2024. augusztus 6. kedd

aug. 6
21:45
Golovin Vlagyimir: csalódottak vagyunk, de büszkék is (Infostart)
Golovin Vlagyimir szövetségi kapitány szerint a magyar női kézilabda-válogatott hatvan percen keresztül nagyszerűen küzdött és csak egy-egy momentumon múlt, hogy nem jutott a négy közé Svédországgal szemben a párizsi olimpián.
aug. 6
21:45
A Midtjylland 2-0-ra megverte a Fradit Dániában (444.hu)
A BL-selejtező visszavágója egy hét múlva lesz a Groupama Arénában.
aug. 6
21:51
Dániában kikapott a Ferencváros (HírTV)
A visszavágót egy hét múlva a Groupama Arénában rendezik.
aug. 6
21:51
Kiestek a női vízilabdások is, kikaptak az Egyesült Államoktól (SzMo)
A magyar csapat becsülettel küzdött, de sajnos kiestek a párizsi olimpiáról. Csütörtökön a görögökkel találkoznak a folytatásban.
aug. 6
21:57
Mindent megtett a női pólóválogatott, de nem sikerült megfogni az amerikaiakat az olimpiai negyeddöntőben (m4sport.hu)
A magyarok öt gólon tartották a címvédőt
aug. 6
21:57
Egygólos vereséget szenvedett a női vízilabda-válogatott az USA ellen a negyeddöntőben (Liner)
A magyar női vízilabda-válogatott az USA ellen ugrott vízbe a párizsi olimpia negyeddöntőjében.
aug. 6
21:57
Hiába a csupaszív, remek játék, a bírókkal megerősített címvédővel nem bírtak női pólósaink (Sportal)
A magyar női vízilabda-válogatott drámai meccsen szenvedett 5-4-es vereséget az Egyesült Államoktól, így nem jutott be a legjobb négy közé a párizsi olimpián. A szereplését azonban folytathatja: az 5-8. helyért játszhat még, először Görögország ellen.
aug. 6
22:03
A magyarok olimpiája szerdán: negyeddöntőznek a férfi pólósok, Vadnai éremért vitorlázik, Kopasz is vízre száll, Losonczi a szőnyegen (m4sport.hu)
.
aug. 6
22:09
1500-on a címvédő Jakob Ingebrigtsen saját iramának áldozata lett (Sportal)
Az előző napi Duplantis show után kedden a futóké volt a főszerep, különösen a férfi 1500-ra és a női 200-ra voltak kihegyezve a sportág rajongóit. Előbbiben az idei legjobb idővel rendelkező Jakob Ingebrigtsen dobogóra sem került, utóbbiban meg az esélyes Gabrielle Thomas a vártnál is könnyebben nyert.
aug. 6
22:15
Óriási csatában az amerikaiak felülkerekedtek a magyar női vízilabda-válogatotton (HírTV)
A magyar női vízilabda-válogatott 5-4-es vereséget szenvedett a címvédő amerikai csapattól a párizsi olimpia keddi negyeddöntőjében, így az 5-8. helyért folytathatja szereplését.
aug. 6
22:21
Örökös olimpiai bajnok 41 évesen - Ötödik olimpiáján is aranyat nyert Mijaín Lopez (Infostart)
Sorozatban ötödik (!) olimpiai bajnoki címét szerezte a kötöttfogású birkózók 130 kg-os kategóriájában a kubai Mijain López. Igen, 2008-cal, a pekingi olimpiával kezdődően minden olimpián megnyerte a legsúlyosabbak versenyét kötöttfogásban. Párizsban a chilei színekben versenyző, szintén kubai Yasmani Acostát győzte le. Mijaín López 41 évesen őrzi
aug. 6
22:21
"Egy percig sem éreztem, hogy kikapunk" - óriási meccsen buktak a pólósok (Ripost)
A csapatra az USA elleni vereség után helyosztók várnak.
aug. 6
22:21
Olimpiai történelmet írt a 130 kg-os birkózás királya (Sportal)
A kubai Mijaín Lopez kedden megnyerte a kötöttfogású birkózók 130 kilogrammos súlycsoportjának döntőjét a párizsi olimpián, ezzel az első sportoló lett, aki ugyanabban a versenyszámban öt nyári játékokon aranyérmet tudott szerezni.
aug. 6
22:27
Idegőrlő vereség, itt vannak a legjobb képek a magyar pólós lányok nagy csatájáról (Metropol)
Feladták a leckét az amerikaiaknak.
aug. 6
22:45
Kétszer szakadt meg a szívünk – a magyarok keddje az olimpián (Infostart)
Kétszer szakadt meg a szívünk: mind a két női csapatunk nagyon közel volt a bravúrhoz, de nem jutott be az elődöntőbe. A kézilabdázók a svédektől, a vízilabdázók az amerikaiaktól kaptak ki.
aug. 6
22:45
Mihók Attila: Az eddigi legjobb védekezésünk volt (m4sport.hu)
A női pólóválogatott tagjai egy percig sem érezték, hogy kikaphatnak az amerikaiaktól.
aug. 6
22:45
Zsinórban ötödik olimpiai aranyérmével búcsúzik a szőnyegtől a legenda (Liner)
Mijain Lopez, a kubai birkózás ikonja ötödik olimpiai aranyérmével koronázta meg páratlan pályafutását Párizsban.
aug. 6
22:45
Pascal Jansen: Hatalmas pofon a vereség (Sportal)
A Ferencváros vezetőedzője szerint csapata helyzetkihasználásának mindenképpen javulnia kell, és akkor hazai pályán meglehet a továbbjutás.
aug. 6
22:57
Az év gólja? Saját tizenhatosáról talált be a kapus a Konferencialiga selejtezőjében (Sportal)
A Konferencialiga 3. selejtezőkörében az Aek Athén meglepetésre 3-1-es vereséget szenvedett az örmény Fc Noah ellen, amely egy kapusgóllal(!) vette át a vezetést a második félidőben.
aug. 6
23:09
Még épp időben elkészült az átalakított Monza, ami a Hungaroringhez hasonló reményeket dédelget (Racing)
Augusztus 30-án már Forma-1-es autók fognak körözni Monzában, így igencsak kicentizték a pályán zajló felújítási munkálatok első fázisának befejezését az olaszok, ami az első sikán átalakítását is magában foglalta.
aug. 6
23:27
Mihók Attila: Azt mondják, hogy az olimpia az álmok versenye, de most nekünk nehéz álmodozni… (Sportal)
Mint ismert, a női vízilabda-válogatott 5-4-re kikapott az Egyesült Államok ellen a párizsi olimpia negyeddöntőjében. A társszövetségi kapitány, Mihók Attila értékelt a mérkőzés után.
aug. 6
23:33
Aranyért bokszolhat a Hámori Lucát legyőző férfi kromoszómás algériai (Sportal)
Iman Helif kedden késő este végre azzal foglalkozhatott, amihez ért és amit szeret: a bokszolással. Az elmúlt napok lelki meghajszoltsága után thaiföldi riválissal harcolt a döntőbe jutásért.