Az új KRESZ tervezete több olyan szabályt tartalmaz, ami a kerékpárosokat és sportcélból bringázókat támogatja. Utóbbiak olyan utakon is feltűnhetnek majd, ahol kerékpározni tilos tábla van – már ha van ehhez licencük, és nem ittak alkoholt.
A múlt hétvége óta már három érvénytelenített gólnál járó Krajcsovics Ábel az elmúlt hetek történéseiről, posztjáról és beilleszkedéséről beszélt az Újpest hivatalos oldalának.
Drámaian alakult a Párizs–Nizza 4. szakasza, amelyet Jonas Vingegaard nyert, a kétszeres Tour de France-győztes dán a sárga trikót is átvette, miközben a nap elején még összetettben élen álló Juan Ayuso bukás miatt feladta a versenyt és több esélyes komoly időhátrányt szedett össze.
Végéhez ért Willi Orbán és az RB Leipzig közös útja. Német sajtóbeszámolók szerint ugyanis a német élvonalbeli futballklub nem tervezi meghosszabbítani magyar válogatott hátvédjének jövő nyárig szóló szerződését. A 33 éves belsővédő tizenkét évet követően inthet búcsút a lipcsei gárdának.
A nemzetközi labdarúgás elitjében több mint ritka, hogy egy kapust a mérkőzés 17. percében lecserél az edzője, a gyenge teljesítménye miatt. A cseh Antonín Kinský addigra három gólt kapott az Atlético Madridtól, kettőnél ő is súlyosan hibázott.
Szoboszlai Dominik is jelölt a szezon legjobbja címre az angol labdarúgó-bajnokságban. A Premier League hivatalos honlapja szerdán hozta nyilvánosságra annak a 14 futballistának - köztük a Liverpool magyar válogatott középpályásának - a nevét, akikre lehet szavazni. A Vörösöktől egyedül Szoboszlai szerepel a jelöltek között.
Csütörtök este az év egyik legfontosabb mérkőzése vár a Ferencvárosra az Európa-ligában. A zöld-fehérek a sorozat nyolcaddöntőjében a Bragával játszanak, amely ugyan a portugál bajnoki címért nincs harcban, mégis nagyon komoly tényező az ország labdarúgásában. Azt pedig kevesen gondolnák, hogy egy magyar edző is meghatározó volt a klub életében.
A szezon összes nagyobb kajak-kenus eseményének, köztük az augusztusi, lengyelországi gyorsasági világbajnokságnak a szervezői írásban megerősítették a sportági világszövetségnél (ICF), hogy az oroszok semleges színekben részt vehetnek az idei versenyeken.
A kapitány és a játékosok is úgy vélik, a jól sikerült rajt alapja az volt, hogy sikerült elbizonytalanítani a japánokat, és tisztában vannak vele, a folytatásban is hasonlóan nehéz meccsek várnak az együttesre.
A WRC idei harmadik versenyét, a Szafari Rallyt március 12-15. között rendezik a kenyai Naivasha környékén. Összegyűjtöttük a legfontosabb tudnivalókat a világbajnokság idei első murvás futamáról.
Bohókás videó terjed az interneten Szoboszlai Dominikről és Sallai Rolandról. Bár a Liverpool, valamint a Galatasaray magyar válogatott labdarúgói a kedd este 1-0-s török győzelemmel záruló BL-nyolcaddöntő első fejezetének csak a 77. percében, Sallai becserélését követően találkozhattak először játék közben, egy felvétel arról tanúskodik, hogy egy
A Szeged 30-30-as döntetlent játszott a három magyar válogatott játékost foglalkoztató lengyel Orlen Wisla Plock otthonában a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének utolsó fordulójában, szerdán.
Carlos Vicens, a Braga labdarúgócsapatának vezetőedzője sokoldalú és a párharcokban erős csapatnak tartja a Ferencvárost, amelynek a portugál együttes lesz a vendége csütörtök este az Európa-liga nyolcaddöntőjének első mérkőzésén.