Két profi szélhámos szedi áldozatait már hosszú ideje. Olyan idős nyugdíjasokat is átvernek, akik az alacsony kamatokra tekintettel szeretnék fialtatni félretett pénzüket.
Egy hónappal ezelőtt a Heti Napló megrázó filmet mutatott a Hős utcai borzalomról, amikor is gyerekek használt, drogos fecskendőkkel és tűkkel játszottak az elképesztő mocsokban. A Heti Napló riportja után hatalmas változás jött a nyomortelepen: felszámolt szeméthegyek és rendszeres rendőrségi razziák a vegyszerdrogok felszámolására.
A napkitörés magyar idő szerint 14 óra 2 perckor volt, X9,3-as erősségével meghaladta a 2006-osat. A hatását azonnal érezni lehetett, a magas frekvenciájú rádióadások nagyjából egy órára megszakadtak.A NASA bejelentése szerint az eseményt három órával korábban egy kisebb, X2,2-es erősségű kitörés előzte meg, amihez hasonlót utoljára 2015-ben mértek
A levegőben lóg a tervezettnél nagyobb járulékcsökkentés jövőre, mivel valószínűleg a kormány nem aggódik a költségvetési folyamatok miatt. A munkáltatók nyertesei lehetnek a lépésnek, több ezer forint üti a markukat. Az új...
Folytatódik a Tescónál meghirdetett sztrájk. A szakszervezetek 25 százalékos béremelést követelnek és szeretnék elérni, hogy a munkavállalói létszám 15 százalékkal emelkedjen.
Jelentős az igény az uniós támogatásokra, a legnépszerűbbek a gazdaságfejlesztésre, valamint a vidékfejlesztésre kiírt pályázatok – közölte a Magyar Időkkel a Miniszterelnökség. Eddig megközelítőleg 11 700 milliárd forintra érkeztek pályázatok, és mind az elbírálás, mind a kifizetések felpörögtek az utóbbi három hónapban. A nyertes pályázók május ó
A Tesco áruházak 10 százaléka zárt be a pénteken délután 16 órakor kezdődött sztrájk miatt, a bezárt boltokkal együtt az áruházak 25 százalékában okozott valamilyen fennakadást a munkabeszüntetés.
Segíthetné az állam gyermekvállalást ösztönző politikáját, mégis támadás érte – ezt mondta Kaáli Nagy Géza az ATV Húzós című műsorának felvételén. Az ország legnagyobb lombikintézetének vezetője egyértelművé tette: Semjén Zsolt támadta meg, azt is tudja, az intézete is veszélybe került. A mesterséges megtermékenyítés atyja nem érti, hogy miért láng
A hurrikánok átmérője akár 1200 kilométer is lehet, ha Magyarország felett elterülne, teljesen befedné az ország területét - mondta Juhász Árpád geológus az M1 aktuális csatorna pénteki adásában.
Az üzletek polcain rengeteg különféle energia-és fehérjeszeletet találni: van vaníliás, málnás, epres, még ananászos is. Akad, ami 200, de van, ami közel 600 forintba kerül. Nehéz eldönteni, melyiket érdemes megvásárolni. Utánajártunk...
Az egész magyarországi Tesco-láncot megrázta a tegnap délután megkezdődött egységes szakszervezeti sztrájk, amelyhez a nap folyamán sorra csatlakoztak a munkavállalók az egész országból. Estére több helyen összeomlott a kiszolgálás, a munkabeszüntetés miatt számos üzletben idő előtt lehúzták a rolót. A Magyar Idők úgy értesült, az egész ágazatban k
Megdöbbentő levelet kaptunk a várpalotai horrorhinta ügyében: egy szakmabeli megerősíti, hogy összebarkácsolt szerkezet okozott tragédiát a hétvégi vurstliban.
Jens Stoltenberg szerint annyiféle veszélyforrás van egyszerre, hogy ettől kiszámíthatatlanabb a helyzet, mint bármikor ennek a generációnak az életében. Az óriás orosz hadgyakorlat előtt meglátogatta a keleti NATO-tagállamokat.
Ma délelőtt 10 órakor folytatják a meghirdetett sztrájkot a Tesco-dolgozók. A húszezer munkavállalót foglalkoztató Tesco, közleményében azt írta: áruházainak tizede teljesen bezárt, az üzletek negyedében pedig fennakadások vannak a sztrájk miatt.
Orbán Viktor egyik miniszterével sem beszélt még hivatalosan a jövőjéről, hogy mi lesz a Fidesz választási győzelme esetén a tiszte. A mozaik-információkból azonban már látszik az új kormány-tabló. Lázár János visszavonulna Vásárhelyre, Seszták Miklós újabb miniszterségére pedig a kormányoldalon nem fogadnának nagy tétekben - tudtuk meg.
Gyakran elegendő egyetlen pillantást vetni a rendelőbe érkező betegre ahhoz, hogy megállapítsuk, szinte bizonyosan nyaki problémával keresett fel bennünket. A merev, előrehelyezett fejtartás (oldalnézetben a fül előrébb helyezkedik el, mint a váll), illetve a nyaktól a váll irányába futó izom (csuklyásizom felső része) görcsös feszessége azonnal ár
Orbán Viktor egyik miniszterével sem beszélt még hivatalosan a jövőjéről, hogy mi lesz a Fidesz választási győzelme esetén a tiszte. A mozaik-információkból azonban már látszik az új kormány-tabló. Lázár János visszavonulna Vásárhelyre, Seszták Miklós újabb miniszterségére pedig a kormányoldalon nem fogadnának nagy tétekben - tudtuk meg.
Az OTP Simple elsőként terjesztette ki mobilfizetési funkcióit, így csütörtöktől bármely bank ügyfele fizethet mobiltelefonjával, ha az NFC-képes - nyilatkozta az InfoRádiónak az OTP ügyvezető igazgatója. Kifejtette: a pénzintézet a kedvezményes időszak után a feltöltött összegek egy százalékát számítja fel a szolgáltatás díjaként.