívülről érkező pilóta, aki befolyásolja az idei pilótakeringőt.
Megannyi rossz hír után végre jó is érkezett az Akropolisz Rallyról, csütörtökön délelőtt a versenyzők fel tudják írni a Pavliani gyorsaságit. Idén igen nehezen alakultak az Akropolisz Rally előtti napok, hiszen a gyári csapatok tesztjeit az erdőtüzek nehezítették, Takamoto Katsuta pedig tesztelni sem tudott. A verseny előtti napokban pedig egy v
Hosszabb pihenőt tervez a kajakos Kiszli Vanda, aki a múlt héten sorozatban ötödször győzött a klasszikus távon, és megszerezte pályafutása kilencedik aranyérmét is a dániai maratoni kajak-kenu világbajnokságon.
Fernando Alonso szerint a dominancia mindig is része lesz az F1-nek, hiszen ettől lett más és kiemelkedő a sportág. Jól kezdte az évet a spanyol versenyző az Aston Martinnal, a pódiumceremóniák állandó vendége volt a szezon első negyedében. Így a 42 éves versenyző ösztönei helyesnek bizonyultak mikor a csapatváltás mellett döntött. "Először is, Vet
Matematikailag még akár bajnok is lehet az Országos Historic Rallybajnokság D csoportjában Wirtmann Ferenc és Kerekes József a Győr Rallyn. Ám a Ford Escort Mk II-essel versenyző párosnak ennél sokkal fontosabb dolga van, hiszen Jotinak komoly elszámolnivalója van a Győr környéki pályákkal. Addig pedig még egy álmatlan éjszaka is vár a csapatra.
A K&H SIM Liga powered by HUMDA Dirt 2.0 utolsó előtti fordulójában mindössze egy másodperc döntött, a PALOTA Virtuális Wales Rally 12 szakaszát követően.
Menesztették a spanyol női futball-válogatott szövetségi kapitányát. Jorge Vildát a labdarúgó-szövetség felfüggesztett elnökének csókbotránya miatt bocsátották el, a helyét pedig egy nő vette át. A Hír TV-t Tóth Brigitta tudósította, Murciából.