A szövetségi kapitány azt kérte, mindenki bízzon a döntéseiben; nem véletlen, hogy nem Liverpoolba vagy Isztambulba jár meccset nézni, hanem például Kecskemétre.
"Volt, aki szemében én voltam a hős, volt, aki szemében én voltam a rossz arc, miközben én csak bokszolni akartam" – mondta a párizsi szerepléséről a magyar ökölvívó.
Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) fegyelmi bizottsága csaknem 24 millió forintos pénzbüntetést szabott ki a Ferencvárosra az Anderlecht vendégeként játszott szeptemberi Európa-liga-mérkőzésen történtek miatt.
A 2022/23-as idényben jelentősen nőtt a labdarúgó OTP Bank Liga átlagnézőszáma - egyebek közt ez is kiderült a Magyar Labdarúgó Szövetség által második alkalommal elkészített Professzionális futballkörképből.
Média információ szerint Dani Sordo 2025-től a Hyundai Motorsport vezetőségi tagjaként dolgozhat tovább, ezt azonban egyelőre nem erősítette meg a koreai gyártó és a spanyol versenyző sem.
Az olasz szövetség honlapja tette közzé csütörtökön este, hogy a World Aquatics szankciókat közölt velük az olasz nemzeti csapat emlékezetes párizsi tiltakozó akciója miatt.
Sami Pajari fantasztikus tempóban kezdte a Közép-Európa Rally első pénteki szakaszát, végül azonban a hibrid rendszer hibája miatt időt vesztett, így Sébastien Ogier volt a leggyorsabb és növelte előnyét összetettben.
A Motorsport Világtanács (WMSC) csütörtöki ülésén elfogadták a historic autók motorsport versenyeken való részvételére vonatkozó szabályok ritka és jelentős frissítését.
Thiago Motta vezetésével magára talált a Massimiliano Allegri második korszaka alatt visszaeső torinói csapat, a szezon végén ismét ott lehetnek a bajnoki címért folyó harcban. A Bolognától érkezett Motta jól szervezett védelmet, stílust és lendületet is hozott, és még csak az átalakítás elején jár.
Thierry Neuville zárta élen a Közép-Európa Rally péntek délelőtti versenyét Sébastien Ogier és Ott Tanak előtt, miközben Andreas Mikkelsen kiesett, sok Rally1-es autóban pedig nem működik a hibrid rendszer.
Kötekedés? Beszólás? Zrikálás? Vagy talán kihívás? Boráros Gábor, a népszerű ketrecharcos videót tett ki a közösségi oldalára, ahol rövid, de velős véleményt fogalmazott meg Bárdosi Sándor boksztudományáról.