A modern szülők egyik legnagyobb dilemmája, hogy milyen mértékű függetlenséget engedjenek gyermekeiknek az online térben, hiszen az adatlopástól a kiberzaklatásig sokféle fenyegetés leselkedik rájuk. A Kaspersky új globális felmérése...
Corbyn: A választók arról dönthetnének, hogy Nagy-Britannia egy észszerű megállapodás alapján lépjen-e ki az EU-ból, vagy maradjon az Európai Unió tagja.
Ha az Európai Unió megszállásnak minősíti a török hadsereg szíriai hadműveletét, akkor cserébe az ország megnyitja a kapukat a jelenleg ott tartózkodó 3,6 millió szír menekült előtt – jelentette be csütörtökön Recep Tayyip Erdogan török elnök.
Befejeződött a pincefalu turisztikai fejlesztése a Tolna megyei Györkönyben, ahol új kiállítótér, sétaút és játszótér készült. A 98 millió forintos, európai uniós támogatással megvalósult beruházás...
Az Európai Bizottság ma úgy határozott, hogy keresetet indít az Európai Bíróságon Magyarországgal szemben a dohánygyártmányokra vonatkozó uniós szabályok által a cigaretta tekintetében előírt uniós jövedékiadó-küszöb alkalmazásának elmulasztása miatt. Ezzel párhuzamosan egy másik döntésében a Bizottság továbblépett abban a kötelezettségszegési eljá
Recep Tayyip Erdogan azt mondta, 3,6 millió szíriai menekültet küld országából Európába, amennyiben az unió megszállásnak próbálja minősíteni a szerdán Északkelet-Szíriában megkezdett török hadműveletet.
Megvonta a román parlament a bizalmat a Viorica Dancila szociáldemokrata miniszterelnök vezette kormánytól csütörtökön - közölték a román hírtelevíziók, a szavazatszámláló bizottságtól származó értesüléseikre hivatkozva.
Jelentős mértékben, mintegy húsz százalékkal nőtt a hitelezés a magyar cégek körében az egy évvel korábbi szinthez képest – állapítja meg legfrissebb elemzésében az Atradius hitelbiztosító.
A brit Munkáspárt kormányra kerülése után azonnal törvénybe iktatja a népszavazást a brit EU-tagságról, azzal a választási lehetőséggel, hogy Nagy-Britannia maradjon az Európai Unió tagja - mondta csütörtökön a legnagyobb brit ellenzéki erő vezetője.
Az Európai Bizottság szerint uniós jogot sértenek a magyar hatóságok azzal, hogy nem látják el élelmiszerrel az elutasított menedékkérőket a tranzitzónában.
Olga Tokarczuk népszerű kortárs lengyel szerző, Peter Handke osztrák író és fordító, számos kötete jelent meg magyarul is. A tavalyi botrány miatt kellett két díjat osztani.
Az Európai Unió keleti és délkeleti szárazföldi határán dolgozó tíz ország 22 vám és pénzügyőrének szerveztek háromnapos képzést Röszkén - közölte a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) Csongrád Megyei Adó- és Vámigazgatóságának sajtóreferense csütörtökön a helyszínen.
Megvonta a román parlament a bizalmat a Viorica Dancila szociáldemokrata miniszterelnök vezette kormánytól csütörtökön – közölték a román hírtelevíziók.
Ha megválasztják őket, akkor már az első ülésen klímavészhelyzetet hirdetnek a momentumos polgármesterek – hangzott el a párt sajtótájékoztatóján. A megválasztott képviselők is előterjesztésben lobbiznak majd a zöld akciótervük mellett.
Megvonta a román parlament a bizalmat a Viorica Dancila szociáldemokrata miniszterelnök vezette kormánytól csütörtökön – közölték a román hírtelevíziók.
Csütörtökön szégyenpadra ültetik Brüsszelben Emmanuel Macron francia elnök biztosjelöltjét, az uniós belső piacért felelős tárca élére kiszemelt Sylvie Goulard-t.
A kkv-knak jó esetben van Magyarországon ügyvédjük, aki segít a mindennapi ügyeik elintézésében. Akvizícióra már nem biztos, hogy van ügyvédjük, és hogy külföldi terjeszkedésre lenne külföldi ügyvédjük, az teljesen valószínűtlen - vélekedett a Portfolio-nak adott interjúban Varga János Tamás, a VJT & Partners alapítója és Lovretity András, az ügyvé
Az Aegon Magyarország a mai napon 25 millió forint előleget utal át a szekszárdi gázrobbanásban érintett társasház számlájára, annak érdekében, hogy a lehető leghamarabb elkezdődhessen a romeltakarítás, az életveszély elhárítása...
Aki szereti ezt a nagyon egészséges gyümölcsöt mindig is ilyen almára vágyott! Piros és szuper ropogós, illata isteni, íze mennyei. Éljen a Cosmic Crisp!
Megvonta a román parlament a bizalmat a Viorica Dancila szociáldemokrata miniszterelnök vezette kabinettől. Az ellenzék által beterjesztett bizalmatlansági indítványt 238 képviselő és szenátor szavazta meg. A kormány megbuktatásához a törvényhozók többségének támogatására, legalább 233 voksra volt szükség.
Egy helyi és egy körzeti rádiós frekvencia eljárásában a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (Nmhh) Médiatanácsa - alaki vizsgált után - egyetlen pályázóként vette nyilvántartásba a Magyar Katolikus Rádió Alapítványt.
A Mobius Capital Partners partnere, Mark Mobius tartott előadást a CFA magyarországi egyesületének szervezésében létrejött CEE befektetési konferencián, az ismert befektető betekintést nyújtott abba, miért tartja vonzónak a feltörekvő piacokat.