Negatív légkört teremthet az Európai Bizottság (EB) és Lengyelország közötti kapcsolatokban a Varsó elleni kötelezettségszegési eljárás elindítása - jelentette ki szombaton Witold Waszczykowski lengyel külügyminiszter Brüsszelnek az egyik lengyel bírósági törvény miatt tett lépésére reagálva
Egyre komolyabb lesz a Formula E. Az Audi, a BMW és a Mercedes-Benz után a Porsche is bejelentette: beszállnak. A WEC LMP1 kategóriájától pedig búcsúznak.
Idén is a világ élvonalába tartozó cirkuszi társulatok előadásaival várja a Sziget a közönséget. A fesztiválon két kanadai társulat, a Machine de Cirque és a Cirque Alfonse is fellép.
Letartóztattak egy fiatal férfit Kínában, aki elfelejtett felöltözni, mielőtt vonatra szállt volna. Az anyaszült meztelen fiatalember közbotránkozást keltett, többen le is videózták.
Kihúzták az Ötöslottó 30. heti nyerőszámait, amelyet ezúttal is élőben közvetítette a Pénzcentrum. Ezen a héten sem volt telitalálatos szelvény, jövő héten már 2 milliárd 585 millió forint lesz a tét. Az Ötöslottó nyerőszámai...
Nem sokat késlekedett az orosz válaszlépés azt követően, hogy az amerikai képviselőház után a szenátus is elfogadta a világszerte felháborodást kiváltó szankciós törvényt. Ez utóbbit még Donald Trump elnöknek is alá kell írnia, és ő dönthet arról is, milyen büntetőintézkedéseket léptetnek ténylegesen életbe. Tegnap Peking is nehezményezte a jogszab
A fantasztikus férfi 100 méteres pillangóúszást követően a vegyes zónában a junior-világcsúccsal ezüstérmes Milák Kristóf, és az ötödik helyen célba érő Cseh László nyilatkozott. Nagy szavak, remek sportolók.
Újra csattant a bilincs S.Ábel csuklóján. Budapesti lakásából a TEK kommandósai vitték el. A rendőrség csak annyit mondott, hogy rablás előkészülete miatt fogták el. Az eddig házi őrizetben lévő 29 éves fiatal 2010-ben tömeggyilkossággal fenyegetőzött. Három évvel később egy budapesti gyorsétteremben lövöldözött. Ügyeiben már az Alkotmánybíróság is
Már a szülések csaknem 40 százalékát végzik császármetszéssel Magyarországon, fél évszázada ez a szám csupán öt százalék volt. Az állam szerint sok esetben indokolatlanok a műtéti szülések, és azt feltételezik, hogy az anyák gazdasági anyagi helyzete és a császármetszés iránti igénye is szerepet játszik a növekedésben. A híradónknak nyilatkozó szü
Szívprobémái miatt egy hónapot kihagyott novemberben, edzőtáborozni sem tudott. A 200 pillangó a fő száma, de ott nem indulhatott, 100 méteren meglepte az egész világot.
A magyarság egésze minden magyar emberért felelős, de minden magyar ember felelős a magyarság egészéért is – hangoztatta Tuzson Bence, a Miniszterelnöki Kabinetiroda kormányzati kommunikációért felelős államtitkára szombaton a székelyföldi Nyergestetőn tartott megemlékezésen.
Világszerte ismét egyre népszerűbb a vaj. Az elkészítéséhez a magyar alapanyagok kifogástalanok, ám a tejágazatban technológiai váltásra van szükség, hogy ki tudják szolgálni a fogyasztói igényeket. Kenhetőbb, prémium minőségű vajat kell előállítani – közölte az InfoRádió kérdésére Mélykuti Tibor, a Tej Terméktanács elnöke.
A felsőoktatási ponthatárok kihirdetése után 15-20 százalékkal élénkült az albérletek iránti kereslet, de a kínálat is 17 százalékkal bővült - mondta Balogh László gazdasági elemző szombaton az M1 aktuális csatorna délelőtti műsorában.
A magyar férfi vízilabda-válogatott a horvátok ellen mérkőzik meg a világbajnoki címért a Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszodában. Az összecsapás 20.30-kor kezdődik.
Sokan a napi három főétkezés között éhségüket nassolással, édességekkel csillapítják, ahelyett, hogy egészséges ételeket tartalmazó tízórait és uzsonnát fogyasztanának. Azonban egyre szélesebb körben válik ismertté, hogy az egészséges táplálkozás milyen fontos szerepet tölt be az egészség megőrzésében.
Negyedik világbajnoki címéért harcol a magyar férfi vízilabda-válogatott. A margitszigeti fináléba a szerbeket vártuk, helyettük a horvátok jöttek. Märcz Tamás együttese könnyű úton jutott el idáig, ellentétben a horvátokkal. A hazai pálya mindenképpen mellettünk szól, kövesd velünk élőben az eseményeket! Hajrá Magyarország!
Felfoghatatlan érzés – mondta Milák Kristóf a 100 méteres pillangóúszásban szerzett világbajnoki ezüstéremmel a nyakában. A 17 éves versenyző a vb talán legnagyobb meglepetését okozta, szereplése ledöbbentette a riválisokat is.
Vonatos időutazás a múltba, mikor még a legnagyobb menőség volt a szalonokra emlékeztető vagonokban kártyázni, pipázni és gramofont hallgatva kezet csókolni a kedvesnek.
Hosszú Katinka 200 méter háton, a mindössze 17 éves Milák Kristóf pedig 100 méter pillangón ezüstérmet szerzett a Duna Arénában zajló úszó-világbajnokság szombati napján.
Hosszú Katinka 200 méter háton, a mindössze 17 éves Milák Kristóf pedig 100 méter pillangón ezüstérmet szerzett a Duna Arénában zajló úszó-világbajnokság szombati napján.