40 kérdést tesz fel a Voksmonitor, hogy megmondja, kihez melyik párt programja áll a legközelebb valójában. Az EP-választásra és a főpolgármester-választásra is készítettek egy-egy változatot.
Pavel Stanchev, a Mészáros Lőrinc-közeli TV2 Média Csoport vezérigazgatója megerősítette a Media1 vasárnapi hírét, hogy nemzeti földfelszíni tévés frekvenciára pályázott médiavállalata Lengyelországban, ahol PTV néven indítanának csatornának. A médiavállalat vezetője elmondta, milyen lenne az új csatorna.
Bunkerépítést hirdető plakátokkal ragasztotta tele a XII. és a II. kerület utcáit egy építőipari vállalkozás. Szerintük a háborús veszélyhelyzetre reagálni kell, az emberek egy része – az úgynevezett prepperek, akik előre felkészülnek a jövő bizonytalanságára – fizetőképes kereslet a bunkerbizniszre.
Többrészes cikksorozatunkban megvizsgáljuk a legutóbbi Bitcoin felezés közvetlen hatását többek között a hashrátára és a bitcoinbányászok költségszerkezetére. Érinteni fogjuk a Bitcoin hálózat növekedésével és fenntarthatóságával kapcsolatos témakört, a bányászat dinamikáját és a hashráta trendeket, a bányászgépek fejlesztésének hatékonyságát a Bit
A természet mindig elvarázsol, bár most éppen a szürke felhők között ezt nehéz elhinni, de számtalan egészen különleges égi jelenséget fotóztak már, ami bizonyítja, mennyire csodás dolgokra is képes.
Az Alteo leányvállalata, az ECO-FIRST Hulladék Kereskedelemi Kft. és a Mol tízéves szolgáltatási szerződést kötött egymással kötött a magas inert tartalmú földgáz hasznosítása érdekében.
Folytonos féltékenység, heves viták és ordibálások jellemzik a kapcsolatodat? Lehet, hogy nagy a baj! Íme 5 jele annak, hogy toxikus párkapcsolatban élsz.
A Somogy Vármegyei Főügyészség kötelességszegéssel elkövetett vesztegetés elfogadásának bűntette miatt emelt vádat egy halászként dolgozó férfival szemben, akit társai megvesztegettek azért, hogy tudjanak halat lopni az általa felügyelt halastóból.
Sébastien Ogier sorozatban harmadik győzelmét is szeretné megszerezni idén, ha pedig ezt sikerül elérnie Szardínián, az olasz szigeten rendezett verseny legeredményesebb pilótája lehet és beállítja a kilencszeres világbajnok Sébastien Loeb öt olasz győzelmét.
A mai napon bejelentették, hogy Kapu Tibor lesz a következő magyar űrhajós a HUNOR Magyar Űrhajós Program négy kiválasztott jelöltje közül. A 31 éves nyíregyházi fejlesztőmérnök a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetemen szerzett gépészmérnöki diplomát. Kapu Tibor szakmai tapasztalata a gyógyszeripartól a hibrid autók akkumulátorainak fejle
Gwen Stefani legidősebb gyereke tegnap töltötte be a 18. életévét. Hihetetlen, hogy repül az idő! A No Doubt énekesnőjének fia szerencsés géneket örökölt szüleitől, erre pedig most itt van a fényképes bizonyíték is!
Átadták az Év menedzsere elismeréseket: a menedzserszövetség Év Menedzsere Díj 2023. évi kitüntetettje Jelasity Radován, az Erste Bank elnök-vezérigazgatója lett. A szövetség immár 29. alkalommal rendezte meg az Év Menedzsere Díjátadót – közölte a szervezet.
2024. 04. 15. napján "Botrány pattanhat ki az akkugyárból származó hulladék miatt" című cikkünkben valótlanul állítottuk, hogy "A Greenpeace szerint az Éltex Kft. salgótarjáni telephelyéről származó, rákkeltő vinil-kloriddal és egyéb mérgező anyagokkal szennyezett víz került a Salgó-patakba, ami súlyosan veszélyezteti az emberi egészséget és a körn
Lánszki Regő, az Építési és Közlekedési Minisztérium építési államtitkára, országos főépítész arra biztat minden magyar építészt, hogy vegyen részt a pályázaton.
Egy hónapot tölthet az űrben és több tucat tudományos kutatásban vehet részt Kapu Tibor, aki második magyarként az idei év végén vagy a jövő év elején indulhat űrutazásra. A részletekről Ferencz Orsolya, a Külgazdasági és Külügyminisztérium űrkutatásért felelős miniszteri biztosa beszélt az InfoRádióban.
A Moszkvában kiadott hadijelentés szerint az ukrán hadseregnek csaknem 1700 katonája esett el vagy sebesült meg súlyosan a harci érintkezési vonal mentén.
Brazília megelőzte Belgiumot a kínai új energetikai járművek legnagyobb exportpiacaként – mutatják az iparági adatok, miközben a kínai autógyártók növelik az Európán kívüli piacokra irányuló eladásaikat az Európai Unió kínai elektromos járművekkel kapcsolatos szubvencióellenes vizsgálata miatt.